Shinji Kagawa, Keisuke Honda, Hiroshi Kiyotake, Shinji Okazaki, Atsuto Uchida, Yuto Nagatomo, Shunsuke Nakamura może nie są to zawodnicy z topu, ale dość znani :D Był jeszcze taki grajek jak Park Ji-sung ale z Korei Płd :D
Nic nie mów.. Przed chwilą w w fife w finale przegrałem z typem który strzelił mi bramkę w swoim pierwszym celnym strzałem w 85min.. Oczywiście ja obiłem jakieś 5/6 razy szkielet bramki.. XDD
I cały misterny plan poszedł w.. Ile to ja już nerwów straciłem przez te ich bramki w doliczonym czasie gry.. To jest nie pojęte, więcej szczęścia niż rozumu.. Sevilla napiera bramkę ile się da, słupki, setki.. Wpada taki Benzema obija mu się piłka od typa, ledwie nad nią panuje i strzela jeszcze po rykoszecie no chu* by strzelił.. Idę spać, dobranoc wszystkim.. :D
Tutaj zarzucam wam video prawdopodobnie z wszystkimi rzutami wolnymi z Leo po których zdobył bramkę ;) Brak słów na tego gościa.. Najlepszy w historii.
0
Mały przedsmaczek jutrzejszego meczu - Leo vs Eibar :D
Filmik prosto z oficjalnego kanału Barcy na YT z ostatnich dwóch sezonów na ich stadionie ;)
0
Ogląda ktoś Villarreal vs Valencia? Ciekawie może być ;)
0
Jeśli Leo zagra jutro na takim samym poziomie jak w dwóch ostatnich spotkaniach z Eibarem na wyjeździe to o wynik jestem spokojny :D
3
Shinji Kagawa, Keisuke Honda, Hiroshi Kiyotake, Shinji Okazaki, Atsuto Uchida, Yuto Nagatomo, Shunsuke Nakamura może nie są to zawodnicy z topu, ale dość znani :D Był jeszcze taki grajek jak Park Ji-sung ale z Korei Płd :D
0
W takim razie mało się interesujesz La Ligą jak widać :D Pedro Leon, Bebe, Ruben Pena dość znane nazwiska ;)
0
Środek pola ;)
1
Chciałbym zobaczyć w środku pola z Eibarem Ivana i Roberto w środku pola. Na PO Vidal :D
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Mam nadzieję że to zwykła rotacja i w najbliższym meczu z Eibarem ujrzymy na boisku Vidala. Jeśli nie to ja nie mam słów..
4
Jak ja uwielbiam te bajeczki :DD
0
Ci to zawsze coś.. XD Jeszcze brakuje Szefuncia który gania Neymara bo ten go podpuszcza :D
0
Hahahahahahahah brawoooo SEVILLA! :DDDD
6
Wyjaśnił znowu! :D Brawo Kamil!
0
Vidaaaaaaaaaaaaaal! :XDDDD
0
Wchodzi Paco, żeby coś ustrzelił :D
0
Dobrze że bramka nie padła bo kolejny babol by był.. :P
0
Czyżby powrót do formy? Oby :D
0
I tym czasem nie ma drużyny w La Liga której Leo nie strzelił bramki :) Król :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zwód Leo kolejnym do kompilacji na YT :vvv
12
Póki co Gomes narazie zamyka buźkę hejterom :* Brakuje tylko skuteczności :D
8
Aleix co wypaczył :DDD
0
Uuu, Leo czyżby? :DDD
5
Gość dzięki któremu zakochałem się w Barcelonie.. :D Jak mi go brakuje :/
4
Nic nie mów.. Przed chwilą w w fife w finale przegrałem z typem który strzelił mi bramkę w swoim pierwszym celnym strzałem w 85min.. Oczywiście ja obiłem jakieś 5/6 razy szkielet bramki.. XDD
0
I cały misterny plan poszedł w.. Ile to ja już nerwów straciłem przez te ich bramki w doliczonym czasie gry.. To jest nie pojęte, więcej szczęścia niż rozumu.. Sevilla napiera bramkę ile się da, słupki, setki.. Wpada taki Benzema obija mu się piłka od typa, ledwie nad nią panuje i strzela jeszcze po rykoszecie no chu* by strzelił.. Idę spać, dobranoc wszystkim.. :D
0
Przecież to są żarty kur.. hahahahha
0
Daćko, chłop z mojego miasta :D
19
Niech gość wypad robi bo jeszcze stanie się jakieś nieszczęście przez niego ;)
0
Tutaj zarzucam wam video prawdopodobnie z wszystkimi rzutami wolnymi z Leo po których zdobył bramkę ;) Brak słów na tego gościa.. Najlepszy w historii.