0

Ludziska, w tak dziwnym, newralgicznym sezonie idziemy po mistrzostwo. Doceńmy to! Z Lewym dziwna sprawa. Dlaczego gra, skoro ma ból pleców? Wszystkiego nie wiemy.

2

Mega koncentracja. A potem trzeba wyjść i iść jak po swoje. Po mistrzostwo. Visca el Barca !

0

@Destroyer_of_Worlds a gdyby tak wyciągnąć Salaha z Liverpoolu?

7

@Kacper1305 cytat z meczyków: "Liverpool zdemolowal United , które wygrało z Barcą, która wygrała z Realem ,który zniszczył Liverpool... To ciężko ogarnąć... "

0

@xavi890 Mieć Salaha na Camp Nou = marzenie!

20

Ludzie, mamy kompletnie rozsypany skład. To co wyciskamy w tym sezonie mając takie problemy to jest mistrzostwo świata. Ta drużyna pokazuje charakter pomimo przeciwności. Jak chcecie błyskotliwej gry i mega dominacji nad przeciwnikiem to odpalcie sobie jutjub z Messim, Ronaldinho i Stoiczkowem. Visca el Barca!

0

Uważam, iż nowym trenerem Barcy powinien zostać Luis Enrique !!!

0

Dla mnie nowym trenerem Barcy powinien być Luis Enrique !!!

0

Nie ma co płakać nad losowaniem tylko wyjść na boisko, spiąć muskuły i zagrać najlepiej jak się potrafi. Jeśli chce się być najlepszą drużyną Europy to trzeba pokonywać najwyższe poprzeczki, a nie kalkulować kto z kim i dlaczego.

A zatem Bawario, pod banderą Senyera nadchodzą wojownicy Katalonii !!!

0

Co to jest ??? Powiedzcie mi, która szanująca się ekipa zdradza przygotowywaną oprawę przed meczem w necie??

To powinno być zaskoczenie i oprawa powinna być pokazana światu właśnie podczas meczu !

0

Tak naprawdę Messi osiągnął już wszystko z Barcą. Pomijam już jakieś nowe cele pierdoły typu :" Messi jeszcze nie strzelił kantem zada" lub "Messi jeszcze nie rozerwał siatki w bramce po golu jak Kodziro" itp. itd.

Messi z Barcą osiągnął już wszystko.

Ale aby być spełnionym piłkarzem musi jeszcze pokazać na co go stać ze swoją reprezentacją. Do tej pory nic z tego się nie udaje.

Życzę Messiemu, żeby na Mundialu w Brazylii w 2014 zdobył z Argentyną Puchar Świata.

Wtedy będzie miał wszystko jako piłkarz. Amen.

0



żenada... Pique powinien przeprosić.

0

Red Bull doda ci skrzydeł...

0

Wiadomość z ostatniej chwili: Elvis Presley nadal nie żyje !!!!

0

Veb90 - z całym szacunkiem, ale to niemożliwe, aby Argentyna spotkała się w finale z Hiszpanią, ponieważ są w tej samej części drabinki pucharowej. Jeśli wygrają swoje mecze to co najwyżej czeka nas taki właśnie półfinał.

0

Zgadzam się z guardiola89. Myślę, że Nirvana zdobywała ludzi charyzmą a nie talentem. Myślę, że dużo lepszym zespołem był swego czasu Alice in Chains. Nieodżałowany Layne Staley był jednym z najbardziej fenomenalnych rockowych wokalistów.

A co do Oasis i Messiego. Niezły wybór. W latach 90-tych braciszkowie Gallagherowie byli bogami na Wyspach. Teraz to już prehistoria.

VeB !!!

0

Mecz przedziwny. Przewrotność losu jest zdumiewająca. Paradoksalnie największą krzywdę Hiszpanom zrobiła... Polska, która dając sobie wbić 6 goli jednocześnie zamazała prawdziwą wartość hiszpańskiej ekipy. Hitzfeld pokazał jak należy zagrać z tego typu rywalem. Choć tak szczerze trzeba przyznać, że Helweci mieli mnóstwo szczęścia...

Teraz Hiszpania musi wygrać z Latynosami i liczyć na potknięcie Szwajcarów jeśli nie chce w 1/8 trafić na Canarinhos.

Turniej dopiero się rozkręca. A jeśli chodzi o typy bukmacherskie to w takiej sytuacji nie bałbym się postawić nawet 500 zł na zwycięstwo Hiszpanii z Hondurasem. Oni po prostu muszą ten mecz wygrać !!!

0

Yaya Toure Iworyjczykiem ?????

No nieźle,

ja proponowałbym Wybrzeżokościosłoniowianinem :) :D

0

Już niejeden tak mówił...

0

Narazie bicie głową w mur. Jedynie serce mocniej zabiło przy rogalu Messiego. Niewiele brakowało...

Trzeba wierzyć do końca !!!

0

Co tu dużo gadać. Drużyna zainkasowała 3 punkty. To jest najważniejsze. Myślę, że głównie o to w tym meczu chodziło. Biorąc pod uwagę maraton, który nas czeka,a już w szczególności arcyważny i arcyprestiżowy pojedynek z Interem za 3 dni to nie było tak źle i nie wymagajmy zbyt wiele.

0

Andres mądrze prawi jednak to nie Primera Division jest najsilniejsza na świecie a Liga Angielska...

Poza tym Gran Derby hit sezonu, a najbardziej przykry moment? Chyba jednak porażka w derbach z Espanyolem...

Tak czy owak Visca el Barca !!!

Czekamy na Rzym...

0

gnutek7:

twoje marzenia mogą się spełnić, ale najwcześniej za rok...

0

ronifcb87:

odlot jest dziś zaraz po meczu. Czarter odlatuje o 0:30.

0

No i szafa gra :)

0

"Życie choć piękne tak kruche jest..."

0

W tym momencie, przy takiej dyspozycji Eto'o jest nie do ruszenia. Facet jest w niesamowitym gazie.

Drogba jest również fenomenalnym zawodnikiem, ale jak dla mnie zamiana Drogby za Eto'o to sztuka dla sztuki.

Mnie tylko zżera ciekawość o co tak naprawdę chodzi Guardioli???

Dlaczego nasz treneiro nie potrafi przekonać się do naszego Edwarda ??

Ale niestety na łamach prasy nie odkryjemy tej tajemnicy. Może po latach, gdy Pep wyda jakąs autobiografię, wtedy ujawni nam powód.

0

do A/B:

a bądźże se chłopie w tym swoim "ruchu kibicowskim ile tylko chcesz". Twoje prawo.

Ale nie obrażaj m.in. mnie, mówiąc, że jestem kibicem sukcesu. Jestem z Dumą Katalonii od 1992 roku, przeżywałem syf porażki i wspaniałe triumfy ze swym ukochanym klubem. I będę z Barcą do końca życia.

Wiśle życzę triumfu w Pucharze Uefa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?