4

@kamiVeB Żeby tylko ten rok się nie okazał treningiem przed 2021 xD

5

@Rewolucja123 No rozumiem Twój tok rozumowania, ale mała ilość asysty w wykonaniu Ronaldo nie odbiera mu w żaden sposób status niesamowitego piłkarza. xD

51

@Rewolucja123 A to napastnik już nie jest piłkarzem? Jakiś oddzielny zawód? :D

1

@marcin000019 Nieważne jak jesteś silny, jak depresja Ci siądzie na łeb to bez profesjonalnej pomocy będziesz miał bardzo ciężko się pozbierać.

2

@marcin000019 Dokładnie Marcinku, tak się leczy depresję, byciem twardym xDD

1

@hardmind Czekaj, zadzwonię do Leo i zapytam

1

@Janas11224 Czyli jeszcze żadne poważne źródło nie podało tego info, a jakieś info lata tylko po sadolu i jbzd? Sam słyszałem o pogróżkach, ale dziwnym trafem nikt nie jest w stanie zweryfikować informacji o morderstwie

6

Amigos z krwi i kości xD

2

@bartekvisca Najbliższe 10 dni to będzie masakra, nienawidzę takiego wyczekiwania xD

22

@Firestone Nic dziwnego, nikt normalny nie chciałby pokazać kartki za taki gest w takich okolicznościach, ale zasady to zasady

5

@BarcaInfo Czego się nie robi żeby 3 koła przyoszczędzić xD

2

@macio_944 Od razu mam skojarzenia z niektórymi Polakami, ciągle patrzenie wstecz na PO zamiast skupić się na obecnej rzeczywistości, mogliby wziąć przykład z Laporty xD

1

@lucca87 Martin bierze przykład od najlepszych, dopisują mu bramki z treningów jak Pele ;V

9

@BarcaInfo Z tym MIlikiem i Piątkiem to pięknie odleciał xD

5

@ViscaBarca123 Rośnie nam Ramblowy fejm, gratulacje! :D

0


Jak ja kocham tego gościa, genialny mózg xD

0

@SuperPatsonFCB Paranoja, ale nawet mnie to nie dziwi

0

Istnieje niestety ryzyko, że Urugwajczyk nie poprawi swojego bilansu w najbliższym czasie. Po wczorajszym meczu podziękował w mediach społecznościowych jednemu z fanów słowami "gracias negrito" (w wolnym tłumaczeniu: "dziękuję czarnuszku"). W przeszłości za użycie słowa "negro" Luis Suarez został ukarany zawieszeniem na 8 spotkań. Sprawa jest analizowana, ale angielska federacja piłkarska poważnie rozważa ukaranie piłkarza za "rasistowski zwrot"

Takie ploteczki krążą o Cavanim po sieci, jest ktoś w stanie zweryfikować?

7

@mcsarna Rządzący, którzy rozwalaja nasz kraj >>> pojedyncze przypadki patologii na marszach

0

@nitey Przynajmniej masz wesoło :v

8

@szymonbarca10 Troche za wcześnie żeby mówić o pichichi, ale jak Leo się odblokuje na dobre to ma duże szanse

3

@filipVeB Fanatyk Xaviego versus chlop, który jeszcze żadnego planu nie przedstawił. Ciezki wybor :v

0

@Nihas Na taka ilość testów jest to możliwe ale wiadomo, że jest dużo więcej zarazen xd

2

@Drogba1 Jak my się pozbieramy, przecież to taka zawrotna kwota

3

https://planetagracza.pl/cyberpunk-2077-porno/

No, no. 34 zasada internetu odpalona przed oficjalna premiera CP. Nieźle :v

1

@Max112 Nie wiem zbytnio jak wygląda jego pobyt w Lyoun, ale na pobyt Depaya w PL nie ma co patrzeć, United wtedy to było morderstwo dla piłkarza

0

@NaFazieHitman Faktem może być Twoja znajomość osób z LGBT, a nie to generalizowanie xD

1

@Fawrf Ja tam lubie swoje "20+", może nie jest to 500 ale zawsze coś więc nic wyciszać nie będę :V

3

@NaFazieHitman Odcinając się od tego, że strasznie generalizujesz jakby każda osoba LGBT latała po mieście goła z dildosem w ręce (Takie "obnoszenie" zdarza się również u hetero - taka ciekawostka xD) to wywalone w to mam

0

@NaFazieHitman Potężna logika, nie ma co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?