maniekbak
Dołączył/a: luty 2017
Wieruszów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak bądzmy drugim milanem brawo ty
0
nasz ex za bardzo chce za bardzo na niego grają
1
chłopie dla mnie to emeryt w jego miejsce mógłby grać samper ale nie po co dawać szanse młodym każdy chce żeby arda odszedł bo ma swoje lata a tu przychodzi kolejny dziadek , na pewno coś tam sobą reprezentuje ale bez przesady jak dla mnie to czysty kolejny przekręt bartka, poczytaj sobie inne komentarze myślę że większość użytkowników go nie chce . My musimy stawiać na młodzież a nie na Papów Smerfów
3
....ale dobra wiadomość dla chińskiego futbolu ...
dokładnie jednego drzewa mniej. Bartek sadzi las, gomes czuł się osamotniony
2
Te kozioże z P$G specjalnie grają na czas, aby jak najbardziej Nas osłabić. Mam nadzieje że jak nasi dostaną kasę t też będa się ociągać w wysłaniu dokumentów do Paryża
3
MESI im zrobi ściągając koszulkę i pokazując kibicom
1
który to już raz przekazał
a do gazety kaska leci za ploty transferowe
0
bartuś ma nóż na gardle a wiec wyda całą kase albo go wydup.....ą:)
1
Tak wszystko spoko ale zrozum szkoda psuć ostatnie lata kariery Messiego my musimy kupić kogos z gornej pòłki.
4
Takie cenny tylko dla Barcy w zamian za to oddamy im kolejnego obronce za 8 baniek gdzie ten zarzad ma glowe do interesow. Ko.....z......a ja bym to lepiej ogarnął!
2
zróbmy tak Cou do Nas a Lemal do Live
będzie sprawiedliwie i kazdy będzie zadowolony
1
Pewnie jakiś Pan Piłkarz z P$G zadzwonił i powiedział żeby dolaczył do jego brazylijskiej ekipy
0
piękne to jest zawsze w naszych sercach MNS
0
miejmy nadzieje ze bartek z fredkiem ogladają to żenujące widowisko, żeby wiedzieć kogo jeszcze sprzedać !!
0
jaki jest przelicznik ligi francuskiej???
od czego zależy ?
0
żygać mi się chce jak na to patrze
0
o której prezentacja?
0
Niesmak pozostanie ...... szkoda ale to on bedzie bardziej źałował.
1
jakiś link
5
jak dla mnie spraw wyglada prosto albo klauzula w całości i ban na LM albo 180 + verratti. Zarząd powinien mieć jaja i zrobić to co mówił.
Jezeli chodzi o Neya to raczej szybko go nie zastapimy, gość który przyjdzie na jego pozycje bedzie wiecznie porównywany do juniora. Szkoda szkoda że wybrał taki kierunek, ale przeszłość lubi sie powtarzać gdy Pep przyszedł z klubu odszedł Roni a wiec miejmy nadzieje na WIELKI come back
0
i nie dostana bana
0
Raczej blisko maja
0
nie raz pisane ze napastnicy boja sie rywalizacji zMNS a Ney poprostu zpeniał bo bał sie rywalizacji z Messim
1
Miejmny nadzieje źe jak przyjda now zawodnicy to klauzula zostanie ustalona min na 300 + .
Swoja drogą coď czuje źe Bartłomiej i ten cały zarząd morze się powoli pakować.Neymar nie zgodzi sie na klauzule Anty Real gdyź Psg jest jedynie przystankiem....
0
Raczej nie pozbyć sie tylko sprzedać no Nasz zarząd róźnie to interpretuje
0
Patrzac na ich polityke transferowa mysle ze bedzie
0
Jezeli PSG w ciagu 2-3 nie wygra LM to napewno witamy Neya z powrotemm w Realu. Swoja droga jezeli UEFA nie przetrzepie ich finansow to za rok morzemy poźegnać Messiego. No z ta klauzula co ma to....
0
Źadnego Marco tylko 222 banki utrud imy mu źycie jak możemy niech mu sie te pieniadze odbija
0
Szkoda ze wybrał$$$
Trzeba mu podziekować i źyczyć aby PSG otrzymało bana na LM
0
PSG dostaje kare finansowa np 100 baniek a sam zawodnik zostaje zdysfalfikowany na 2 lata w Lidze Mistrzów za to źe zgodził sie wziać udziaĺ w niewiarygodnej operacji. To by bylo poekniejsze na pazermosc tatusia i synka