13

Griezmann? XDDDDDDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Biedny Godin :DDD

0

1

KING LEO MESSI!!!

0

Łooooo, szook :DDD

1

I szacuneczek ;)

0

Jak nie wygra Iniesta to stracę wiarę w tę galę.. :PP

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Patrząc na co niektórym nominowanych powoli tracę wiarę że tę nagrodę wygra Leo.. XDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Ramos / Rui Patricio / Pogba? Hhaahhahaha, Gdzie jest Pique / Busquets się pytam no błagam.. Jak już widzę te nominowania to możemy się pożegnać że Leo wygra tę nagrodę :P

8

Za każdym razem gdy widzę tę liczbę 91 bramek zadaje sobie jedno pytanie - kur*a jak?! :DD

2

My się śmiejemy a pomyślcie sobie jaką bekę muszą mieć gracze Barcy którzy oglądali ten mecz a w szczególności Pique XDDDDDD

0

Mówiłem że tak będzie.. XDDDDD

0

HAHAHAHHAHAHAHA

3

RONALDO HAHAHAHAHAHAHAAH

1

Znając życie strzelą zaraz jakąś bramkę z d*py i tyle z naszej podniety, zwłaszcza że jeszcze 20min..

1

Czemu my z nimi nie gramy za tydzień.. Ehh ;///

7

Osobiście podziwiam graczy Realu że tam z nim wytrzymują XDD

5

RONALDO AHAHAHAHAHAH

0

Jest 1:1 a w tej chwili Athletic ładnie ich ciśnie :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Olać tę śmieszną złotą piłkę.. Mam nadzieję że głosowanie się zmieni i skończy się to konkurs popularności.

0

Sebrimo czy jakoś tak, wybaczcie jeśli źle napisałem :P

1

Owszem, jest :DDD

0

GOOOOOOOOOOL! VAMOS ATHLETIC!

1

Nie na długo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?