W trakcie szkoły gdy odpaliłem facebook'a i zobaczyłem stronę główną gdzie odpaliły mi się newsy z tym że Leo nie chce podpisać kontraktu z Barceloną, oczy miałem jak 5zł i się wystraszyłem. Wszedłem w końcu w post Przeglądu Sportowego i zobaczyłem słowo MARCA to mało co się bułką nie udławiłem hahah :DDDD
A Sandro został sprzedany, sprzedany z opcją wykupu czy wypożyczenie bo nie pamiętam? Gość radzi sobie świetnie w Maladze, bramek też już troszkę nastrzelał :D Przeciwko Atletico np z wolnego miód, malina :D
Tak sobie siedziałem po świetnym, wczorajszym meczu naszej reprezentacji z Rumunią i myślałem że może takiego Piszczka by ściągnąć w miejsce Vidala? :DD Nie wyskakiwać mi z tekstami że mówię tak bo zagrał jeden, dobry mecz tylko gość trzyma poziom od jakiegoś czasu ;) Jak bym chciał go bardzo, do tego Polak :D Edit: Dodam jeszcze że jest to PO z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś wynalazki typu Cancelo który tak naprawdę jest PP jak Vidal :)
Argentyna spiąć tyłki i jazda do końca kwalifikacji. Taki Ekwador jest 4.. Nie wyobrażam sobie MŚ bez nich i przede wszystkim najlepszego piłkarza w historii, Leo! Bauza out, ściągnąć chociażby Sabelle a najlepiej Simeone chociaż to mało prawdopodobne. Romero, Higuain ława i do składu wpadają Rulli na bramkę i Dybala na napad.
Patrząc na grę Argentyny odkąd przyszedł ten noname Bauza, stwierdzam że powinien jak najszybciej wylecieć, tylko dla ich dobra. Mogli sprowadzić Sampaoliniego ale przespali okazje.. W tej chwili widzę dwóch trenerów którzy mogliby ich poukładać, właśnie on i Simeone. Romero, Higuain ława i do pierwszego składu wpadają młodziutki i utalentowany Rulli na bramkę i Dybala na napad.
Drugą sprawą są transfery Barcelony w najbliższym czasie. Jeśli chcą w miarę godnie zastąpić Andresa, nikogo innego, lepszego nie znajdą niż Coutinho. Niesamowity zawodnik. Wizja, drybling, podania i przede wszystkim idealne strzały z dystansu. Gość ma idealnie ułożoną nogę. Do tego idealnie rozumiałby się z Neymarem. Brać i nie pytać, chociażby miałby kosztować 75 baniek (podobno na tyle wycenił go Liverpool). Kolejnymi idealnymi zawodnikami są Dybala i Bellerin, ale ten drugi niestety mało prawdopodobne :/ Miłego dnia :D
Ten Bauza powinien wylecieć jak najszybciej, dla ich dobra. Mogli sprowadzić Sampaoliniego ale przespali.. Jedynymi trenerami którzy mogli by ich poukładać są właśnie on i Simeone. Spiąć tyłki i zapierr.. ile się da końca kwalifikacji bo nie wyobrażam sobie MŚ bez Argentyny a szczególnie bez Leo.. Romero wypad z bramki i wchodzi kocur Rulli, dziwota że jeszcze nikt wcześniej o tym nie pomyślał.. Higuain ława i Dybala pierwszy skład.
Coutinho marzenie, oby przyszedł do nas jak najszybciej! :D Wielki talent i wydaje się obecnie jedynym ogarniętym zmiennikiem dla Andresa. O Dybali Real może zapomnieć, jestem tego niemal pewny. Ich dwóch w niedalekiej przyszłości widzę w Barcelonie, idealnie tu pasują :D
Od początku wiedziałem że zrobił wielki błąd odchodząc z La Liga.. Ten gość jest stworzony żeby właśnie tutaj grać. Jeżeli chce zostać wielkim grajkiem powinien wrócić do najlepszej ligi na świecie. Gość ma talent. Oczywiście to moje zdanie.
0
Oj będzie ciężko.. ;/
2
Niech ten gość kończy już karierę czy coś albo leci do swojego mena na stałe i nie wraca.. Nie mogę na niego patrzyć.
0
Ktoś doradzi jakiś mega film warty obejrzenia, najlepiej akcji? :D Prócz Szybkich i Wściekłych bo to katuje całe życie :DD
8
Czy tylko ja chciałbym dzisiaj od pierwszej minuty zobaczyć Vidala na prawej obronie? :D W drugiej połowie zawsze może wejść Sergi ;)
6
Pique ty farcie... :DDDD
0
Liczyłem na 60 baniek minimum nie powiem, ale tragedii nie ma :D
7
Taki filmik od Daniego Alvesa w stronę MARCI i AS'a
3
http://www.r-gol.com/koszulka-polo-nike-fc-barcelona-777268-393.html
http://www.r-gol.com/koszulka-nike-fc-barcelona-gs-slim-polo-777268-524.html - Polecam osobiście bo ją mam ;)
3
W trakcie szkoły gdy odpaliłem facebook'a i zobaczyłem stronę główną gdzie odpaliły mi się newsy z tym że Leo nie chce podpisać kontraktu z Barceloną, oczy miałem jak 5zł i się wystraszyłem. Wszedłem w końcu w post Przeglądu Sportowego i zobaczyłem słowo MARCA to mało co się bułką nie udławiłem hahah :DDDD
0
A Sandro został sprzedany, sprzedany z opcją wykupu czy wypożyczenie bo nie pamiętam? Gość radzi sobie świetnie w Maladze, bramek też już troszkę nastrzelał :D Przeciwko Atletico np z wolnego miód, malina :D
5
Warto dodać że to głównie dzięki wielkiej mierze graczy Barcelony Hiszpania po sięgnęła po tytuły 2x EURO o MŚ :)
2
Szkoda że Bellerin odszedł ale no trudno, to samo Grimaldo :/
1
No obyś miał racje ;) Z tego co słyszałem Nili podobno wypadł na dłuższy okres z powodu kontuzji także jeszcze większa szansa dla Palencii.
