0

Kante, Guaye bankowo

0

Co za typ ahahahahah :DD

3

Pique w tej chwili siedzi rozwalony na wyrku przypuśćmy z yerba mate i ma to wszystko w czterech literach :)

0

Messiego oraz Leo? :v

18

No nareszcie ktoś wspiera Pique, brawo dla tego Pana!

5

Szklany się coś zrobił :/ Lubię go bardzo, mega pozytywnym człowiekiem się wydaje ale moim zdaniem mi wszystko jego transfer nie wyszedł po prostu. Nie pasuje do naszego stylu gry. Owszem, strzelił kilka bramek, ale to były bramki głównie przy ustawionym wyniku. W grze mało pożytku. Jestem zdania że jak wpłynie latem za niego jakaś niezła oferta to zaakceptować się ją powinno bez zastanowienia. Poza tym parę mln by wpadło na konto w razie sprowadzenia jakiejś petardy na środek pola np Coutinho ;)

0

Ktoś mu się wkradł na konto.

3

Myślę że bardziej chodzi o to że ta reprezentacja jest prowadzona przez głąbów (inaczej się nie da ich nazwać..) i grajków którzy po przyjeździe na repre zapominają jak się gra. Nie wiem jak ty ale moim marzeniem jest oglądanie najlepszego piłkarza w historii na MŚ.

10

To co grała dzisiaj Hiszpania to bajka :D Przypomniały mi się czasy za Guardioli w Barcelonie. Iniesta i Alba klasa :D

0

Tak z ciekawości zapytam bo dopiero odpaliłem. Messi jest na tym meczu? Chodzi o ławkę/trybuny?

5

Deulofeu co dzik :D

2

Brać tego Deloufeu za 12 baniek na ławę z pocałowaniem ręki.. :D

0

Beka z Argentyny hahahahahaha :DDD

0

Deulefeu co wszedł hahha :DD

0

Już nadrabiam, jest coraz lepiej :D

2

Ja to pamiętam jak kiedyś zaobserwowałem A.D Alcarcon i też wysłali mi wiadomość z podziękowaniami i zaproszeniem do "polajkowania" i zaobserwowania ich fanpag'u na Fb i Instagramie. Wtedy nie znałem za dobrze hiszpańskiego i tak myślę sobie - Kurde, mały klub, nie za bardzo znany na świecie, może o transfer proszą hah :D

19

Ta kara to jakiś nieśmieszny żart.. Mam nadzieję że odwołają to bo nie wyobrażam sobie Mundialu bez najlepszego piłkarza w historii.. To są aż cztery mecze, a wszyscy wiemy jak Argentyna gra bez niego w składzie :/ Do tego powiadomili o tym na 5h przed meczem gdzie gość był już w Boliwii i szykował się do grania, a tak podejrzewam że przyleciałby szybciej do Barcelony tak jak Javier albo Ivan. Przecież nawet jeśli coś powiedział to takie sceny są spotykane praktycznie w każdym kolejnym meczu.. Najlepsze jest to że nawet każdy z sędziów powiedział że nie poczuli się obrażeni i było wszystko ok. To musi być jakiś wałek/przekręt jak nic..

7

O kurde, zamuliłem a tu 3 dni temu stuknęło mi 3 lata na tej stronie już :D Szok jak ten zapierr.. ;/

4

Nieźle ziomek go wyjaśnił z tym "ok" :v

2

Kabaret z tą karą.. Hah :D To musi być jakiś przekręt nie ma innej opcji :D

0

Jeden z moich ulubionych zwodów, najczęściej to robię na meczach :D

2

Co za mameje.. XDDD

0

Żadnych transmisji do meczu ja pierr..

2

Jedno jest już niemal pewne, Unzue nowym trenerem.
Do do Alby, to fakt jak największym poszkodowanym przy nowej formacji 3-4.3 ;/ Moim zdaniem spokojnie mógłby grać na lewej stronie z Neymarem jako wahadłowy.

3


Najlepsza moim zdaniem :D

13

Patrzę nikt o tym nie piszę także zrobię to ja :D
Juvenil A wygrał dzisiaj swoją ligę :D

0

Umtiti, Varane, Bailly, Gimenez, Jorge Mere, Christiansen, Tah

0

W wywiadzie z The Sun Neymar wyznał że pewnego chciałby zagrać w Premier League, ponieważ tamtejszy styl go intryguje:

"Premier League to rozgrywki, które mnie zaskakują, ciekawią. Lubię tamtejszy styl gry. Podziwiam Manchester United, Chelsea, Arsenal czy Liverpool - drużyny zawsze walczą o tytuł. Są tam trenerzy z najwyższej półki, jak Mourinho czy Guardiola. Każdy piłkarz chciałby trenować pod ich okiem. Kto wie co się zdarzy? Chciałbym tam zagrać."





To łaaadnie.. :P

25

Przecież to zdjęcie jest z poprzedniej rundy na Mestalla..

2

I bardzo dobrze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?