Co jak co ale trzeba przyznać że Ramos w odnajdywaniu się w polu karnym w pojedynkach główkowych jest obecnie chyba najlepszy na świecie.. Wszyscy dobrze wiedzą że Kroos będzie grał do Ramosa a ten i tak strzela na bramkę.. :P
Idealnie :D La Liga odpowiada mu najbardziej, wciąż wierzę w typa że odpali i pewnego dnia znowu założy koszulkę Barcelony :D Niech mu się wiedzie i jak najmniej kontuzji!
Nieźle, powiem szczerze że chciałbym go zobaczyć w Marsylii :D Już nie chodzi i zamachy w Stambule itp. ale po prostu Ligue 1 to po prostu lepsza liga niż Super Lig :D
Do końca życia będę rozkminiał że byli ludzie którzy wgl byli w stanie porównywać kogokolwiek do Leo ale no cóż, tak jak sam Cristiano powiedział jest to tylko futbolowy biznes :) Aczkolwiek oczywiście nie ma co gadać, Ronaldo to wielki piłkarz.
Brać i się nie zastanawiać, zwłaszcza że jest szansa go sprowadzić za śmiesznie pieniądze jak na te czasy bo Barca ma prawo pierwokupu. Mathieu podejrzewam że po tym sezonie odejdzie, a Masche młodszy już nie będzie. Z tego co wiem Barca też ma chyba prawo pierwokupu Manolasa z Romy także jest nad czym myśleć ;)
Niech wraca i się nie zastanawia. Mam wrażenie że ta liga jest po prostu dla niego jak żadna inna. Niech udowodni swój talent który na bank ma bo pokazywał to w Dinamie. Oby się rozwinął i za rok chciałbym go widzieć w koszulce Barcelony.
Bale to jeden z nielicznych obok Marcelo i Modricia z Realu do których nich nie mam. Po prostu grają swoje i nie pajacują w wywiadach.portalach społecznościowych. Wydają się po prostu sympatyczni :D
Pomyśleć że przed jego przyjściem wolałem Aguero.. Teraz nie zamieniłbym gościa dosłownie za nikogo jeśli chodzi o pozycję napastnika. Zdecydowanie najlepsza 9 na świecie i jedna z najlepszych w historii. Niech mu się wiedzie jak dotychczas, a przede wszystkim żeby zdrowie dopisywało bo to jest najważniejsze.
Czy tylko ja mam jakiś sentyment dla naszego Mathieu? :D Strasznie lubię typa, cichy, niepozorny, czasem śmieszny xd Zdarzy mu się niekiedy jakiś babol, ale jak ma swój dzień to czyści wszystko :D
0
Hhahahahaha tyle z potrójnej korony! :D
0
Jeszcze wszedł nieobliczalny Morata.. xd
4
Ten co wyskoczył haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Co jak co ale trzeba przyznać że Ramos w odnajdywaniu się w polu karnym w pojedynkach główkowych jest obecnie chyba najlepszy na świecie.. Wszyscy dobrze wiedzą że Kroos będzie grał do Ramosa a ten i tak strzela na bramkę.. :P
0
Hhahahahaahahah :DDD
2
Zeszło, naszło, weszło :v
2
I zamknął mordy ahhahaha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie mogę patrzeć na tego typa już.. hahahha
0
Idealnie :D La Liga odpowiada mu najbardziej, wciąż wierzę w typa że odpali i pewnego dnia znowu założy koszulkę Barcelony :D Niech mu się wiedzie i jak najmniej kontuzji!
0
Nieźle, powiem szczerze że chciałbym go zobaczyć w Marsylii :D Już nie chodzi i zamachy w Stambule itp. ale po prostu Ligue 1 to po prostu lepsza liga niż Super Lig :D
2
Danilo hahahhahaahhaha
0
Jest siła.. Szkoda strzępić ryja.
0
Dwie sety zmarnowane.. Żeby się nie odbiło..
0
Aspas coś ty od..
4
Do końca życia będę rozkminiał że byli ludzie którzy wgl byli w stanie porównywać kogokolwiek do Leo ale no cóż, tak jak sam Cristiano powiedział jest to tylko futbolowy biznes :) Aczkolwiek oczywiście nie ma co gadać, Ronaldo to wielki piłkarz.
4
Dla mnie to mogą nawet zremisować.. :v
0
Brać i się nie zastanawiać, zwłaszcza że jest szansa go sprowadzić za śmiesznie pieniądze jak na te czasy bo Barca ma prawo pierwokupu. Mathieu podejrzewam że po tym sezonie odejdzie, a Masche młodszy już nie będzie. Z tego co wiem Barca też ma chyba prawo pierwokupu Manolasa z Romy także jest nad czym myśleć ;)
0
Sergi Roberto może by tak wstawić na ŚPD? Na PO Vidal i w środku pola Rakieta i Denis.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ona jeszcze nie wie..
0
Niech wraca i się nie zastanawia. Mam wrażenie że ta liga jest po prostu dla niego jak żadna inna. Niech udowodni swój talent który na bank ma bo pokazywał to w Dinamie. Oby się rozwinął i za rok chciałbym go widzieć w koszulce Barcelony.
15
Bale to jeden z nielicznych obok Marcelo i Modricia z Realu do których nich nie mam. Po prostu grają swoje i nie pajacują w wywiadach.portalach społecznościowych. Wydają się po prostu sympatyczni :D
3
Są razem są :D Swoją drogą ładna kobita :D
15
Pomyśleć że przed jego przyjściem wolałem Aguero.. Teraz nie zamieniłbym gościa dosłownie za nikogo jeśli chodzi o pozycję napastnika. Zdecydowanie najlepsza 9 na świecie i jedna z najlepszych w historii. Niech mu się wiedzie jak dotychczas, a przede wszystkim żeby zdrowie dopisywało bo to jest najważniejsze.
0
Właśnie wyleczyłem identyczny uraz, te dni bez treningów zeszły szybciej niż się spodziewałem także tragedii nie ma :D Zdrowia Busi!
7
Czy tylko ja mam jakiś sentyment dla naszego Mathieu? :D Strasznie lubię typa, cichy, niepozorny, czasem śmieszny xd Zdarzy mu się niekiedy jakiś babol, ale jak ma swój dzień to czyści wszystko :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika