32

Gość jest dobry ale nie widzę u nas dla niego miejsca, najlepiej niech zostanie w Liverpoorze. Do tego młody nie jest, 28 lat.. Trzeba odmładzać kadrę bo Andres też już swoje lata ma, to samo Ivan. Moje trzy typy to Coutinho, Thiago i Verratti.

0

Brak słów na tego kosmitę.. :D

0

Nie wierzę.. Zaczyna się nerwówka.. :/

1

Trzeci mecz z rzędu, trzeci wielki błąd sędziów.. To jest dramat.

9

My tu gady, gadu a to było setna brameczka Luisa w koszulce Barcelony! :D

0

Jak teraz znowu strzeli to nie mam pytań.. xd

0

Oleee :D El Pistolero :D

13

Rafa udowodnij że zasługujesz! :D

6

COOO TO KUR MA BYĆ?! JESTEŚMY DYMANI PRZEZ SĘDZIÓW

0

No z tym Ardą to mi zaimponował ;D

16

Przecież oni się męczą, zero pomysłu.. Każda kolejna akcja wygląda niemal tak samo.. :/ Już wiem co czuli kibice Realu przez tyle lat.. :P

6

Tak Lucho, jeszcze do 80min. poczekaj ze zmianą Gomesa :)

0

Miej jeden na jeden, strzel w środek GG

0

Pograne :) To jest kur parodia to co z nimi się dzieje..

31

Jak mi brakuje tej klepki na skrzydle między Leo i Danim.. :/

5

Niesamowita jest ta szybka zmiana piłki z prawej na lewą nogę i na odwrót u Leo.. :D

7

I tak grającą Barce chce oglądać! :D

0

Młodzi wygrywy :D

0

Swoją drogą skład Villarrealu naprawdę wygląda solidnie :D
3 pkt, nie widzę innej opcji! Vamos Barca!

0

Ostatnio miałem taką samą rozkmine haha :D

2

Podziwiam że ci się chce szukać tych wszystkich statystyk.. :P

1

Boże Dani, dlaczego ty odszedłeś.. :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też jestem tego zdania, Denis z Andresem w środku pola. Co do Realu tak jak napisałem, prędzej czy później pogubią pkt bo czekają ich w lidze ciężkie wyjazdy.

0

Osobiście wyżej postawiłbym Digne od Coentrao i Arda przed Lucasem, z resztą się w sumie zgodzę ;) No może jeszcze Rafa na równi z Asensio, to samo Gomes = Kovacić.

3

Nie chce zapeszać, oczywiście wierzę w Barcelonę do końca sezonu ale no jeśli jutro przegrają z Villarrealem (miejmy nadzieję że tak nie będzie) powinni się skupić na LM bo nie bójmy się tego powiedzieć Real naprawdę gra dobrą piłkę obecnie i nic się nie zanosi żeby narazie przestało to funkcjonować ;/ Mimo wszystko, pożyjemy, zobaczymy. Zwłaszcza że przed Realem ciężkie mecze na wyjazdach. Także nie widzę innej opcji jak spiąć pośladki i jazda na pełnej do końca sezonu od jutra. Vamos Barca!

1

Moje osobiste marzenia to Coutinho, Bellerin/Cancelo, Laporte. Sprzedać Mathieu.

1

Nie bójmy się tego powiedzieć.. Jesteśmy dy*ani przez sędziów i władze La Ligi od dłuższego czasu. Ciągnie się to od czasów Franco. Nie można spuścić głowy bo może być jeszcze gorzej.

0

Aduriz.. Taki stary a głupi.. ehh

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?