Gość jest dobry ale nie widzę u nas dla niego miejsca, najlepiej niech zostanie w Liverpoorze. Do tego młody nie jest, 28 lat.. Trzeba odmładzać kadrę bo Andres też już swoje lata ma, to samo Ivan. Moje trzy typy to Coutinho, Thiago i Verratti.
Też jestem tego zdania, Denis z Andresem w środku pola. Co do Realu tak jak napisałem, prędzej czy później pogubią pkt bo czekają ich w lidze ciężkie wyjazdy.
Osobiście wyżej postawiłbym Digne od Coentrao i Arda przed Lucasem, z resztą się w sumie zgodzę ;) No może jeszcze Rafa na równi z Asensio, to samo Gomes = Kovacić.
Nie chce zapeszać, oczywiście wierzę w Barcelonę do końca sezonu ale no jeśli jutro przegrają z Villarrealem (miejmy nadzieję że tak nie będzie) powinni się skupić na LM bo nie bójmy się tego powiedzieć Real naprawdę gra dobrą piłkę obecnie i nic się nie zanosi żeby narazie przestało to funkcjonować ;/ Mimo wszystko, pożyjemy, zobaczymy. Zwłaszcza że przed Realem ciężkie mecze na wyjazdach. Także nie widzę innej opcji jak spiąć pośladki i jazda na pełnej do końca sezonu od jutra. Vamos Barca!
Nie bójmy się tego powiedzieć.. Jesteśmy dy*ani przez sędziów i władze La Ligi od dłuższego czasu. Ciągnie się to od czasów Franco. Nie można spuścić głowy bo może być jeszcze gorzej.
32
Gość jest dobry ale nie widzę u nas dla niego miejsca, najlepiej niech zostanie w Liverpoorze. Do tego młody nie jest, 28 lat.. Trzeba odmładzać kadrę bo Andres też już swoje lata ma, to samo Ivan. Moje trzy typy to Coutinho, Thiago i Verratti.
0
Brak słów na tego kosmitę.. :D
0
Nie wierzę.. Zaczyna się nerwówka.. :/
1
Trzeci mecz z rzędu, trzeci wielki błąd sędziów.. To jest dramat.
9
My tu gady, gadu a to było setna brameczka Luisa w koszulce Barcelony! :D
0
Jak teraz znowu strzeli to nie mam pytań.. xd
0
Oleee :D El Pistolero :D
13
Rafa udowodnij że zasługujesz! :D
6
COOO TO KUR MA BYĆ?! JESTEŚMY DYMANI PRZEZ SĘDZIÓW
0
No z tym Ardą to mi zaimponował ;D
16
Przecież oni się męczą, zero pomysłu.. Każda kolejna akcja wygląda niemal tak samo.. :/ Już wiem co czuli kibice Realu przez tyle lat.. :P
6
Tak Lucho, jeszcze do 80min. poczekaj ze zmianą Gomesa :)
0
Miej jeden na jeden, strzel w środek GG
0
Pograne :) To jest kur parodia to co z nimi się dzieje..
31
Jak mi brakuje tej klepki na skrzydle między Leo i Danim.. :/
5
Niesamowita jest ta szybka zmiana piłki z prawej na lewą nogę i na odwrót u Leo.. :D
7
I tak grającą Barce chce oglądać! :D
0
Młodzi wygrywy :D
0
Swoją drogą skład Villarrealu naprawdę wygląda solidnie :D
3 pkt, nie widzę innej opcji! Vamos Barca!
0
Ostatnio miałem taką samą rozkmine haha :D
2
Podziwiam że ci się chce szukać tych wszystkich statystyk.. :P
1
Boże Dani, dlaczego ty odszedłeś.. :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Też jestem tego zdania, Denis z Andresem w środku pola. Co do Realu tak jak napisałem, prędzej czy później pogubią pkt bo czekają ich w lidze ciężkie wyjazdy.
0
Osobiście wyżej postawiłbym Digne od Coentrao i Arda przed Lucasem, z resztą się w sumie zgodzę ;) No może jeszcze Rafa na równi z Asensio, to samo Gomes = Kovacić.
3
Nie chce zapeszać, oczywiście wierzę w Barcelonę do końca sezonu ale no jeśli jutro przegrają z Villarrealem (miejmy nadzieję że tak nie będzie) powinni się skupić na LM bo nie bójmy się tego powiedzieć Real naprawdę gra dobrą piłkę obecnie i nic się nie zanosi żeby narazie przestało to funkcjonować ;/ Mimo wszystko, pożyjemy, zobaczymy. Zwłaszcza że przed Realem ciężkie mecze na wyjazdach. Także nie widzę innej opcji jak spiąć pośladki i jazda na pełnej do końca sezonu od jutra. Vamos Barca!
1
Moje osobiste marzenia to Coutinho, Bellerin/Cancelo, Laporte. Sprzedać Mathieu.
1
Nie bójmy się tego powiedzieć.. Jesteśmy dy*ani przez sędziów i władze La Ligi od dłuższego czasu. Ciągnie się to od czasów Franco. Nie można spuścić głowy bo może być jeszcze gorzej.
0
Aduriz.. Taki stary a głupi.. ehh
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.