Neymar urodziny siostry także wszystko jasne :D Jutro wyczuwam powrót do korzeni, czyli 4-3-3 z Albą na LO, Gomesem w środka pola i przy korzystnym wyniku Paco za Suareza ;) W miejsce Ney'a od pierwszej minuty pewnie Arda :D
Przecież tu szkoda nawet napisać coś pod jego adresem bo ten noname nawet na to nie zasługuje.. Szkoda strzępić ryja.. XD Taki Messi siedzi pewnie teraz, czyta sobie wypowiedź takiego barana i sobie myśli.. "A kim ty wgl kur jesteś..? :D
Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak darłem ryja i się popłakałem hahah :DD Pisałem że nie nie wierzyłem w remontade ale miałem malutką cichą nadzieję, teraz nie wierzę co oni odpierr :DD KOCHAM TEN KLUB NIESAMOWICIE !
Tak z innej beczki niż piłka nożna :D Mianowicie mam problem ze znalezieniem jakiś fajnych butów na wiosnę (w grę wchodzi tylko Nike i Adidas). Szukam, szukam i nic ciekawego dlatego jeśli ktoś może to mógłby jakieś polecić fajne do 400zł :D Coś w typu zx flux'ów najlepiej ;)
Śmiech na sali.. Najgorszy zawodnik drużyny po problemach zdrowotnych zostaje powołany do składu a nie gra Denis który zjada go pod każdym względem.. Jeszcze tylko brakuje żeby Gomes wyszedł w pierwszej 11..
1
Neymar urodziny siostry także wszystko jasne :D Jutro wyczuwam powrót do korzeni, czyli 4-3-3 z Albą na LO, Gomesem w środka pola i przy korzystnym wyniku Paco za Suareza ;) W miejsce Ney'a od pierwszej minuty pewnie Arda :D
24
Belletti, twojej Bramki z Arsenalem w finale LM również nigdy nie zapomnę :D Legenda!
0
Przecież tu szkoda nawet napisać coś pod jego adresem bo ten noname nawet na to nie zasługuje.. Szkoda strzępić ryja.. XD Taki Messi siedzi pewnie teraz, czyta sobie wypowiedź takiego barana i sobie myśli.. "A kim ty wgl kur jesteś..? :D
1
Niesamowite jak bardzo kocham ten klub.. :DD
0
Generał :D
22
Ahh, te moje "Ok." XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak darłem ryja i się popłakałem hahah :DD Pisałem że nie nie wierzyłem w remontade ale miałem malutką cichą nadzieję, teraz nie wierzę co oni odpierr :DD KOCHAM TEN KLUB NIESAMOWICIE !
0
Ej, jak oni strzelą jeszcze 1 to kur nie wiem co zrobię XDDD
0
Co tam się odpierr hahahaha
0
Kończ panie ten mecz..
0
Co ten Kosowski tam sapie? Bo z angielskim komentarzem oglądam ;D
0
I co? Nic nie tnie?
0
Poszukuję dobrej, może być płatnej i sprawdzonej transmisji do meczu. Najlepiej z polskim komentarzem. Poratuje ktoś? :)
9
Ty chyba siedzisz i odświeżasz tylko Twittera żeby być pierwszy haha :D
5
Dokładnie tak, dziwnie się czuje przed tym meczem :P Z jednej strony wiem że nie awansujemy, a z drugiej mam jakąś taką cichą nadzieję :D
0
Pozytywny gość się wydaje :D Mam wrażenie że to chyba nie pierwszy raz się pozytywnie wypowiada na temat Barcy :D
0
Tak z innej beczki niż piłka nożna :D Mianowicie mam problem ze znalezieniem jakiś fajnych butów na wiosnę (w grę wchodzi tylko Nike i Adidas). Szukam, szukam i nic ciekawego dlatego jeśli ktoś może to mógłby jakieś polecić fajne do 400zł :D Coś w typu zx flux'ów najlepiej ;)
8
Śmiech na sali.. Najgorszy zawodnik drużyny po problemach zdrowotnych zostaje powołany do składu a nie gra Denis który zjada go pod każdym względem.. Jeszcze tylko brakuje żeby Gomes wyszedł w pierwszej 11..
0
To jest PARODIA hahahahahahahahaha
1
Ramos.. Jak ty człowieku wkurr...
0
Nie wierzę..
1
Takie oto wideo wrzucili ludzi na oficjalne konto FC Barcelony na YT niedawno :)
0
Prosta sprawa! :)
5
Trzymajcie świeżutkie promo rewanżowego meczu Barcy z PSG, sztosik :D
217
Ok.
0
Ligue 1 - Monaco
Calcio A - Milan / Inter
Premier League - Tottenham / Arsenal
Bundesliga - Borussia
0
Serce mówi tak, rozum niestety nie :/
16
Co do meczu z PSG :DD
2
Uwielbiam to :D Vamos Barca!