Przecież to nawet nie podlega dyskusji.. Praktycznie każda żywa legenda mówi że najlepszy na świecie jest Leo, padają słowa że jest nawet najlepszy w historii tej dyscypliny. Osobiście mam takie same zdanie. Ronaldo na pierwszym miejscu stawiają ludzie z Portugalii, Man United i Realu..
Nie przesadzajmy.. Może i bramki ale to nie tej poziom i nie daje tyle samo co Ney. Neymar ma to czego nie ma Arda, napędzanie akcji, dryblingi, szybkość i asysty. Od bramek jest Luis i Leo głównie.
1
Czekaj kuźwa tyle czasu na mecz ukochanej drużyny żeby po 25min. się odechciało oglądać.. :/
0
A idź pan.. Po meczu xd
0
Ja pierr.. :/ Graj g*wno, strzel bramke..
0
Okej, polski komentarz? Zacina? ;D
0
Stream do meczu czy jak? :v
19
Zobaczysz dzisiaj co daje Neymar drużynie w wielkich meczach a co daje Arda.. ;)
13
Kross i Griezmann hahahahahahah :DDD Za nich powinni być Kante i Suarez..
0
Tu nie ma co kalkulować moim zdaniem, wystawić jak najmocniejszy skład i załatwić sobie korzystny wynik u siebie na Camp Nou.
2
Costa ahahahha :D
0
Real prowadzi czy jak? hahah XD
7
Przecież to nawet nie podlega dyskusji.. Praktycznie każda żywa legenda mówi że najlepszy na świecie jest Leo, padają słowa że jest nawet najlepszy w historii tej dyscypliny. Osobiście mam takie same zdanie. Ronaldo na pierwszym miejscu stawiają ludzie z Portugalii, Man United i Realu..
17
Do końca życia będę rozkminiał że są na świecie ludzie którzy poważniej porównują Ronaldo do Leo.. Parodia.
0
Zlatan 2:0, spalony bez podniety XD
1
Stoch co dał :OO
1
Niezły dzik, oglądałem parę meczy w jego wykonaniu ;)
3
Nasz dzik! :D Obrońca na lata :D
0
Ładnie z bańki przymierzył :D Lallana zaczyna show :D
3
Otóż to, ale mimo wszystko dla tych którzy poszukują PO w Fifie lub PES'ie to polecem takich grajków jak Bellerin, Walker, Cancelo :D
1
Pedro tego się nie zapomina :D Szybkość i drybling ajajaj :D
39
Nie przesadzajmy.. Może i bramki ale to nie tej poziom i nie daje tyle samo co Ney. Neymar ma to czego nie ma Arda, napędzanie akcji, dryblingi, szybkość i asysty. Od bramek jest Luis i Leo głównie.
0
Da ktoś stream'a do meczu bo mi padł? Najlepiej z polskim komentarze, z góry wielkie dzięki ;)
8
Co jak co ale Cillessen piłeczkę ładną długą posłał ;)
2
Czyżby Paco?! :DDD
7
DIGNEEEEE! :D Pierwsza brameczka w koszulce Barcelony :D
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
9
Zaczyna się rzeź małp z espanyolu..
0
https://www.google.pl/search?q=denis+suarez&espv=2&biw=1680&bih=918&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjklrDIyf7QAhXDuBQKHbkmCnMQ_AUIBigB#tbm=isch&q=denis+suarez+barcelona&imgrc=PbIpias1NDiKNM%3A
0
Andrzej co piłki rozdaje.. :O Maestro :D
0
To jest to :D Ukąsił :D
0
Leo Messi Biografia autorstwa Guillema Balague
Leo Messi "Uwierz w siebie"
Andres Iniesta "Artysta futbolu"
Do tego:
Barca "Życie, pasja, ludzie"
Barca "Złota dekada"
"Ja Ibra"