0

Czy tylko ja słyszałem jakąś grupkę kibiców śpiewająco hymn Barcy na stadionie w Londynie?

0

jakas transmisja?? Prosze

2

Nie do wiary, nie gramy w sobotę!

0

A gdzie się chowają krytycy ??

0

Polecam sopcasta. Jedyny - rosyjski komentarz

1

Działają wam streamy na sopcast?

1

ma ktoś transmisję do meczu dobrą?

0

Ja się zastanawiam czy my do 10 nie dojdziemy z golami dzisiaj :D

0

yyy nie?!?!?!?!

0

neymarowi chyba munir

0

Dlaczego Piqiue jest tak często na ławce?!

0

wam też się transmisja wyłączyła
?

0

wiem kupie stopę utnę swoją przyczepie tamtą ze złota i ben de grał jak Messi :D

0

Messi może nie wejdzie od pierwszej minuty ale na pewno zagra

0

kiedy Messi pobije rekord Mullera to Ronaldo będzie go prosił o autograf:)

0

najlepiej to niech zostanie trenerem Polski :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?