Osobiście nie rozumiem z jakiego powodu ta krytyka.. Przecież Barca dla Valencii to żaden wielki wróg, a jakby nie patrzyć powinni zrozumieć że to tylko i wyłącznie wielki krok do przodu w karierze. Dla Valencii zrobił bardzo dużo i zamiast gwizdów raczej wolałbym usłyszeć oklaski lub coś takiego.
Mam nadzieję że dziennikarze będą się kierować rozumem a nie medialnością danego zawodnika.. Osobiście jakoś się nie łudzę że Leo wygra, chodź moim zdaniem zdecydowanie na to zasłużył. Wygra Grzmot który nastrzelał bramek ogórkom typu Malmo itp. Jedyny dobry mecz w jego wykonaniu w po przedniej edycji LM to ten z Wolfsburgiem na Santiago Bernabeu. Ot taka mała ciekawostka, wszystkie drużyny którym "wielki" Cristiano nastukał bramek, nie dostały się to tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.. :P Dorzućmy do tego ME w których co prawda jego drużyna wygrała ale sytuacja jest bardzo podobna do tej z LM. Mianowicie jeden dobry mecz z Węgrami.. W finale z powodu kontuzji opuścił praktycznie cały mecz i żeby chodź trochę zwrócić na siebie uwagę, zgrywał wielkiego "trenera" przy linii bocznej boiska. Dorzućmy do tego bieżący nowy sezon w którym jak na razie jest cieniem samego siebie. Przejdźmy do Leo. Wygrana liga, puchar i finał z reprezentacją w Copa America na których był najlepszy i praktycznie sam poprowadził drużynę do finału. Dodajmy do tego takie statystyki jak:
-najlepszy strzelec
-najlepszy asystent
-najwięcej dryblingów
-najwięcej stworzonych sytuacji bramkowych
-najwięcej wykorzystanych rzutów wolnych
-najwięcej prostopadłych piłek
Do tego takie rekordy jak zostanie najlepszym strzelcem w historii Argentyny, najwięcej bramek strzelonych w La Liga na własnym stadionie i wiele innych.
Dla mnie sprawa wygląda jasno, najlepszy w tym roku jest Leo i powie to każdy prócz ludzi związanych z Realem i Portugalią.
Edit: Dodam jeszcze że jak w trójce się nie znajdzie Luis Suarez to to będzie szczyt wszystkiego.. Zasłużył na to, śmiem stwierdzić że nawet jest w stanie powalczyć o tę nagrodę w co wątpię jak w przypadku Leo tak jak napisałem.
Kto ma podobny tok myślenia? :D
Mam nadzieję że dziennikarze będą się kierować rozumem a nie medialnością danego zawodnika.. Osobiście jakoś się nie łudzę że Leo wygra, chodź moim zdaniem zdecydowanie na to zasłużył. Wygra Grzmot który nastrzelał bramek ogórkom typu Malmo itp. Jedyny dobry mecz w jego wykonaniu w po przedniej edycji LM to ten z Wolfsburgiem na Santiago Bernabeu. Ot taka mała ciekawostka, wszystkie drużyny którym "wielki" Cristiano nastukał bramek, nie dostały się to tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.. :P Dorzućmy do tego ME w których co prawda jego drużyna wygrała ale sytuacja jest bardzo podobna do tej z LM. Mianowicie jeden dobry mecz z Węgrami.. W finale z powodu kontuzji opuścił praktycznie cały mecz i żeby chodź trochę zwrócić na siebie uwagę, zgrywał wielkiego "trenera" przy linii bocznej boiska. Dorzućmy do tego bieżący nowy sezon w którym jak na razie jest cieniem samego siebie. Przejdźmy do Leo. Wygrana liga, puchar i finał z reprezentacją w Copa America na których był najlepszy i praktycznie sam poprowadził drużynę do finału. Dodajmy do tego takie statystyki jak:
-najlepszy strzelec
-najlepszy asystent
-najwięcej dryblingów
-najwięcej stworzonych sytuacji bramkowych
-najwięcej wykorzystanych rzutów wolnych
-najwięcej prostopadłych piłek
Do tego takie rekordy jak zostanie najlepszym strzelcem w historii Argentyny, najwięcej bramek strzelonych w La Liga na własnym stadionie i wiele innych.
