Ludziska, w tak dziwnym, newralgicznym sezonie idziemy po mistrzostwo. Doceńmy to! Z Lewym dziwna sprawa. Dlaczego gra, skoro ma ból pleców? Wszystkiego nie wiemy.
@Kacper1305 cytat z meczyków: "Liverpool zdemolowal United , które wygrało z Barcą, która wygrała z Realem ,który zniszczył Liverpool... To ciężko ogarnąć... "
Ludzie, mamy kompletnie rozsypany skład. To co wyciskamy w tym sezonie mając takie problemy to jest mistrzostwo świata. Ta drużyna pokazuje charakter pomimo przeciwności. Jak chcecie błyskotliwej gry i mega dominacji nad przeciwnikiem to odpalcie sobie jutjub z Messim, Ronaldinho i Stoiczkowem. Visca el Barca!
@Kacper1305 cytat z meczyków: "Liverpool zdemolowal United , które wygrało z Barcą, która wygrała z Realem ,który zniszczył Liverpool... To ciężko ogarnąć... "
Ludziska, w tak dziwnym, newralgicznym sezonie idziemy po mistrzostwo. Doceńmy to! Z Lewym dziwna sprawa. Dlaczego gra, skoro ma ból pleców? Wszystkiego nie wiemy.
Komentarze
0
Ludziska, w tak dziwnym, newralgicznym sezonie idziemy po mistrzostwo. Doceńmy to! Z Lewym dziwna sprawa. Dlaczego gra, skoro ma ból pleców? Wszystkiego nie wiemy.
2
Mega koncentracja. A potem trzeba wyjść i iść jak po swoje. Po mistrzostwo. Visca el Barca !
0
@Destroyer_of_Worlds a gdyby tak wyciągnąć Salaha z Liverpoolu?
7
@Kacper1305 cytat z meczyków: "Liverpool zdemolowal United , które wygrało z Barcą, która wygrała z Realem ,który zniszczył Liverpool... To ciężko ogarnąć... "
0
@xavi890 Mieć Salaha na Camp Nou = marzenie!
20
Ludzie, mamy kompletnie rozsypany skład. To co wyciskamy w tym sezonie mając takie problemy to jest mistrzostwo świata. Ta drużyna pokazuje charakter pomimo przeciwności. Jak chcecie błyskotliwej gry i mega dominacji nad przeciwnikiem to odpalcie sobie jutjub z Messim, Ronaldinho i Stoiczkowem. Visca el Barca!
7
@Kacper1305 cytat z meczyków: "Liverpool zdemolowal United , które wygrało z Barcą, która wygrała z Realem ,który zniszczył Liverpool... To ciężko ogarnąć... "
2
Mega koncentracja. A potem trzeba wyjść i iść jak po swoje. Po mistrzostwo. Visca el Barca !
0
Ludziska, w tak dziwnym, newralgicznym sezonie idziemy po mistrzostwo. Doceńmy to! Z Lewym dziwna sprawa. Dlaczego gra, skoro ma ból pleców? Wszystkiego nie wiemy.
0
ronifcb87:
odlot jest dziś zaraz po meczu. Czarter odlatuje o 0:30.