23 lutego 2016, 22:18
0
Czy tylko ja słyszałem jakąś grupkę kibiców śpiewająco hymn Barcy na stadionie w Londynie?
21 listopada 2015, 18:24
jakas transmisja?? Prosze
4 maja 2015, 18:13
2
Nie do wiary, nie gramy w sobotę!
2 maja 2015, 16:43
A gdzie się chowają krytycy ??
21 kwietnia 2015, 21:48
Polecam sopcasta. Jedyny - rosyjski komentarz
8 kwietnia 2015, 20:57
1
Działają wam streamy na sopcast?
20 grudnia 2014, 16:08
ma ktoś transmisję do meczu dobrą?
7 grudnia 2014, 17:45
yyy nie?!?!?!?!
9 grudnia 2012, 10:52
Messi może nie wejdzie od pierwszej minuty ale na pewno zagra
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Czy tylko ja słyszałem jakąś grupkę kibiców śpiewająco hymn Barcy na stadionie w Londynie?
0
jakas transmisja?? Prosze
2
Nie do wiary, nie gramy w sobotę!
0
A gdzie się chowają krytycy ??
0
Polecam sopcasta. Jedyny - rosyjski komentarz
2
Nie do wiary, nie gramy w sobotę!
1
Działają wam streamy na sopcast?
1
ma ktoś transmisję do meczu dobrą?
0
yyy nie?!?!?!?!
0
Messi może nie wejdzie od pierwszej minuty ale na pewno zagra