Kurde, niesamowicie mi smutno :/ Nigdy nie zapomną jego kadencji jako trenera i piłkarza naszego klubu :/ Jego pierwszy sezon będzie w mojej pamięci do końca życia, szczególnie wygrana w LM :) Człowiek który sprowadził Luisa Suareza i stworzył najlepszy tercet napastników historii piłki nożnej, 8 trofeów, 4:0 na Bernabeu. Jesteś wielki Lucho i dziękuję jeszcze raz za wszystko! :D Zakończ razem z drużyną jak najlepiej ten sezon :)
To uczucie gdy samemu się chciało jego odejścia, dzisiaj przyszedł dzień w którym sam to ogłosił i zrobiło mi się bardzo smutno :/ No nic, czas na zmiany. Trzeba mu tylko podziękować za to co zrobił dla tego klubu jako piłkarz i trener! Miejmy nadzieję że dobrze zakończy swoją przygodę z Barceloną :) Zdrowia w dalszym etapie życia bo to jest najważniejsze! #GraciesLucho :)
To jest parodia bo inaczej się tego nie da opisać.. Jeszcze dojdzie kiedyś do tego że piłkarze Barcy będą zastraszani przed El Clasico jak było to w przypadku Franco.. XDD
5 kropek może dlatego że nazwisko Vidala ma 5 liter? :P Swoją drogą, ładny gest i też trochę właśnie dziwne że nie zrobili tego w meczu z Leganes na Camp Nou :D
1
Odrobią to, zobaczycie.. To są takie farty że bania małą XDD
4
Penaldoooooooo
0
A ten znowu leży w polu karnym no nieeeee hahahahahahahahaha
2
Mirosławski.. No ja Grzmot był tutaj łapany i powinien być karny to ja nie mam pytań.. hahahah Kur, jak ten gość irytuje.. To samo Ceerek :DD
5
Halilović kręci :D Wierzę że w końcu odpali i wróci do nas :D
2
Ronaldo to jest parodia piłkarza w tym sezonie, okręgówka XDDD
0
Las Palmas tylko się nie ośmieszajcie jak Villarreal i dowieźcie ten wynik do końca.. Swoją drogą kto dostał czerwo w Realu? :P
43
Kurde, niesamowicie mi smutno :/ Nigdy nie zapomną jego kadencji jako trenera i piłkarza naszego klubu :/ Jego pierwszy sezon będzie w mojej pamięci do końca życia, szczególnie wygrana w LM :) Człowiek który sprowadził Luisa Suareza i stworzył najlepszy tercet napastników historii piłki nożnej, 8 trofeów, 4:0 na Bernabeu. Jesteś wielki Lucho i dziękuję jeszcze raz za wszystko! :D Zakończ razem z drużyną jak najlepiej ten sezon :)
4
To uczucie gdy samemu się chciało jego odejścia, dzisiaj przyszedł dzień w którym sam to ogłosił i zrobiło mi się bardzo smutno :/ No nic, czas na zmiany. Trzeba mu tylko podziękować za to co zrobił dla tego klubu jako piłkarz i trener! Miejmy nadzieję że dobrze zakończy swoją przygodę z Barceloną :) Zdrowia w dalszym etapie życia bo to jest najważniejsze! #GraciesLucho :)
3
Neymar niczym sam Ronaldinho przymierzył :D
0
Suarez standard cieszy jak dziecko hahaha
0
Paaacoooo! :DDD
0
To samo.. A nawet gorzej xd
0
Da ktoś stream'a bez opóźnienie? Żeby synchro się zgrywało :) Z góry wielkie dzięki.
0
Miejmy nadzieje że Eleven ogarnie synchro w przerwie..
0
Oglądać się nie da z tym synchro.. :/
1
Ej no nie da się oglądać z tym głosem przyspieszonym.. XDD
3
Tłumy na trybunach widzę XD
0
Godzina dziwna, to fakt. Przyzwyczajenie co klasycznej 20:45 robi swoje :) No nic, trudno. Najważniejsze to 3 pkt i bez kontuzji. Vamos!
4
Nili i Palencia czekają Panie Enrique ;) Żadne wynalazki typu ten cały Juanfran z Deportivo..
1
Prosta sprawa, zaraz mam zamiar szykować :D
2
Dzięki Bogu :)
31
Te 50 goli to jest kosmos.. Bez dwóch zdań najlepszy piłkarz w historii tego sportu!
0
Guti to ten co całe życie był kręcony przez naszego Leo na boisku? :D Nie no, dobry grajek był, nie ma co gadać :D
1
Ta Madrycka propaganda nie ma wstydu za grosz.. Już nie o to co wypisują tutaj ale ta ich linia spalonego to jest parodia hahahah :DDDD
0
Spójrz parę komentarzy niżej ;)
0
Morgan z Leicester to jest dzik.. XDD :D
0
Przecież to jest kabaret.. XDD
1
To jest parodia bo inaczej się tego nie da opisać.. Jeszcze dojdzie kiedyś do tego że piłkarze Barcy będą zastraszani przed El Clasico jak było to w przypadku Franco.. XDD
1
5 kropek może dlatego że nazwisko Vidala ma 5 liter? :P Swoją drogą, ładny gest i też trochę właśnie dziwne że nie zrobili tego w meczu z Leganes na Camp Nou :D