9

Busi laga w trybuny i uj hahahahaha

0

Cooooo hahahaha bez jaj XDDDD

0

Bez jaj.. Ten typ już przesadza z tymi kartkami.. Co faul.

1

I zaczynamy nerwówkę :D

0

Ten uśmieszek Cillessen'a do Gamiero przed strzałem hahahah XD

0

Hahahahahahahah

11

Leo ty chory po*ebie.. XDD

2

Cillessen hahahaha :DDD

1

Roberto wiedział że mecz mu nie wyszedł kompletnie, zobaczył Vidala i stało to co się stało.. :D

2

Jak Atletico jeszcze to odrobi i nie daj Boże awansuje do finału to Roberto nie ma tutaj już życia.. XD

1

Roberto podsumował swój dzisiejszy mecz.. Świetny urodziny.. XD

1

Wchodzi Vidal i zaliczy asystę lub bramkę, zobaczycie :D

0

Swoje odpały miał ale ja osobiście mimo wszystko mam jakiś do niego sentyment, mega obrońca:/

1

Jak "Cris" czy tylko mi zawsze to pedalsko brzmiało? XD

0

Ojej.. Ile to już tego typu przypadków było.. :O Najczęściej spotykane tutaj to przypadkowe włączenie telewizora gdzie akurat padła bramka.. Szok & Magia :O

1

Teraz Vidal z Roberto i Andres za Denisa i jedziemy :D

0

Gomes pierwsze 20min. bardzo słabe jak i całej drużyny ale kolejne 20min. pierwszej połowy w jego wykonaniu to jest po prostu maestria, jakbym widział Busiego, oby tak dalej. Bramka oczywiście bo geniuszu Leo..

0

Pierwsze 20min. w naszym wykonaniu do zapomnienia, a reakcje Lucho które przed chwilą pokazywał realizator tylko to potwierdzają.. :/

0

Jak ja nie cierpię tego klepania prawie w naszym polu karnym.. Cały czas trzeba drżeć żeby któryś nie zrobił jakiegoś babola..

5

Dominik Szarek.

0

Granada wygrywa z Las Palmas u siebie 1:0 po golu Andreasa Pereiry. Halilović wszedł na ostatnie 15min.

0

I Juve wygrywa z Interem 1:0 po pięknej bramce Cuadrado w derbach Italii.

1

Że Dybala do Realu? Błagam.. Szansę takie jak transfer Isco do Barcelony xd

0

W sumie kogo jak kogo ale Dybale, Coutinho, Bellerina, Dembele z Borussia chciałbym u nas XD :D

0

Ney już imprezkę kręci :D My story na Intagramie polecam :D Jest Rafa, Leo Baptistao, Wilian z Chelsea :D

7

Patrząc na grę Jesusa w City, boli trochę że Barca przegrała o niego walkę ale no nie wszystko można mieć, poza tym nie ma co się podniecać bo 2/3 mecze jeszcze nie wystarczą aby wyciągać poważne wnioski. Mimo wszystko gość ma talent i naprawdę może być niezłym grajkiem.

0

Oby tylko Pique też się wykurował bo znowu na wrzutki będą grać a przy wzroście Masche na ŚO może być ciężko :/

0

Mniej cs'a, więcej bramek :D I zdrowia przede wszystkim bo to jest najważniejsze :D Gość ma warunki by stać się najlepszym piłkarzem na świecie ale no Leo wciąż młody :D

0

Busi wraca.

33

Tymczasem Leo pobił rekord Legendy naszego klubu Ronaldo Koeman'a w bramkach z rzutów wolnych :D Koeman 26, Leo 27 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?