42

Wyjdź.

0

Gruby jak ciesz XD

0

Hahahahahahahah VIDALL !

1

Brawo Lucho, Leo też człowiek (chyba) XD

0

Hhahahahahahahha XDD

2

Dissblaster pewnie leje na trybunach XD

1

Paaacoooooo :DDD

0

Vidal w defensywie to parodia.. :/

3

I się z niego nie cieszy*

3

Lucho odpuścił mistrzostwo czy o co chodzi? Co on zrobił ze składem XDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Najlepszy piłkarz Premier League bez dwóch zdań.. Gość jest niesamowity, belgijski Leo! :D

1

Kobieta nie pozwala pewnie na wyjazdy do Maroka to musi odreagować :)

0

Silne wiatry.

2

4:1 dla Barcy, pozdrawiam :)

0

Bellerin nokaut.. Brawo sędzia..

0

Polecam odpalić transmisję na żywo na instagramie u Ronaldinho :D

0

Coś pięknego :D Człowiek od którego zaczęła się moja przygoda z kibicowanie dla tego klubu :D

4

Teraz pomyślcie co on by zrobił z tym klubem mając do dyspozycji MSN, Andresa, Busiego, Pique, Albe.. :O :D

10

Czy tylko mi marzy się powrót Guardioli na Camp Nou w roli trenera? :D

0

Dobry karateka :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Segal? :v

9

Klasa, dla mnie tego typu obrazki to jedna z najpiękniejszych rzeczy w tym sporcie :D Młody wygryw, do tego czapeczka z herbem Atleti :D

2

Cillessen nie strasz..

9

Simeone uwielbiam typa haha :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czy tylko ja mam wrażenie że Ney irytuje powoli Leo? :/

1

Co ten Griezmann ma na głowie? XD

0

Który to już błąd sędziego w tym sezonie na naszą niekorzyść..?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?