La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 889 Culés

2

Ciekawe też, jak sobie Real następne lata kadrowo poukłada. Modrić i Kroos w następnych latach są do zastąpienia, a to będzie cholernie trudne. Camavinga i Valverde mają potencjał, ale od potencjału do takiego poziomu, to jeszcze daleka droga. W ataku Karim, tutaj pewnie wskoczy Mbappe, ale do tego jeszcze prawa strona wciąż nie jest ułożona. Bo Asensio gra w kratkę, tak samo jak Rodrygo. W obronie Carvajal może być niedługo do potencjalnej wymiany. Do tego też muszą się pozbyć takich piłkarzy jak Isco, Eden, Bale, Marcelo. A potem zastąpić ich solidnymi zmiennikami, co też jest trudne.
Real wcale, nie jest w tak fantastycznej sytuacji, jak może się wydawać. Ok, mogą trafić z trenerem i rozbić bank, a wszystko może zacząć fungować, ale może też się trafić cięższa sprawa i przebudowa, może stać się problemem. Ciekawe.

konto usunięte

1

@aleksandrowielki Właśnie Real jest zaskakująco pasywny na rynku transferowym... Myślę, że mogą mieć bardzo duże problemy....

1

@aleksandrowielki ja już od dawna piszę że Real musi dużo transferów zrobić. Również Casemiro już gra coraz gorzej, środek pola odgrywa duża rolę CKM jeszcze z rok pogra na poziomie i dalej tylko dolowanie będzie. Muszą zrobić co najmniej 2 top transfery do środka a to łatwe i tanie nie będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?