Ładne zachowanie ter Stegena na Instagramie, gdzie napisał miłe słowa w kierunku Sergio Asenjo, który doznał wczoraj po raz 3 w karierze zerwania więzadeł krzyżowych :) #AnimoAsensjo
Kurde, szkoda Rudego :/ Jak ostatnio grał, to bardzo solidnie.. Nie wiem czy tylko ja, ale ja mam jakiś sentyment do niego haha :D Mega lubię gościa :D
Ależ on nam zawsze słodzi :DD Mega lubię gościa i marzy mi się że kiedyś będzie trenerem reprezentacji Argentyny :D Pod jego wodzą razem z Leo są w stanie w końcu sięgnąć po jakieś upragnione trofeum :D
0
Czekam na dzień kiedy Gerard będzie prezydentem naszego klubu.. :)
13
Ładne zachowanie ter Stegena na Instagramie, gdzie napisał miłe słowa w kierunku Sergio Asenjo, który doznał wczoraj po raz 3 w karierze zerwania więzadeł krzyżowych :) #AnimoAsensjo
8
No może o to że Barca jest dymana w tym sezonie niemiłosiernie? :O
0
Z tej kamery za cholerę się nie odważę powiedzieć czy był spalony czy nie.
18
Szkoda strzępić ryja..
0
Hhahahaha, nie wierzę w nich XDDD
1
Ten co wyskoczył, w swoim żywiole hahaha
3
Dzisiejszy mecz Barcy tylko to potwierdza..
0
Odrobią to, zobaczycie.. XDD
0
Hhahahahahahahaha
1
Hahahahahahahahhaha 2:00000
0
Ojej jak przykro :D
0
Łodzie co ich cisną :DDD
0
Jak do tej pory Villarreal jest lepszy, a swoją drogą Trigueros jest niesamowity :D Może być konkret grajek :)
35
Kurde, szkoda Rudego :/ Jak ostatnio grał, to bardzo solidnie.. Nie wiem czy tylko ja, ale ja mam jakiś sentyment do niego haha :D Mega lubię gościa :D
0
MEEEESSSIIIIIIIIII!!!!
2
To się musiało tak skończyć.. XDD
1
Patrzcie na Leo w trakcie cieszynki, to tylko potwierdza jak kocha ten klub i się nigdzie nie wybiera :)
2
Rafinhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Suarez coś ty odpierr...
0
Pique to jest profesor w obronie.. :D
0
Jak ja nienawidzę tych ciągłych wrzutek w nasze pole karne.. Ciągle strach :/
1
Padaka jak narazie :/
0
Te koszulki na cześć Vidala, coś pięknego :)
8
Mats, Sergi, Pique, Umtiti, Alba, Busi, Iniesta, Rakitić, MSN, krótko mówiąc "once de gala". Znając Lucho pewnie i tak kosztem Rakiety zagra słaby Gomes :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie ważne ile, aby 3pkt dla nas :D Jak już mam typować to tak jak ty 2:1, ewentualnie 1:0, które przytulę z chęcią ;)
30
Ależ on nam zawsze słodzi :DD Mega lubię gościa i marzy mi się że kiedyś będzie trenerem reprezentacji Argentyny :D Pod jego wodzą razem z Leo są w stanie w końcu sięgnąć po jakieś upragnione trofeum :D
0
Dolberg cwianiaczek, buciki Leo :D
27
W tym wieku, w obecnej chwili zjadłby tego Gomesa i Rakiticia razem wziętych.. Jak mi brakuje takich grajków jak on i Puyol.. :/