Jakie były wyniki trzech ostatnich meczy Barcy z Celtą na Balaidos? Na bank 4:3 dla Celty w pierwszej rundzie i 1:0 dla nas po bramce Mathieu, a sezon temu?
Za głośno ostatnio o tym Valverde, także niestety to chyba on będzie nowym trenerem.. :/ No cóż wolałbym Sampaoliniego, pewnie jak większość tutaj ale trzeba poczekać, dać szansę dla Ernesto jeśli to obejmie funkcję po Lucho.
Już mnie denerwuje te długie przedłużanie kontraktu z Leo.. O czym oni tam rozmawiają na tych spotkaniach.. Zawsze mnie to zastanawia. Ludzie to najlepszy piłkarz w historii futbolu i trzeba to zrobić jak najszybciej i sprawniej.. Owszem nie wierzę że Leo odejdzie z Barcelony ale no kurde..
Co to za głupie gadanie.. Z drugiej strony może być tak że zawodnicy jak i cały sztab zrobią teraz wszystko żeby Lucho się pożegnał jak najlepiej z naszym klubem.. ;)
4
Kto jak kto ale on zasłużył jak nikt inny :D Najlepszy transfer zeszłego lata i prawdopodobnie najlepszy od transferu El Pistolero :D
108
Napiszę to po raz enty..
Do końca życia będę miał rozkminę że byli ludzie na Ziemi którzy byli w stanie porównywać kogokolwiek do Leo..
1
Czego oni sie nawpierrr przed meczem? XDDD
0
UMTITI ahahahha
0
Powie, powie :) Nie podniecywuj się tam :D
0
Suarez najsłabszy z naszych dzisiaj chyba :/
0
Pique co skiller hahahahaahhaah
0
Stary, dobry Busi :)
2
Niech ten mecz trwa do rana
16
Przecież tu micha aż się sama cieszy jak się patrzy na taką grę Barcy :DD
0
Goku co podał :OO haha :D
0
Co oni grają :O
0
Leooooooooooooooooooo! :DDD
2
Ebany sędzia Madrytu.. Karny ewidentny, pajac
0
No takiee klepkii to ja kocham :DDD
22
Że co? Przypomnij teraz sobie jego ostatnie mecze haha :D Nie oceniaj po jednym meczu gościu.. Aczkolwiek oby tak było ;)
0
Gdzie to sprawdzić?
0
Jakie były wyniki trzech ostatnich meczy Barcy z Celtą na Balaidos? Na bank 4:3 dla Celty w pierwszej rundzie i 1:0 dla nas po bramce Mathieu, a sezon temu?
1
Mamy toooooo! Polska siła! :D Złotoo :D
0
Dla zainteresowanych właśnie gra Barca B z Atletico Levante na żywo. Akurat zaraz koniec skoków, a jest dopiero prawie 15min. meczu ;)
15
Poważnie obstawiłeś Eibar..? :P
7
"Ljokelsej" Jesteś pi*za a nie skoczek" XD :D
0
Dla chętnych, świeżutki filmik na temat Barcy pod wodzą Lucho do tej pory ;)
0
Za głośno ostatnio o tym Valverde, także niestety to chyba on będzie nowym trenerem.. :/ No cóż wolałbym Sampaoliniego, pewnie jak większość tutaj ale trzeba poczekać, dać szansę dla Ernesto jeśli to obejmie funkcję po Lucho.
1
Jeszcze raz #AnimsVidal :'(
14
Już mnie denerwuje te długie przedłużanie kontraktu z Leo.. O czym oni tam rozmawiają na tych spotkaniach.. Zawsze mnie to zastanawia. Ludzie to najlepszy piłkarz w historii futbolu i trzeba to zrobić jak najszybciej i sprawniej.. Owszem nie wierzę że Leo odejdzie z Barcelony ale no kurde..
14
Z drugiej strony Real bez Ronaldo gra lepszą piłkę XD
21
Co to za głupie gadanie.. Z drugiej strony może być tak że zawodnicy jak i cały sztab zrobią teraz wszystko żeby Lucho się pożegnał jak najlepiej z naszym klubem.. ;)
0
Jednego mniej :P Sampaoli czeka :D
5
Hhahahahahahahaha mówiłem XDDDDDD Mirosławski orgazm XD