0

Czekam na dzień kiedy Gerard będzie prezydentem naszego klubu.. :)

13

Ładne zachowanie ter Stegena na Instagramie, gdzie napisał miłe słowa w kierunku Sergio Asenjo, który doznał wczoraj po raz 3 w karierze zerwania więzadeł krzyżowych :) #AnimoAsensjo

8

No może o to że Barca jest dymana w tym sezonie niemiłosiernie? :O

0

Z tej kamery za cholerę się nie odważę powiedzieć czy był spalony czy nie.

18

Szkoda strzępić ryja..

0

Hhahahaha, nie wierzę w nich XDDD

1

Ten co wyskoczył, w swoim żywiole hahaha

3

Dzisiejszy mecz Barcy tylko to potwierdza..

0

Odrobią to, zobaczycie.. XDD

0

Hhahahahahahahaha

1

Hahahahahahahahhaha 2:00000

0

Ojej jak przykro :D

0

Łodzie co ich cisną :DDD

0

Jak do tej pory Villarreal jest lepszy, a swoją drogą Trigueros jest niesamowity :D Może być konkret grajek :)

35

Kurde, szkoda Rudego :/ Jak ostatnio grał, to bardzo solidnie.. Nie wiem czy tylko ja, ale ja mam jakiś sentyment do niego haha :D Mega lubię gościa :D

0

MEEEESSSIIIIIIIIII!!!!

2

To się musiało tak skończyć.. XDD

1

Patrzcie na Leo w trakcie cieszynki, to tylko potwierdza jak kocha ten klub i się nigdzie nie wybiera :)

2

Rafinhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Suarez coś ty odpierr...

0

Pique to jest profesor w obronie.. :D

0

Jak ja nienawidzę tych ciągłych wrzutek w nasze pole karne.. Ciągle strach :/

1

Padaka jak narazie :/

0

Te koszulki na cześć Vidala, coś pięknego :)

8

Mats, Sergi, Pique, Umtiti, Alba, Busi, Iniesta, Rakitić, MSN, krótko mówiąc "once de gala". Znając Lucho pewnie i tak kosztem Rakiety zagra słaby Gomes :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie ważne ile, aby 3pkt dla nas :D Jak już mam typować to tak jak ty 2:1, ewentualnie 1:0, które przytulę z chęcią ;)

30

Ależ on nam zawsze słodzi :DD Mega lubię gościa i marzy mi się że kiedyś będzie trenerem reprezentacji Argentyny :D Pod jego wodzą razem z Leo są w stanie w końcu sięgnąć po jakieś upragnione trofeum :D

0

Dolberg cwianiaczek, buciki Leo :D

27

W tym wieku, w obecnej chwili zjadłby tego Gomesa i Rakiticia razem wziętych.. Jak mi brakuje takich grajków jak on i Puyol.. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?