Dla mnie sprawa wygląda jasno, najlepszy w tym roku jest Leo i powie to każdy prócz ludzi związanych z Realem i Portugalią. Edit: Dodam jeszcze że jak w trójce się nie znajdzie Luis Suarez to to będzie szczyt wszystkiego.. Zasłużył na to, śmiem stwierdzić że nawet jest w stanie powalczyć o tę nagrodę w co wątpię jak w przypadku Leo tak jak napisałem.
Tego człowieka nie da się opisać, bezapelacyjnie najlepszy piłkarz w historii tej dyscypliny.. Żaden Pele, Maradona, Ronaldo czy inne wymysły, po prostu nikt nie ma do niego startu. Za każdym razem gdy czytam o jakimś jego rekordzie, oczy mam jak 5zł i zadaję sobie po prostu jedno, proste pytanie - "jak?!". Idol piłkarski do końca życia.. Pieprzony geniusz.
Głowa do góry i zaperniczaj w Sportingu ile Bozia daje! :D Jak widać Barcelona za wysokie progi ale jeśli będzie grać dobrze to kto wie, może taka Valencia/Sevilla czy Villarreal się po niego kiedyś zgłoszą. To są naprawdę wielkie kluby :D
4
"Suarez na spalonym" XDD Tych sędziów z Hiszpanii to się powinno za proszeniem wypierr z tej Ligi..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
To jest kurw* rzeź! Leo wyjaśnij tych pajaców!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oj boję się że to coś poważniejszego z Andresem ://
0
Jedziemy z meczychem, 3pkt i bez kontuzju! Vamos!
3
Lucho, składzik taki jaki chciałem. Jedyną pozycją z jaką miałem dylemat to ŚP, Ivan czy Andre. Mam nadzieję że Gomes zagra świetnie :D
9
I mega szybkości, wchodzenia w pole karne , asyst Alby (y)
0
Osobiście nie rozumiem z jakiego powodu ta krytyka.. Przecież Barca dla Valencii to żaden wielki wróg, a jakby nie patrzyć powinni zrozumieć że to tylko i wyłącznie wielki krok do przodu w karierze. Dla Valencii zrobił bardzo dużo i zamiast gwizdów raczej wolałbym usłyszeć oklaski lub coś takiego.
0
O proszę, Lodeiro powołany :D Bardzo dobrze, jak dla mnie po Davidzie Villi najlepszy zawodnik w MLS :D
2
Mam nadzieję że dziennikarze będą się kierować rozumem a nie medialnością danego zawodnika.. Osobiście jakoś się nie łudzę że Leo wygra, chodź moim zdaniem zdecydowanie na to zasłużył. Wygra Grzmot który nastrzelał bramek ogórkom typu Malmo itp. Jedyny dobry mecz w jego wykonaniu w po przedniej edycji LM to ten z Wolfsburgiem na Santiago Bernabeu. Ot taka mała ciekawostka, wszystkie drużyny którym "wielki" Cristiano nastukał bramek, nie dostały się to tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.. :P Dorzućmy do tego ME w których co prawda jego drużyna wygrała ale sytuacja jest bardzo podobna do tej z LM. Mianowicie jeden dobry mecz z Węgrami.. W finale z powodu kontuzji opuścił praktycznie cały mecz i żeby chodź trochę zwrócić na siebie uwagę, zgrywał wielkiego "trenera" przy linii bocznej boiska. Dorzućmy do tego bieżący nowy sezon w którym jak na razie jest cieniem samego siebie. Przejdźmy do Leo. Wygrana liga, puchar i finał z reprezentacją w Copa America na których był najlepszy i praktycznie sam poprowadził drużynę do finału. Dodajmy do tego takie statystyki jak:
-najlepszy strzelec
-najlepszy asystent
-najwięcej dryblingów
-najwięcej stworzonych sytuacji bramkowych
-najwięcej wykorzystanych rzutów wolnych
-najwięcej prostopadłych piłek
Do tego takie rekordy jak zostanie najlepszym strzelcem w historii Argentyny, najwięcej bramek strzelonych w La Liga na własnym stadionie i wiele innych.
Dla mnie sprawa wygląda jasno, najlepszy w tym roku jest Leo i powie to każdy prócz ludzi związanych z Realem i Portugalią.
