0

@ShinobiQWE szczeże watpie. Jakoś ta hiszpanka przyleciała do Polski i przeszkeszła "badanie" na lotnisku. Coś czuje ze tylko kwestia czasu i zarazonych bedzie coraz wiecej

0

Szykuje sie kolejna deufraudacja pieniędzy.

0

Pique wkońcu sie wyśpi.????

0

@NeroTFP naprzeciwko mego bloku to sie stalo

0

Witam poszukuje aplikacji lub programu na laptopa, który po wprowadzeniu kodów pocztowych i miejscowości przeliczy mi trase. Zaznaczam że chodzi o przeliczenie trasy około 10 miejscowości.

1

@Commando blyskotliwa ininteligentna odpowiedz

0

Zna ktos strone gdzie za odpłatnością obejże Czarownice 2?

1

@matka tak samo jak w polskiej reprezentacji Terz tylko polak moze byc trenerem

3

Z tymnGryzkiem to takie plany jak z Dembele. Ciekawe tylko ktory pierwszy odpali

0

@Coutinho007 na L4 ????

1

A zeby tak z 0:3 przegrali. Moze wtedy poleci

2

@hyzar niestetybten sezon tak to bedzie wygladalo

2

@Coutinho007 przebijam mam nadzieje ze ostatni miesiac

3

Co za jełop. .

1

De Light według mnie zostanie w Ajaxie. Za rok Pique odejdzie, pewnie powie ze nie jest wstanie dac temu klubowi tyle co zawsze i przyjdzie mlody. Proste. Tak to widze.

7

Madryt to jednak stan umysłu...

0

Meble kuchene z Ikea. Jakie macie opinie?

13

Aż dziw że nie padły słowa: To będzie mój sezon.

76

Przy 300 bankach te 120 baniek za Grizmana to promocja jak w biedronce.

0

@Tomo1989 neymar to ten co wypiął sie na nasz klub. To ten? Prawda co zgarnal kase za przedluzenie kontaktu i poszedł do sadu żadac ostatniej raty. To ten za ktorym sprod po transferze do Barcy ciagnie sie do dzis?. Nie umiejszam jego zaslugom ale on poprostu dwa lata temu dal dupy. Tyle i w temacie.

0

@Dillu nie takie cuda sie zdarzałybw piłce.

20

Wymiana na Mbappe. Tylko pod takim warunkiem. Zaden Neymar.

0

@Katalończyk 99 w dzisiejszych czasach piłka to biznes. Zarowno biali jak i Granatowi to korporacje. Niestety my bardzo odbiegamy od transferow i nie potrafimy ich robic z glowa.

0

@DonAndresFCB naszego prezesa za 2 lata moze juz nie byc

0

Wedlug mnie trener poleci w trakcie trwania sezonu. Coś pójdzie nie tak i go pożegnamy

0

@Misugi14 dajcie namiary na ten serial????

0

Kady kiedys był mlody. Trzeba postawic na mlodość bo za kilka lat ci młodzi beda kosztować nieziemskie pieniadze.

1

João Felix, przy innym trenerze chętnie zobaczyłbym go u nas.

2

Joao Felix to bardziej bezpieczna inwestycja. Z dwojga złego lepiej w ta strone.:)

5

Jednyna pozytywna wiadomość tej kompromitacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?