4

Kto jak kto ale on zasłużył jak nikt inny :D Najlepszy transfer zeszłego lata i prawdopodobnie najlepszy od transferu El Pistolero :D

108

Napiszę to po raz enty..
Do końca życia będę miał rozkminę że byli ludzie na Ziemi którzy byli w stanie porównywać kogokolwiek do Leo..

1

Czego oni sie nawpierrr przed meczem? XDDD

0

UMTITI ahahahha

0

Powie, powie :) Nie podniecywuj się tam :D

0

Suarez najsłabszy z naszych dzisiaj chyba :/

0

Pique co skiller hahahahaahhaah

0

Stary, dobry Busi :)

2

Niech ten mecz trwa do rana

16

Przecież tu micha aż się sama cieszy jak się patrzy na taką grę Barcy :DD

0

Goku co podał :OO haha :D

0

Co oni grają :O

0

Leooooooooooooooooooo! :DDD

2

Ebany sędzia Madrytu.. Karny ewidentny, pajac

0

No takiee klepkii to ja kocham :DDD

22

Że co? Przypomnij teraz sobie jego ostatnie mecze haha :D Nie oceniaj po jednym meczu gościu.. Aczkolwiek oby tak było ;)

0

Gdzie to sprawdzić?

0

Jakie były wyniki trzech ostatnich meczy Barcy z Celtą na Balaidos? Na bank 4:3 dla Celty w pierwszej rundzie i 1:0 dla nas po bramce Mathieu, a sezon temu?

1

Mamy toooooo! Polska siła! :D Złotoo :D

0


Dla zainteresowanych właśnie gra Barca B z Atletico Levante na żywo. Akurat zaraz koniec skoków, a jest dopiero prawie 15min. meczu ;)

15

Poważnie obstawiłeś Eibar..? :P

7

"Ljokelsej" Jesteś pi*za a nie skoczek" XD :D

0


Dla chętnych, świeżutki filmik na temat Barcy pod wodzą Lucho do tej pory ;)

0

Za głośno ostatnio o tym Valverde, także niestety to chyba on będzie nowym trenerem.. :/ No cóż wolałbym Sampaoliniego, pewnie jak większość tutaj ale trzeba poczekać, dać szansę dla Ernesto jeśli to obejmie funkcję po Lucho.

1


Jeszcze raz #AnimsVidal :'(

14

Już mnie denerwuje te długie przedłużanie kontraktu z Leo.. O czym oni tam rozmawiają na tych spotkaniach.. Zawsze mnie to zastanawia. Ludzie to najlepszy piłkarz w historii futbolu i trzeba to zrobić jak najszybciej i sprawniej.. Owszem nie wierzę że Leo odejdzie z Barcelony ale no kurde..

14

Z drugiej strony Real bez Ronaldo gra lepszą piłkę XD

21

Co to za głupie gadanie.. Z drugiej strony może być tak że zawodnicy jak i cały sztab zrobią teraz wszystko żeby Lucho się pożegnał jak najlepiej z naszym klubem.. ;)

0

Jednego mniej :P Sampaoli czeka :D

5

Hhahahahahahahaha mówiłem XDDDDDD Mirosławski orgazm XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?