2

Zobaczycie, teraz zacznie się granie na Neymara żeby o też coś strzelił :D

0

Pogrom... :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Goooooooooool!

0

Tylko u mnie takie dropy w meczu na sportlive są..?

0

Reakcja Sampaoliniego na strzał N'Zonziego "No kurw debil" :v

0

Oczywista ręka Nasriego.. Karny jak uj..

0

Messi coś ty teraz odpierr?! XD

1

Takiego Paco chcę oglądać częściej :D

0

Niegdyś go krytykowałem ale ostatnio pokazuje że naprawdę kawał z niego napastnika. Dzisiaj dobry mecz w jego wykonaniu, już nawet nie chodzi o bramkę i asystę. Niech mu się wiedzie i myślę że powinien dostawać więcej minut.

1

Neymar 100 bramka dla Barcelony! :D

2

Gość od początku meczu grał jakby z dżungli wyszedł.. Zapracował na nią.

5

Rudego to ty szanuj :D

2

Goooooooooooooool!

0

Neymar kręci jak baranów XD

0

Goooooooooooooooooooooooooool!

0

Iniesta na boisko za Gomesa..

0

Parodia..

0

Zaraz ci strzelą jakąś bramkę z du*py i się zacznie sranko po gaciach o wynik..

0

Ja pierrr...

0

Ma ktoś tego stream'a..?

0

Iniesta ratuj bo to tragedia będzie..

0

Rafinha utyka, świetnie kurw..

1

Ten Gomes na skrzydle to jest jakiś żart prawda? XD

0

Poratuje ktoś stream'em jakimś bo to jest tragedia ostatnio.. Jak się da to najlepiej z pl komentarzem, jak nie to żeby chociaż nie zacinał :P

0

Opóźnienie chyba ;D

1

Nareszcie nadszedł dzień meczu Barcy :D Niby tylko tydzień przerwy, a człowiek się już zdążył stęsknić.. :D Vamos Barca!

2

XDDDDDDDD

20

Nie widzę innej opcji. Nie wyobrażam sobie Mundialu bez najlepszego piłkarza w historii.

2

Dzięki wielkie, dobra robota standardzik :D

0

http://www.futhead.com/17/players/58484/idrissa-gueye/
Sorry, mój błąd, literówka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?