5 kwietnia 2017, 20:09
2
Zobaczycie, teraz zacznie się granie na Neymara żeby o też coś strzelił :D
5 kwietnia 2017, 20:06
0
Pogrom... :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
5 kwietnia 2017, 19:58
Goooooooooool!
5 kwietnia 2017, 19:56
Tylko u mnie takie dropy w meczu na sportlive są..?
5 kwietnia 2017, 19:50
Reakcja Sampaoliniego na strzał N'Zonziego "No kurw debil" :v
5 kwietnia 2017, 19:44
Oczywista ręka Nasriego.. Karny jak uj..
5 kwietnia 2017, 19:37
Messi coś ty teraz odpierr?! XD
2 kwietnia 2017, 23:25
1
Takiego Paco chcę oglądać częściej :D
2 kwietnia 2017, 23:16
Niegdyś go krytykowałem ale ostatnio pokazuje że naprawdę kawał z niego napastnika. Dzisiaj dobry mecz w jego wykonaniu, już nawet nie chodzi o bramkę i asystę. Niech mu się wiedzie i myślę że powinien dostawać więcej minut.
2 kwietnia 2017, 22:36
Neymar 100 bramka dla Barcelony! :D
2 kwietnia 2017, 22:30
Gość od początku meczu grał jakby z dżungli wyszedł.. Zapracował na nią.
2 kwietnia 2017, 22:29
5
Rudego to ty szanuj :D
2 kwietnia 2017, 22:27
Goooooooooooooool!
2 kwietnia 2017, 22:25
Neymar kręci jak baranów XD
2 kwietnia 2017, 22:08
Goooooooooooooooooooooooooool!
2 kwietnia 2017, 21:57
Iniesta na boisko za Gomesa..
2 kwietnia 2017, 21:55
Parodia..
2 kwietnia 2017, 21:28
Zaraz ci strzelą jakąś bramkę z du*py i się zacznie sranko po gaciach o wynik..
2 kwietnia 2017, 21:14
Ja pierrr...
2 kwietnia 2017, 21:13
Ma ktoś tego stream'a..?
2 kwietnia 2017, 21:09
Iniesta ratuj bo to tragedia będzie..
2 kwietnia 2017, 21:02
Rafinha utyka, świetnie kurw..
2 kwietnia 2017, 20:57
Ten Gomes na skrzydle to jest jakiś żart prawda? XD
2 kwietnia 2017, 20:50
Poratuje ktoś stream'em jakimś bo to jest tragedia ostatnio.. Jak się da to najlepiej z pl komentarzem, jak nie to żeby chociaż nie zacinał :P
2 kwietnia 2017, 20:47
Opóźnienie chyba ;D
2 kwietnia 2017, 11:19
Nareszcie nadszedł dzień meczu Barcy :D Niby tylko tydzień przerwy, a człowiek się już zdążył stęsknić.. :D Vamos Barca!
1 kwietnia 2017, 21:48
XDDDDDDDD
1 kwietnia 2017, 18:14
20
Nie widzę innej opcji. Nie wyobrażam sobie Mundialu bez najlepszego piłkarza w historii.
1 kwietnia 2017, 18:12
Dzięki wielkie, dobra robota standardzik :D
1 kwietnia 2017, 16:14
http://www.futhead.com/17/players/58484/idrissa-gueye/ Sorry, mój błąd, literówka :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Zobaczycie, teraz zacznie się granie na Neymara żeby o też coś strzelił :D
0
Pogrom... :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Goooooooooool!
0
Tylko u mnie takie dropy w meczu na sportlive są..?
0
Reakcja Sampaoliniego na strzał N'Zonziego "No kurw debil" :v
0
Oczywista ręka Nasriego.. Karny jak uj..
0
Messi coś ty teraz odpierr?! XD
1
Takiego Paco chcę oglądać częściej :D
0
Niegdyś go krytykowałem ale ostatnio pokazuje że naprawdę kawał z niego napastnika. Dzisiaj dobry mecz w jego wykonaniu, już nawet nie chodzi o bramkę i asystę. Niech mu się wiedzie i myślę że powinien dostawać więcej minut.
1
Neymar 100 bramka dla Barcelony! :D
2
Gość od początku meczu grał jakby z dżungli wyszedł.. Zapracował na nią.
5
Rudego to ty szanuj :D
2
Goooooooooooooool!
0
Neymar kręci jak baranów XD
0
Goooooooooooooooooooooooooool!
0
Iniesta na boisko za Gomesa..
0
Parodia..
0
Zaraz ci strzelą jakąś bramkę z du*py i się zacznie sranko po gaciach o wynik..
0
Ja pierrr...
0
Ma ktoś tego stream'a..?
0
Iniesta ratuj bo to tragedia będzie..
0
Rafinha utyka, świetnie kurw..
1
Ten Gomes na skrzydle to jest jakiś żart prawda? XD
0
Poratuje ktoś stream'em jakimś bo to jest tragedia ostatnio.. Jak się da to najlepiej z pl komentarzem, jak nie to żeby chociaż nie zacinał :P
0
Opóźnienie chyba ;D
1
Nareszcie nadszedł dzień meczu Barcy :D Niby tylko tydzień przerwy, a człowiek się już zdążył stęsknić.. :D Vamos Barca!
2
XDDDDDDDD
20
Nie widzę innej opcji. Nie wyobrażam sobie Mundialu bez najlepszego piłkarza w historii.
2
Dzięki wielkie, dobra robota standardzik :D
0
http://www.futhead.com/17/players/58484/idrissa-gueye/
Sorry, mój błąd, literówka :D