4
Też bym tego chciał ale wierzysz w to że Lucho da mu szansę? Ja nie ;/
2
Tak sobie siedziałem po świetnym, wczorajszym meczu naszej reprezentacji z Rumunią i myślałem że może takiego Piszczka by ściągnąć w miejsce Vidala? :DD Nie wyskakiwać mi z tekstami że mówię tak bo zagrał jeden, dobry mecz tylko gość trzyma poziom od jakiegoś czasu ;) Jak bym chciał go bardzo, do tego Polak :D Edit: Dodam jeszcze że jest to PO z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś wynalazki typu Cancelo który tak naprawdę jest PP jak Vidal :)
0
I bardzo dobrze :)
0
Szacuneczek :DD
3
Z tego co pamiętam Carlos grał na LO :P
3
LEGENDA! Nie tylko Barcelony ale piłki nożnej. Dla mnie najlepszy ŚP w historii tej dyscypliny. #MAESTRO
5
I bardzo dobrze :D Dla mnie Dani z Cafu to najlepsi PO w historii tej dyscypliny :D
0
Podpiszą wszyscy, jestem niemal tego pewny.. :D
0
Czuję że przegoni Pele lekko :D
0
Argentyna spiąć tyłki i jazda do końca kwalifikacji. Taki Ekwador jest 4.. Nie wyobrażam sobie MŚ bez nich i przede wszystkim najlepszego piłkarza w historii, Leo! Bauza out, ściągnąć chociażby Sabelle a najlepiej Simeone chociaż to mało prawdopodobne. Romero, Higuain ława i do składu wpadają Rulli na bramkę i Dybala na napad.
8
Patrząc na grę Argentyny odkąd przyszedł ten noname Bauza, stwierdzam że powinien jak najszybciej wylecieć, tylko dla ich dobra. Mogli sprowadzić Sampaoliniego ale przespali okazje.. W tej chwili widzę dwóch trenerów którzy mogliby ich poukładać, właśnie on i Simeone. Romero, Higuain ława i do pierwszego składu wpadają młodziutki i utalentowany Rulli na bramkę i Dybala na napad.
Drugą sprawą są transfery Barcelony w najbliższym czasie. Jeśli chcą w miarę godnie zastąpić Andresa, nikogo innego, lepszego nie znajdą niż Coutinho. Niesamowity zawodnik. Wizja, drybling, podania i przede wszystkim idealne strzały z dystansu. Gość ma idealnie ułożoną nogę. Do tego idealnie rozumiałby się z Neymarem. Brać i nie pytać, chociażby miałby kosztować 75 baniek (podobno na tyle wycenił go Liverpool). Kolejnymi idealnymi zawodnikami są Dybala i Bellerin, ale ten drugi niestety mało prawdopodobne :/ Miłego dnia :D
1
Marciny najlepsi haha :DD
0
Ten Bauza powinien wylecieć jak najszybciej, dla ich dobra. Mogli sprowadzić Sampaoliniego ale przespali.. Jedynymi trenerami którzy mogli by ich poukładać są właśnie on i Simeone. Spiąć tyłki i zapierr.. ile się da końca kwalifikacji bo nie wyobrażam sobie MŚ bez Argentyny a szczególnie bez Leo.. Romero wypad z bramki i wchodzi kocur Rulli, dziwota że jeszcze nikt wcześniej o tym nie pomyślał.. Higuain ława i Dybala pierwszy skład.
9
Coutinho marzenie, oby przyszedł do nas jak najszybciej! :D Wielki talent i wydaje się obecnie jedynym ogarniętym zmiennikiem dla Andresa. O Dybali Real może zapomnieć, jestem tego niemal pewny. Ich dwóch w niedalekiej przyszłości widzę w Barcelonie, idealnie tu pasują :D
4
Wyciągnąć od nich ile Bozia daje.. :DD
3
Od początku wiedziałem że zrobił wielki błąd odchodząc z La Liga.. Ten gość jest stworzony żeby właśnie tutaj grać. Jeżeli chce zostać wielkim grajkiem powinien wrócić do najlepszej ligi na świecie. Gość ma talent. Oczywiście to moje zdanie.
0
Uff.. Całe szczęście że nic poważnego. Niech wraca do Barcelony najlepiej bo chciałbym zobaczyć środek obrony z Malagą Pique & Umtiti :D