Edit: Dodam jeszcze że jak w trójce się nie znajdzie Luis Suarez to to będzie szczyt wszystkiego.. Zasłużył na to, śmiem stwierdzić że nawet jest w stanie powalczyć o tę nagrodę w co wątpię jak w przypadku Leo tak jak napisałem.
Kto ma podobny tok myślenia? :D
2
I pięknie, gdzie miałby lepiej.. Jeszcze Suarez, Ter Stegen i Raktić :D
28
Mam nadzieję że dziennikarze będą się kierować rozumem a nie medialnością danego zawodnika.. Osobiście jakoś się nie łudzę że Leo wygra, chodź moim zdaniem zdecydowanie na to zasłużył. Wygra Grzmot który nastrzelał bramek ogórkom typu Malmo itp. Jedyny dobry mecz w jego wykonaniu w po przedniej edycji LM to ten z Wolfsburgiem na Santiago Bernabeu. Ot taka mała ciekawostka, wszystkie drużyny którym "wielki" Cristiano nastukał bramek, nie dostały się to tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.. :P Dorzućmy do tego ME w których co prawda jego drużyna wygrała ale sytuacja jest bardzo podobna do tej z LM. Mianowicie jeden dobry mecz z Węgrami.. W finale z powodu kontuzji opuścił praktycznie cały mecz i żeby chodź trochę zwrócić na siebie uwagę, zgrywał wielkiego "trenera" przy linii bocznej boiska. Dorzućmy do tego bieżący nowy sezon w którym jak na razie jest cieniem samego siebie. Przejdźmy do Leo. Wygrana liga, puchar i finał z reprezentacją w Copa America na których był najlepszy i praktycznie sam poprowadził drużynę do finału. Dodajmy do tego takie statystyki jak:
-najlepszy strzelec
-najlepszy asystent
-najwięcej dryblingów
-najwięcej stworzonych sytuacji bramkowych
-najwięcej wykorzystanych rzutów wolnych
-najwięcej prostopadłych piłek
Do tego takie rekordy jak zostanie najlepszym strzelcem w historii Argentyny, najwięcej bramek strzelonych w La Liga na własnym stadionie i wiele innych.
Dla mnie sprawa wygląda jasno, najlepszy w tym roku jest Leo i powie to każdy prócz ludzi związanych z Realem i Portugalią.
Edit: Dodam jeszcze że jak w trójce się nie znajdzie Luis Suarez to to będzie szczyt wszystkiego.. Zasłużył na to, śmiem stwierdzić że nawet jest w stanie powalczyć o tę nagrodę w co wątpię jak w przypadku Leo tak jak napisałem.
0
Ach i ten mój komentarz jako pierwszy hahaha :DD
4
Kto pamięta Periscope z Pique? :DD 3:34 Mathieu wyjaśnił hahahahahah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Tego człowieka nie da się opisać, bezapelacyjnie najlepszy piłkarz w historii tej dyscypliny.. Żaden Pele, Maradona, Ronaldo czy inne wymysły, po prostu nikt nie ma do niego startu. Za każdym razem gdy czytam o jakimś jego rekordzie, oczy mam jak 5zł i zadaję sobie po prostu jedno, proste pytanie - "jak?!". Idol piłkarski do końca życia.. Pieprzony geniusz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobrze, niech zaszaleją trochę chłopaki, oczywiście z umiarem :vv Zasłużyli :D
1
Głowa do góry i zaperniczaj w Sportingu ile Bozia daje! :D Jak widać Barcelona za wysokie progi ale jeśli będzie grać dobrze to kto wie, może taka Valencia/Sevilla czy Villarreal się po niego kiedyś zgłoszą. To są naprawdę wielkie kluby :D
0
Najlepszy napadzior na świecie i jeden z najlepszych w historii, gratulacje! :D
Swoją drogą te 50 bramek Leo jest niesamowite.. :P
15
Szkoda gadać.. Jeszcze taki terminarz :/ Miejmy nadzieję że Umtiti, Masche i Digne zagrają tak samo z Valencią w obronie.
0
Dobra wyjaśnił.. XDDD
3
Czy tylko ja się tego spodziewałem? XDD
1
Je*any geniusz..
2
Rudemu kiep stygł chyba :vvv
0
Hahahah, HATTRICK!!! KING IS BACK!
0
KING LEO!!!!!!!!!!!!!
0
Zaczyna się taniec Neymara :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika