0

Hahahahahah, skills nie wyszedł XDDD

10

Ukłony pozamiatały hahahahahaah :DD

0

Swoją stroną stadion Sportingu Gijon stylem podobny do Premier League :v

0

3 pkt, bez kontuzji i szczęśliwy powrót do domu! Vamos!

0

Dla kibica ilość tylu meczy to skarb, gorzej natomiast na odwrót. W takim spotkaniu jak El Clasico zapomną o przemęczeniu :D

0

Lucho chyba czyta mi w myślach albo na odwrót, dokładnie tak samo typowałem składzik na dzisiaj :D Mathieu czas na przebudzenie :D

1

Dzięki wielkie ;)

0

Kto dziś nie zagra w meczu z Las Palmas z Realu?

0

No i oby dzisiaj tak pozostało :D 3 pkt, bez kontuzji i szczęśliwy powrót do domu, tyle mi wystarczy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Typie co on takiego zrobił że już po nim jeździsz..? Chłop zagrał ledwie dwa spotkanie, nawet niecałe. Daj mu czas, dopiero co przyszedł. Oby pozamykał wszystkim krytykom japę :)

15

Leo doznaje kontuzji, presja schodzi na Neymara który musi stać się liderem jak rok temu, raptem przypomnieli sobie o tej sprawie. Cóż za zbieg okoliczności!

6

Przecież to oczywiste że to sprawa ludzi związanych z Realem.. Raptem przypomnieli sobie o tym jak Leo doznał kontuzji i na Ney'u ciąży presja jako lidera..

0

Dokładnie, raptem Leo kontuzja i sprawa wraca.. Niesamowity zbieg okoliczności!

0

Ale jestem wku.. zły.

0

Parodia.. Do tego bez Leo i Sergio..

0

IVAN KOCHAM CIĘ #Nohomo

2

RAMOS HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

11

RONALDO hahahaahahahah, zaczyna się nurkowanie XDDD

4

#Villarrealmusisz!
Nie wyobrażam sobie co dzisiaj z tak grającym zrobiłaby Barca.. :O XDD

5

Czo ten "najlepszy piłkarz świata" Grzmot aka Ronaldo? Cieniuutkoo hahah :DD

18

Dla mnie najlepszy ŚPD w historii. Zawodnik dla Barcy bezcenny niczym Leo.

0

I co w związku z tym?

6


Podejrzewam że Pan Darek również to potwierdzi :v

5

Oj czuje że to będzie jego wieczór.. :DD

5

Klasa Panie Zizou :D

43

Diego Simeone: "Diego [Maradona] wywoływał u nas emocje, ale z dwójki cracków, bez wątpienia, zdecydowanie lepszy jest Messi."

Diego Simeone: "Uwielbiam Neymara, nie rozumiem dlaczego mówią że prowokuje na boisku, on ma swój styl. A krytykom odpowiada na boisku!"

Luis Enrique: "W regulaminie nic nie ma, że Neymar nie może dryblować przy wyniku 4:0 czy 0:4. Może pora zająć się zagraniami, których regulamin zabrania.



2

Komentarz usunięty przez użytkownika

51

Prawda jest taka że obie powinien dostać Leo zważywszy na to że Ronaldo jakoś specjalnie grą nie zachwycał poza wygraną w ME i LM w których rozegrał w zasadzie odpowiednio dwa dobre mecze - z Węgrami i Wolfsburgiem. Dorzućmy do tego statystyki Leo w 2016r.

Najlepszy strzelec - 43 gole

Najlepszy asystent - 30 asyst

Najwięcej dryblingów

Najwięcej stworzonych sytuacji bramkowych

Najwięcej wykorzystanych rzutów wolnych

Najwięcej prostopadłych piłek

Do tego wygrana w lidze, CDR i finał Copa America na których zagrał świetnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?