Ojej.. Ile to już tego typu przypadków było.. :O Najczęściej spotykane tutaj to przypadkowe włączenie telewizora gdzie akurat padła bramka.. Szok & Magia :O
Gomes pierwsze 20min. bardzo słabe jak i całej drużyny ale kolejne 20min. pierwszej połowy w jego wykonaniu to jest po prostu maestria, jakbym widział Busiego, oby tak dalej. Bramka oczywiście bo geniuszu Leo..
Patrząc na grę Jesusa w City, boli trochę że Barca przegrała o niego walkę ale no nie wszystko można mieć, poza tym nie ma co się podniecać bo 2/3 mecze jeszcze nie wystarczą aby wyciągać poważne wnioski. Mimo wszystko gość ma talent i naprawdę może być niezłym grajkiem.
Mniej cs'a, więcej bramek :D I zdrowia przede wszystkim bo to jest najważniejsze :D Gość ma warunki by stać się najlepszym piłkarzem na świecie ale no Leo wciąż młody :D
9
Busi laga w trybuny i uj hahahahaha
0
Cooooo hahahaha bez jaj XDDDD
0
Bez jaj.. Ten typ już przesadza z tymi kartkami.. Co faul.
1
I zaczynamy nerwówkę :D
0
Ten uśmieszek Cillessen'a do Gamiero przed strzałem hahahah XD
0
Hahahahahahahah
11
Leo ty chory po*ebie.. XDD
2
Cillessen hahahaha :DDD
1
Roberto wiedział że mecz mu nie wyszedł kompletnie, zobaczył Vidala i stało to co się stało.. :D
2
Jak Atletico jeszcze to odrobi i nie daj Boże awansuje do finału to Roberto nie ma tutaj już życia.. XD
1
Roberto podsumował swój dzisiejszy mecz.. Świetny urodziny.. XD
1
Wchodzi Vidal i zaliczy asystę lub bramkę, zobaczycie :D
0
Swoje odpały miał ale ja osobiście mimo wszystko mam jakiś do niego sentyment, mega obrońca:/
1
Jak "Cris" czy tylko mi zawsze to pedalsko brzmiało? XD
0
Ojej.. Ile to już tego typu przypadków było.. :O Najczęściej spotykane tutaj to przypadkowe włączenie telewizora gdzie akurat padła bramka.. Szok & Magia :O
1
Teraz Vidal z Roberto i Andres za Denisa i jedziemy :D
0
Gomes pierwsze 20min. bardzo słabe jak i całej drużyny ale kolejne 20min. pierwszej połowy w jego wykonaniu to jest po prostu maestria, jakbym widział Busiego, oby tak dalej. Bramka oczywiście bo geniuszu Leo..
0
Pierwsze 20min. w naszym wykonaniu do zapomnienia, a reakcje Lucho które przed chwilą pokazywał realizator tylko to potwierdzają.. :/
0
Jak ja nie cierpię tego klepania prawie w naszym polu karnym.. Cały czas trzeba drżeć żeby któryś nie zrobił jakiegoś babola..
5
Dominik Szarek.
0
Granada wygrywa z Las Palmas u siebie 1:0 po golu Andreasa Pereiry. Halilović wszedł na ostatnie 15min.
0
I Juve wygrywa z Interem 1:0 po pięknej bramce Cuadrado w derbach Italii.
1
Że Dybala do Realu? Błagam.. Szansę takie jak transfer Isco do Barcelony xd
0
W sumie kogo jak kogo ale Dybale, Coutinho, Bellerina, Dembele z Borussia chciałbym u nas XD :D
0
Ney już imprezkę kręci :D My story na Intagramie polecam :D Jest Rafa, Leo Baptistao, Wilian z Chelsea :D
7
Patrząc na grę Jesusa w City, boli trochę że Barca przegrała o niego walkę ale no nie wszystko można mieć, poza tym nie ma co się podniecać bo 2/3 mecze jeszcze nie wystarczą aby wyciągać poważne wnioski. Mimo wszystko gość ma talent i naprawdę może być niezłym grajkiem.
0
Oby tylko Pique też się wykurował bo znowu na wrzutki będą grać a przy wzroście Masche na ŚO może być ciężko :/
0
Mniej cs'a, więcej bramek :D I zdrowia przede wszystkim bo to jest najważniejsze :D Gość ma warunki by stać się najlepszym piłkarzem na świecie ale no Leo wciąż młody :D
0
Busi wraca.
33
Tymczasem Leo pobił rekord Legendy naszego klubu Ronaldo Koeman'a w bramkach z rzutów wolnych :D Koeman 26, Leo 27 :D