0

NEYMAR XDDDDDD Po co tyle siły..?! :D

17

BUSI CHŁOPIE TAKIEGO CHCE CIĘ OGLĄDAĆ ZAWSZE! :D

0

GOOOOOOOOOOL

6

Iniesta za Gomesa na boisko w drugiej połowie, trzeba rozruszać akcje i dać szybkości :D

0

Nie zmienia faktu.

74

Mirosławski błagam, rozumiem za prześcieradłami ale jak Carvajal dostał teraz w klatkę piersiową to ja nie mam pytań.. XDD Ręka jak nic..

0

Suarez dzik :DDD

1

Patrzcie Leo brameczka z wolnego teraz :DD

0

BĘDZIE OSTRO COŚ CZUJE :DDD

0

Prześcieradła już się puszą na trybunach hahah :DDD

3

Same prześcieradła w tym studio w Eleven..

3

Czy tylko mnie denerwuje ten typ w studio z Eleven od lewej? :PPP

4

Czy tylko ja mam takie uczucie że Leo wyjaśni dzisiaj sam Real? :DDD

0

A ja sobie właśnie wczoraj zakupiłem nową autobiografię Andresa Iniesty :D Otwieram książkę a tam kodzik do kanału Eleven Sports na tydzień :D

2

Na tę chwilę owszem, ale mam przeczucie że Barca wyjdzie na takim nerwie i z taką ochotą na ten mecz po ostatnich meczach że powiozą ten Real lekko :D

0

Aj.. Ile ja bym dał żeby zobaczyć cię w sobotę na środku obrony obok Pique Generale.. :D

0

Alena co brameczka :o :DD

5

Pan Leszek Orłowski komentuje ahhh :DDD *.*

0

Kurczę, nie rozumiem ludzi.. Oczywiście cena wygórowana lekko ale przyjeżdża najlepsza drużyna na świecie. Kto wie kiedy taki mecz zostanie rozegrany w przyszłości. Stadion mają ładny, czego chcieć więcej :D

11

Z jednej strony zawsze byłem za tym że od każdego nowego sezonu kartki powinny się resetować u każdego zawodnika, z drugiej zaś to dobrze, mniejsze ryzyko na kontuzje przed El Clasico.

2


Świeżutki filmik, polecam każdemu obejrzeć :D Leo Messi 2012, już nie chodzi o niego samego bo to jest magia i przyjemność dla oka ale granie tamtej Barcelony, jak mi tego brakuje.. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda strzępić ryja.. Nie dość że u mnie śniegu napierr to jeszcze w Barcelonie -6.. Dobranoc.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

A Lucho siedzi, jeszcze popcorn nie zacznie jeść..

0

No nieeeeeeeeeeee... ://

3

Tyle co nam zabrali to nie powinno być przy tym wgl tematu..

1

Matko bosko... XDDDDDD

0

Idę spać w ch*j..

0

Dobra, Lucho opierr ich tam zdrowo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?