4 lutego 2017, 18:14
42
Wyjdź.
4 lutego 2017, 17:43
0
Gruby jak ciesz XD
4 lutego 2017, 17:40
Hahahahahahahah VIDALL !
4 lutego 2017, 17:38
1
Brawo Lucho, Leo też człowiek (chyba) XD
4 lutego 2017, 16:56
Hhahahahahahahha XDD
4 lutego 2017, 16:36
2
Dissblaster pewnie leje na trybunach XD
4 lutego 2017, 16:34
Paaacoooooo :DDD
4 lutego 2017, 16:19
Vidal w defensywie to parodia.. :/
4 lutego 2017, 15:16
3
I się z niego nie cieszy*
4 lutego 2017, 15:14
Lucho odpuścił mistrzostwo czy o co chodzi? Co on zrobił ze składem XDD
4 lutego 2017, 15:07
Komentarz usunięty przez użytkownika
4 lutego 2017, 14:44
Najlepszy piłkarz Premier League bez dwóch zdań.. Gość jest niesamowity, belgijski Leo! :D
4 lutego 2017, 14:24
Kobieta nie pozwala pewnie na wyjazdy do Maroka to musi odreagować :)
4 lutego 2017, 14:21
Silne wiatry.
4 lutego 2017, 14:20
4:1 dla Barcy, pozdrawiam :)
4 lutego 2017, 13:46
Bellerin nokaut.. Brawo sędzia..
3 lutego 2017, 19:05
Polecam odpalić transmisję na żywo na instagramie u Ronaldinho :D
2 lutego 2017, 21:16
Coś pięknego :D Człowiek od którego zaczęła się moja przygoda z kibicowanie dla tego klubu :D
2 lutego 2017, 13:55
4
Teraz pomyślcie co on by zrobił z tym klubem mając do dyspozycji MSN, Andresa, Busiego, Pique, Albe.. :O :D
2 lutego 2017, 13:41
10
Czy tylko mi marzy się powrót Guardioli na Camp Nou w roli trenera? :D
2 lutego 2017, 13:26
Dobry karateka :D
2 lutego 2017, 13:25
2 lutego 2017, 13:24
8
Segal? :v
2 lutego 2017, 11:54
9
Klasa, dla mnie tego typu obrazki to jedna z najpiękniejszych rzeczy w tym sporcie :D Młody wygryw, do tego czapeczka z herbem Atleti :D
1 lutego 2017, 22:43
Cillessen nie strasz..
1 lutego 2017, 22:40
Simeone uwielbiam typa haha :D
1 lutego 2017, 22:34
1 lutego 2017, 22:33
Czy tylko ja mam wrażenie że Ney irytuje powoli Leo? :/
1 lutego 2017, 22:30
Co ten Griezmann ma na głowie? XD
1 lutego 2017, 22:20
Który to już błąd sędziego w tym sezonie na naszą niekorzyść..?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
42
Wyjdź.
0
Gruby jak ciesz XD
0
Hahahahahahahah VIDALL !
1
Brawo Lucho, Leo też człowiek (chyba) XD
0
Hhahahahahahahha XDD
2
Dissblaster pewnie leje na trybunach XD
1
Paaacoooooo :DDD
0
Vidal w defensywie to parodia.. :/
3
I się z niego nie cieszy*
3
Lucho odpuścił mistrzostwo czy o co chodzi? Co on zrobił ze składem XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Najlepszy piłkarz Premier League bez dwóch zdań.. Gość jest niesamowity, belgijski Leo! :D
1
Kobieta nie pozwala pewnie na wyjazdy do Maroka to musi odreagować :)
0
Silne wiatry.
2
4:1 dla Barcy, pozdrawiam :)
0
Bellerin nokaut.. Brawo sędzia..
0
Polecam odpalić transmisję na żywo na instagramie u Ronaldinho :D
0
Coś pięknego :D Człowiek od którego zaczęła się moja przygoda z kibicowanie dla tego klubu :D
4
Teraz pomyślcie co on by zrobił z tym klubem mając do dyspozycji MSN, Andresa, Busiego, Pique, Albe.. :O :D
10
Czy tylko mi marzy się powrót Guardioli na Camp Nou w roli trenera? :D
0
Dobry karateka :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Segal? :v
9
Klasa, dla mnie tego typu obrazki to jedna z najpiękniejszych rzeczy w tym sporcie :D Młody wygryw, do tego czapeczka z herbem Atleti :D
2
Cillessen nie strasz..
9
Simeone uwielbiam typa haha :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy tylko ja mam wrażenie że Ney irytuje powoli Leo? :/
1
Co ten Griezmann ma na głowie? XD
0
Który to już błąd sędziego w tym sezonie na naszą niekorzyść..?