9 listopada 2016, 10:34
34
Gość może być najlepszym ŚO na świecie, mamy obrońcę na lata! :D
9 listopada 2016, 10:04
0
Mam zamiar właśnie coś obstawić, Argentyna oczywiście :v
9 listopada 2016, 09:56
14
I wszycho, najlepsza 9 na świecie i jedna z najlepszych w historii futbolu!
8 listopada 2016, 23:13
1
Sztos :D 10 robi swoje :D
7 listopada 2016, 21:28
Hahahahahahhaahhahaha :DDDD
7 listopada 2016, 18:50
5
Brawa dla trenera :D Słuszna decyzja :D
7 listopada 2016, 18:48
Barca vs Osasuna Real Sociedad vs Valencia Celta vs Sevilla Villarreal vs Atletico Nie będzie nudy w ten weekend :D
6 listopada 2016, 22:58
4
Nie ma słów żeby opisać tego gościa.. Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej!
6 listopada 2016, 22:50
Zobaczcie pierwszy komentarz w poste Pique który dodał na fb, jaki hala dzieciak hahahah :DDD
6 listopada 2016, 22:47
Pique: "Si el Balón de Oro se diera al mejor jugador del mundo, Leo Messi lo tendría que haber ganado cada año desde el 2009. Otro nivel." KING LEO MESSI!
6 listopada 2016, 22:46
2
Denisa widzę w następnym meczu, nie widzę innej opcji. Zasłużył! :D
6 listopada 2016, 22:38
8
TAK JEST! Forca Barca!
6 listopada 2016, 22:36
Neymar.. XDDDDDDD
6 listopada 2016, 22:31
7
Luis się specjalnie wykartkował, luźno ;)
6 listopada 2016, 22:26
Leo hahahaha :DDD
6 listopada 2016, 22:17
Uffffffffffffffffffffffffffffff :DDD
6 listopada 2016, 22:15
Ajajajajajaj :DDD Cisnąc pany! Denis dzisiaj miód, malina :D
6 listopada 2016, 22:09
3
Leo w obronie, coś pięknego.. :D
6 listopada 2016, 22:03
MESSI KOCHAM CIĘ! Ps" no homo my friend :v
6 listopada 2016, 22:02
STARY DOBRY LEO!
6 listopada 2016, 21:50
I TAK GRAĆ DO KOŃCA MECZU!
6 listopada 2016, 21:32
Lucho opierr ich tam w szatni zdrowo! :D
6 listopada 2016, 21:30
Zgadza się ;) KING!
6 listopada 2016, 21:28
TAK JEST KUR! KING LEO!
To jest parodia.
6 listopada 2016, 21:24
Zaro pomysłu na grę.. ;/
6 listopada 2016, 21:21
Neymar błagam kuu...
6 listopada 2016, 21:15
Neymar stracił dał ciała i stoi nosz ku..
6 listopada 2016, 21:14
Oj ciężko to widzę narazie :/
6 listopada 2016, 21:05
Się przewracają w tej obronie, Pique wróć bo szkoda strzępić ryja..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
34
Gość może być najlepszym ŚO na świecie, mamy obrońcę na lata! :D
0
Mam zamiar właśnie coś obstawić, Argentyna oczywiście :v
14
I wszycho, najlepsza 9 na świecie i jedna z najlepszych w historii futbolu!
1
Sztos :D 10 robi swoje :D
0
Hahahahahahhaahhahaha :DDDD
5
Brawa dla trenera :D Słuszna decyzja :D
0
Barca vs Osasuna
Real Sociedad vs Valencia
Celta vs Sevilla
Villarreal vs Atletico
Nie będzie nudy w ten weekend :D
4
Nie ma słów żeby opisać tego gościa.. Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej!
1
Zobaczcie pierwszy komentarz w poste Pique który dodał na fb, jaki hala dzieciak hahahah :DDD
5
Pique: "Si el Balón de Oro se diera al mejor jugador del mundo, Leo Messi lo tendría que haber ganado cada año desde el 2009. Otro nivel." KING LEO MESSI!
2
Denisa widzę w następnym meczu, nie widzę innej opcji. Zasłużył! :D
8
TAK JEST! Forca Barca!
5
Neymar.. XDDDDDDD
7
Luis się specjalnie wykartkował, luźno ;)
0
Leo hahahaha :DDD
0
Uffffffffffffffffffffffffffffff :DDD
0
Ajajajajajaj :DDD Cisnąc pany! Denis dzisiaj miód, malina :D
3
Leo w obronie, coś pięknego.. :D
1
MESSI KOCHAM CIĘ!
Ps" no homo my friend :v
4
STARY DOBRY LEO!
0
I TAK GRAĆ DO KOŃCA MECZU!
5
Lucho opierr ich tam w szatni zdrowo! :D
0
Zgadza się ;) KING!
1
TAK JEST KUR! KING LEO!
0
To jest parodia.
0
Zaro pomysłu na grę.. ;/
0
Neymar błagam kuu...
1
Neymar stracił dał ciała i stoi nosz ku..
0
Oj ciężko to widzę narazie :/
0
Się przewracają w tej obronie, Pique wróć bo szkoda strzępić ryja..