Zaczyna się.. Zaraz Real będzie zainteresowany :v Brać nie pytać, nawet już za rok. Cena jakaś kosmiczna nie jest także jak nie wypali za duża strata nie będzie :D
Moim zdaniem najmniejsze szanse ma Denis, osobiście postawiłbym na kogoś z trójki Arda/Rafa/Andre. Myślę że zagra mimo wszystko Arda który nie odpuszcza i jest twardy :D Do tego ma największe doświadczenie.
A co on ma za drybling.. Pomacha ze 3 razy bezsensownie nad piłką, czasem jakoś "piętką" poda.. Ten gość nie miał, nie ma i nigdy nie będzie miał startu do Leo..
Ja tam jestem zadowolony z meczu. Zagrane na pół gwizdka, za bardzo się nie zmęczyli, 3 pkt, bez kontuzji i brak kartki dla Suareza. Weźmy pod uwagę dwa najbliższe mecze ;)
Cześć wam :D Znacie nazwy piłkarzy na Snapie? Prócz takich zawodników/klubów jak:
-Fabregas
-Alaba
-Filipe Luisa
-Giovani Dos Santos
-Luiz Adriano
-Mario Gotze
-Neymar Jr.
-Lukaku
-Sergi Roberto
-FC Barcelona
-PSG
Swoją drogą mój to - marcinK0000 także zapraszam wszystkich :D
Co za gość hahaha XDD Niech lepiej wróci do swojego gabineciku ułatwić ligę realowi bo pier*dzieli jak dziecko.. Szkoda że widzi to co chce. Zas*any kibic prześcieradeł.. Barca odpowie w sposób do którego się już pewnie przyzwyczaił, wygrywając ligę, najlepiej kolejny tryplet :)
0
Polecam wszystkim obejrzeć, świeżutkie wideo z najlepszymi zagraniami odkrycia Barcy w tym sezonie :D - Sergi Roberto.
0
Zaczyna się.. Zaraz Real będzie zainteresowany :v Brać nie pytać, nawet już za rok. Cena jakaś kosmiczna nie jest także jak nie wypali za duża strata nie będzie :D
17
Ewentualnie w Vigo :v
1
Pique XDDDD hahah
0
Moim zdaniem najmniejsze szanse ma Denis, osobiście postawiłbym na kogoś z trójki Arda/Rafa/Andre. Myślę że zagra mimo wszystko Arda który nie odpuszcza i jest twardy :D Do tego ma największe doświadczenie.
58
Najlepszy piłkarz w historii futbolu, dziękuję i pozdrawiam. Idol na zawsze! :D
63
A co on ma za drybling.. Pomacha ze 3 razy bezsensownie nad piłką, czasem jakoś "piętką" poda.. Ten gość nie miał, nie ma i nigdy nie będzie miał startu do Leo..
3
Ja tam jestem zadowolony z meczu. Zagrane na pół gwizdka, za bardzo się nie zmęczyli, 3 pkt, bez kontuzji i brak kartki dla Suareza. Weźmy pod uwagę dwa najbliższe mecze ;)
2
Gitara, siema :D
4
RAFINHA TO JEST KOT!
17
Narazie to oczy bolą..
3
Cały Suarez.. Zaraz strzeli bramkę z d*py.. XDDD
4
Dobra Ney krzyżak zaliczony :D I ta piłka od Leo.. Miód malina :D
0
"SPALONY" XDDD
0
Naprawdę myślisz że ruszają mnie te polecenia..? :PP
0
Łoo panie, hattricka dał gwiazdor :DD Nie no ZP już dla niego.. :v
0
Siemanko wszystkim, jak tam Real? :DDD Coś śmiesznego widzę chyba mnie ominęło XDD
4
Panie Bartku szacuneczek, oby tak dalej! :D
38
Adriano swój chłop! :D
33
Bardzo dobrze, krótka piła z nimi.
6
Polecam wszystkim obejrzeć :D Filmik wykonany przez Dissblastera odnośnie ostatniej gali La Liga XDDD
1
-Fabregas - cescky4
-Alaba - da_twentyseven
-Filipe Luisa - filipelk
-Giovani Dos Santos - oficialgio
-Luiz Adriano - luizadrianinho
-Mario Gotze - m-goetze19
-Neymar Jr. - neymarjr
-Lukaku - romelu.lukaku10
-Sergi Roberto - sergiroberto
-FC Barcelona -fcbsnap
-PSG - psg
Jeszcze jak chcesz mogę ci mogę takie podrzucić:
-adidasfootball
-redbull
-sean.garnier (jeśli wiesz co to freestyle z piłką musisz go znać :D)
-f2freestylers
1
Cześć wam :D Znacie nazwy piłkarzy na Snapie? Prócz takich zawodników/klubów jak:
-Fabregas
-Alaba
-Filipe Luisa
-Giovani Dos Santos
-Luiz Adriano
-Mario Gotze
-Neymar Jr.
-Lukaku
-Sergi Roberto
-FC Barcelona
-PSG
Swoją drogą mój to - marcinK0000 także zapraszam wszystkich :D
0
Jeszcze Arda kontuzja świetnie..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ajajajajaj :// Lipton
1
Co klepią.. :O
0
Niżej znajdziesz.
1
Co za gość hahaha XDD Niech lepiej wróci do swojego gabineciku ułatwić ligę realowi bo pier*dzieli jak dziecko.. Szkoda że widzi to co chce. Zas*any kibic prześcieradeł.. Barca odpowie w sposób do którego się już pewnie przyzwyczaił, wygrywając ligę, najlepiej kolejny tryplet :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika