1

Odrobią to, zobaczycie.. To są takie farty że bania małą XDD

4

Penaldoooooooo

0

A ten znowu leży w polu karnym no nieeeee hahahahahahahahaha

2

Mirosławski.. No ja Grzmot był tutaj łapany i powinien być karny to ja nie mam pytań.. hahahah Kur, jak ten gość irytuje.. To samo Ceerek :DD

5

Halilović kręci :D Wierzę że w końcu odpali i wróci do nas :D

2

Ronaldo to jest parodia piłkarza w tym sezonie, okręgówka XDDD

0

Las Palmas tylko się nie ośmieszajcie jak Villarreal i dowieźcie ten wynik do końca.. Swoją drogą kto dostał czerwo w Realu? :P

43

Kurde, niesamowicie mi smutno :/ Nigdy nie zapomną jego kadencji jako trenera i piłkarza naszego klubu :/ Jego pierwszy sezon będzie w mojej pamięci do końca życia, szczególnie wygrana w LM :) Człowiek który sprowadził Luisa Suareza i stworzył najlepszy tercet napastników historii piłki nożnej, 8 trofeów, 4:0 na Bernabeu. Jesteś wielki Lucho i dziękuję jeszcze raz za wszystko! :D Zakończ razem z drużyną jak najlepiej ten sezon :)

4

To uczucie gdy samemu się chciało jego odejścia, dzisiaj przyszedł dzień w którym sam to ogłosił i zrobiło mi się bardzo smutno :/ No nic, czas na zmiany. Trzeba mu tylko podziękować za to co zrobił dla tego klubu jako piłkarz i trener! Miejmy nadzieję że dobrze zakończy swoją przygodę z Barceloną :) Zdrowia w dalszym etapie życia bo to jest najważniejsze! #GraciesLucho :)

3

Neymar niczym sam Ronaldinho przymierzył :D

0

Suarez standard cieszy jak dziecko hahaha

0

Paaacoooo! :DDD

0

To samo.. A nawet gorzej xd

0

Da ktoś stream'a bez opóźnienie? Żeby synchro się zgrywało :) Z góry wielkie dzięki.

0

Miejmy nadzieje że Eleven ogarnie synchro w przerwie..

0

Oglądać się nie da z tym synchro.. :/

1

Ej no nie da się oglądać z tym głosem przyspieszonym.. XDD

3

Tłumy na trybunach widzę XD

0

Godzina dziwna, to fakt. Przyzwyczajenie co klasycznej 20:45 robi swoje :) No nic, trudno. Najważniejsze to 3 pkt i bez kontuzji. Vamos!

4

Nili i Palencia czekają Panie Enrique ;) Żadne wynalazki typu ten cały Juanfran z Deportivo..

1

Prosta sprawa, zaraz mam zamiar szykować :D

2

Dzięki Bogu :)

31

Te 50 goli to jest kosmos.. Bez dwóch zdań najlepszy piłkarz w historii tego sportu!

0

Guti to ten co całe życie był kręcony przez naszego Leo na boisku? :D Nie no, dobry grajek był, nie ma co gadać :D

1

Ta Madrycka propaganda nie ma wstydu za grosz.. Już nie o to co wypisują tutaj ale ta ich linia spalonego to jest parodia hahahah :DDDD

0

Spójrz parę komentarzy niżej ;)

0

Morgan z Leicester to jest dzik.. XDD :D

0

Przecież to jest kabaret.. XDD

1

To jest parodia bo inaczej się tego nie da opisać.. Jeszcze dojdzie kiedyś do tego że piłkarze Barcy będą zastraszani przed El Clasico jak było to w przypadku Franco.. XDD

1

5 kropek może dlatego że nazwisko Vidala ma 5 liter? :P Swoją drogą, ładny gest i też trochę właśnie dziwne że nie zrobili tego w meczu z Leganes na Camp Nou :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?