24

N'Zonzi.

0

Kacper kocur po ojcu :D

0

Weź podaj mi jego Twittera, pośmieje się trochę :DD

0

No idealny dzień rzekłbym :D Młodzi gładko wygrali z BVB w UEAFA Younth League, a teraz porażka Realu :) Jak najwięcej takich dni! :D

1

Valencio DZIĘKUJEMY! :DDD hahahah

2

Mecz sztosik i pełna kontrola Barcy :D Mboula akcja życia ala Leo :D Każdy zawodnik na plus ;)

0

Dobra to ile doliczy? Ja daje 5min. :DDD

0

Kurrr jaka zadyma XDD

10

Tak sobie teraz wyobraziłem bramkę Munira i robiącego cieszynke Grzmota hahaha :DD Tak, mam fantazje, mam XD

1

Cancelo dzisiaj mnie przekonuje do transferu do nas :D Miejmy nadzieje że to nie będzie tylko 1 mecz :D

0

To uczucie gdy jesteś spokojny gdy piłka leci do pięknego.. :DD

1

Murrrrrrr, siiiiiii :DDD

5

Oj jak ten realik jest faworyzowany.. :DD

1

Mangala wyczyścił XDD Swoją drogą odpaliłem stream'a jakieś 5min. temu a piękny już ze 3 razy na glebie leżał i machał łapami.. Ahh jak mnie ten typ irytuje :DD

0

Ma ktoś stream'a do meczu Valencia vs Real? Z góry dzięki.

13

Hahhah, to już się chyba nigdy nie skończy :D Nastąpi to pewnie dopiero jak Ney nie będzie grał w Barcelonie :) Zas*ana propaganda z Madrytu, środkowy palec dla nich :*

3

Takiego aż chce się słuchać.. :D Od razu się lepiej na sercu zrobiło :D Komu jak komu ale jemu ufam. Po tej wypowiedzi jeszcze bardziej czekam na rewanż z PSG i wierzę że zostawią całe serducho na boisku i będą z każdą minutą gryźć trawę, już prezydent tego dopilnuje :D Także głowa do góry i czas zacząć od nowa! Vamos!

3

I tak nie zagra, bynajmniej póki Lucho jest trenerem 1 drużyny, nie oszukujmy się.. :P

10

I to u niego uwielbiam od zawsze, mówi jak jest, nie owija w bawełnę. Szanuje bardzo. Dla mnie najlepszy PO w historii Barcelony i jeden z najlepszych w historii tego sportu. Niech mu się wiedzie jak najlepiej, przede wszystkim zdrowia bo to jest najważniejsze. Nie pozostaje nic jak tylko podziękować mu za te 8 lat w naszym klubie. Te klepki z Leo przejdą do historii :) Do tego zawsze podtrzymywał dobrą atmosferę :D

3

Słuchaj jakbym musiał się cofać do pomocy żeby rozgrywać od dobrych kilku meczy bo nie ma komu też bym się nie cieszył.. Zwłaszcza patrząc na dwa mecze z tego tygodnia.

0

Pique wygląda jakby się właśnie przebudził XDDD

0

Jak nie strzeli to nwm co zrobię.. XDD

0

Jeszcze się niech czołga z tego boiska kur..

1

Remis z Leganes ze strefy spadkowej u siebie.. Przecież jak to kur wgl brzmi.. XDD

27

Kurwa Gomes... Przepraszam za słownictwo ale inaczej się nie da.. XD

0

Błagam kur obudźcie się i strzelcie.. Już uj ze stylem, 3pkt.. Znowu cały tydzień na wkurrr...

0

A idźcie w ch*j z taką grą...

4

Lucho Inieste wpuszczaj a nie.. Znowu na sucho wyjdzie z Atletico jak z PSG i gów.. z tego będzie.. A nikt jak nie on rozrusza środek pola.

0

Mirosławski zamknij już tę mor.. z tymi 2 zaległymi meczami Realu.. Wszyscy o tym wiedzą no ile można..

1

Oczywiście że tak.. Głupie pytanie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?