0

Hhahahahaha tyle z potrójnej korony! :D

0

Jeszcze wszedł nieobliczalny Morata.. xd

4

Ten co wyskoczył haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Co jak co ale trzeba przyznać że Ramos w odnajdywaniu się w polu karnym w pojedynkach główkowych jest obecnie chyba najlepszy na świecie.. Wszyscy dobrze wiedzą że Kroos będzie grał do Ramosa a ten i tak strzela na bramkę.. :P

0

Hhahahahaahahah :DDD

2

Zeszło, naszło, weszło :v

2

I zamknął mordy ahhahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie mogę patrzeć na tego typa już.. hahahha

0

Idealnie :D La Liga odpowiada mu najbardziej, wciąż wierzę w typa że odpali i pewnego dnia znowu założy koszulkę Barcelony :D Niech mu się wiedzie i jak najmniej kontuzji!

0

Nieźle, powiem szczerze że chciałbym go zobaczyć w Marsylii :D Już nie chodzi i zamachy w Stambule itp. ale po prostu Ligue 1 to po prostu lepsza liga niż Super Lig :D

2

Danilo hahahhahaahhaha

0

Jest siła.. Szkoda strzępić ryja.

0

Dwie sety zmarnowane.. Żeby się nie odbiło..

0

Aspas coś ty od..

4

Do końca życia będę rozkminiał że byli ludzie którzy wgl byli w stanie porównywać kogokolwiek do Leo ale no cóż, tak jak sam Cristiano powiedział jest to tylko futbolowy biznes :) Aczkolwiek oczywiście nie ma co gadać, Ronaldo to wielki piłkarz.

4

Dla mnie to mogą nawet zremisować.. :v

0

Brać i się nie zastanawiać, zwłaszcza że jest szansa go sprowadzić za śmiesznie pieniądze jak na te czasy bo Barca ma prawo pierwokupu. Mathieu podejrzewam że po tym sezonie odejdzie, a Masche młodszy już nie będzie. Z tego co wiem Barca też ma chyba prawo pierwokupu Manolasa z Romy także jest nad czym myśleć ;)

0

Sergi Roberto może by tak wstawić na ŚPD? Na PO Vidal i w środku pola Rakieta i Denis.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ona jeszcze nie wie..

0

Niech wraca i się nie zastanawia. Mam wrażenie że ta liga jest po prostu dla niego jak żadna inna. Niech udowodni swój talent który na bank ma bo pokazywał to w Dinamie. Oby się rozwinął i za rok chciałbym go widzieć w koszulce Barcelony.

15

Bale to jeden z nielicznych obok Marcelo i Modricia z Realu do których nich nie mam. Po prostu grają swoje i nie pajacują w wywiadach.portalach społecznościowych. Wydają się po prostu sympatyczni :D

3

Są razem są :D Swoją drogą ładna kobita :D

15

Pomyśleć że przed jego przyjściem wolałem Aguero.. Teraz nie zamieniłbym gościa dosłownie za nikogo jeśli chodzi o pozycję napastnika. Zdecydowanie najlepsza 9 na świecie i jedna z najlepszych w historii. Niech mu się wiedzie jak dotychczas, a przede wszystkim żeby zdrowie dopisywało bo to jest najważniejsze.

0

Właśnie wyleczyłem identyczny uraz, te dni bez treningów zeszły szybciej niż się spodziewałem także tragedii nie ma :D Zdrowia Busi!

7


Czy tylko ja mam jakiś sentyment dla naszego Mathieu? :D Strasznie lubię typa, cichy, niepozorny, czasem śmieszny xd Zdarzy mu się niekiedy jakiś babol, ale jak ma swój dzień to czyści wszystko :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?