0

A moźe tak to bedzie wygladac Perez i Nasserem Al-Khelaifim zaplanowali akcje z Neymarem PSG daje Juniorowi na klauzule po czym on podpisuje umowe z .... Realem w zamian za to PSG dostaje Robaldo za darmo :)) wiem wiem powiało fantastyka ale niczego nie moźna być pewnym .

0

To byłby przekręt stulecia :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

4

i bardzo dobrze jak zostanie to usadzić na miesiąc na ławie niech ten zapał mu minie. Jeżeli zaś chodzi o pomocników to dać szanse Aelni i Samperowi nawet kosztem słabszych wyników w tym sezonie. Od siebie dorzuciłbym jeszcze rakiete za Coutinho

2

Czyźby Perez zdał sobie sprawe źe z PSG juź Neymara nie wyciągnie ....

29

Dobrze źe miedzy reprezentacjami nie ma transferów bo takto tatuś juź dawno sprzedał by fo do Kataru i synek by w reprezentacji Brazyli nie gral!

1

jak to jest jak Ney dostanie od arabów 222 banki za promowanie Mistrzostw to czy prawnie nie bedzie musiał zapłacić od tego podatku. bo to pieniadze które raczej nie wpłyna bezpośrednio na konto barcy tylko najpierw konto Neya a pózniej on sam się wykupi?
nie wiem czy dobrze myśle. czekam na odp bardziej wtajemniczonych???

134

Samedo przygotowywuje sie już na mecz Barca -PSG

4

Fajna dupencja....... :)

0

bartek zmiękł w sprawie Neymara. Wydaje mi się że sprawa została już przyklepana. Miejmy nadzieje że w przypadku odejscia Neya również i on spadnie ze stołka!

0

Ja to jestem ciekaw kogo oni sprzedadzą lub oddają za darmo aby zrobić miejsce dla Coutinho oraz Paulinho.!!!!!!!!!!

25

Królewscy proponują 180 milionów za Mbappe, to w tym momencie te 222 za Neya to promocja w hu...............

0

Jakby miał jaja to by sie okreslił no ale lepiej czekac na tatusia.

0

Jak dla mnie powinień teraz odejść za rok znowu taka szopkę odstawi.

0

Statystyki nie graja jak dla mnie solidny rezwrwowy lub ostatni moment na zaroboenie kasiorki na nim. Ewentualnie właczyć go w jakiś transfer.

2

Oceniamy go przez pryzmat 3 lat

2

Countinho+Thiago+ Dembele jak dla mnie były by to najlepiej wydane pieniadze za Neymara

0

Każdy topowy zespół na takie tournée bierze młodych. Każdy tylko nie Barca. Ten szrot co wzieli to i tak rozdają za darmo!
nie dziwie się że młodzi spiepszają skoro nawet teraz nie dostają szansy. No ale oczywiście Valverde stawia na młodych właśnie to widać!
ależ mnie poirytowali. Muszę sobie Melise zaparzyć:)

4

Każdy topowy zespół na takie tournée bierze młodych. Każdy tylko nie Barca. Ten szrot co wzieli to i tak rozdają za darmo!
nie dziwie się że młodzi spiepszają skoro nawet teraz nie dostają szansy. No ale oczywiście Valverde stawia na młodych właśnie to widać!

1

śmierdzi dewastacją klubowych pieniędzy!

0

oho wymysły gazet
trzeba coś pisać gazeta musi się sprzedać!

0

I tak trzymać niech gra z NAJLEPSZZYMI

2

skoro trener wywalił Paulinho z treningu to nie cieszyłbym się tak szybko że okienko się w Chinach zamyka. Chinole jeszcze mogą go Nam upchnąć!

0

no to mamy naszą bąbe transferową miejmy nadzieje że będzie to wybuch w dziesiątke:)

0

Jak nie teraz to kiedy ?

0

Wiceprezes Sevili podal sie do dymisji. Patrz Bartek i ucz sie a ni popadaj w samozachwyt

3

"Dowiemy się również, że Barça nie wie, co zrobić z Ardą, Samperem, Vermaelenem, Douglasem i Munirem,"
Jak co zrobic oddać za darmo tak źeby nie doplacać do pensji aby bartek wyszedł z twarza xD

0

Teraz zostaje nu rzucić buciorem xD

16

Lepiej niech od dostanie szanse niz Paulinho

1

Ja juz zaistnialem w przeciwienstwie do ciebie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?