Kurczę, nie rozumiem ludzi.. Oczywiście cena wygórowana lekko ale przyjeżdża najlepsza drużyna na świecie. Kto wie kiedy taki mecz zostanie rozegrany w przyszłości. Stadion mają ładny, czego chcieć więcej :D
Z jednej strony zawsze byłem za tym że od każdego nowego sezonu kartki powinny się resetować u każdego zawodnika, z drugiej zaś to dobrze, mniejsze ryzyko na kontuzje przed El Clasico.
Świeżutki filmik, polecam każdemu obejrzeć :D Leo Messi 2012, już nie chodzi o niego samego bo to jest magia i przyjemność dla oka ale granie tamtej Barcelony, jak mi tego brakuje.. :D
0
NEYMAR XDDDDDD Po co tyle siły..?! :D
17
BUSI CHŁOPIE TAKIEGO CHCE CIĘ OGLĄDAĆ ZAWSZE! :D
0
GOOOOOOOOOOL
6
Iniesta za Gomesa na boisko w drugiej połowie, trzeba rozruszać akcje i dać szybkości :D
0
Nie zmienia faktu.
74
Mirosławski błagam, rozumiem za prześcieradłami ale jak Carvajal dostał teraz w klatkę piersiową to ja nie mam pytań.. XDD Ręka jak nic..
0
Suarez dzik :DDD
1
Patrzcie Leo brameczka z wolnego teraz :DD
0
BĘDZIE OSTRO COŚ CZUJE :DDD
0
Prześcieradła już się puszą na trybunach hahah :DDD
3
Same prześcieradła w tym studio w Eleven..
3
Czy tylko mnie denerwuje ten typ w studio z Eleven od lewej? :PPP
4
Czy tylko ja mam takie uczucie że Leo wyjaśni dzisiaj sam Real? :DDD
0
A ja sobie właśnie wczoraj zakupiłem nową autobiografię Andresa Iniesty :D Otwieram książkę a tam kodzik do kanału Eleven Sports na tydzień :D
2
Na tę chwilę owszem, ale mam przeczucie że Barca wyjdzie na takim nerwie i z taką ochotą na ten mecz po ostatnich meczach że powiozą ten Real lekko :D
0
Aj.. Ile ja bym dał żeby zobaczyć cię w sobotę na środku obrony obok Pique Generale.. :D
0
Alena co brameczka :o :DD
5
Pan Leszek Orłowski komentuje ahhh :DDD *.*
0
Kurczę, nie rozumiem ludzi.. Oczywiście cena wygórowana lekko ale przyjeżdża najlepsza drużyna na świecie. Kto wie kiedy taki mecz zostanie rozegrany w przyszłości. Stadion mają ładny, czego chcieć więcej :D
11
Z jednej strony zawsze byłem za tym że od każdego nowego sezonu kartki powinny się resetować u każdego zawodnika, z drugiej zaś to dobrze, mniejsze ryzyko na kontuzje przed El Clasico.
2
Świeżutki filmik, polecam każdemu obejrzeć :D Leo Messi 2012, już nie chodzi o niego samego bo to jest magia i przyjemność dla oka ale granie tamtej Barcelony, jak mi tego brakuje.. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda strzępić ryja.. Nie dość że u mnie śniegu napierr to jeszcze w Barcelonie -6.. Dobranoc.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
A Lucho siedzi, jeszcze popcorn nie zacznie jeść..
0
No nieeeeeeeeeeee... ://
3
Tyle co nam zabrali to nie powinno być przy tym wgl tematu..
1
Matko bosko... XDDDDDD
0
Idę spać w ch*j..
0
Dobra, Lucho opierr ich tam zdrowo!