3 maja 2017, 16:56
1
Będzie się spuszczał nad "maszyną" pół meczu.. Szkoda nerwów XD
3 maja 2017, 10:40
0
Gamonie inaczej ich nie da się nazwać.. Ale no rozumiem ten ból pewnej części ciała bo zawsze będą tymi nr 2 w Katalonii :)
2 maja 2017, 22:50
Wszyscy wiemy na jakiej zasadzie jest to przyznawane.. ;)
2 maja 2017, 22:34
92
Graj gówno przez cały sezon, przypieczętuj sobie złotą piłkę w 3 meczach.. Tak, mam ból dupy.
2 maja 2017, 21:59
16
Nie to żebym hejtował, ale czy tylko mnie śmieszą te przekładanki nad piłką bez celu u Grzmota? :v
2 maja 2017, 21:57
Komentarz usunięty przez użytkownika
2 maja 2017, 21:52
7
Po cholerę wy ludzie wgl wchodzicie na ten cały notatnik..? Osobiście nigdy w życiu tam nie byłem ;p Się przejmujesz..
2 maja 2017, 21:21
Alvesowi to on buty może czyścić.. :P
2 maja 2017, 21:04
2
Jeszcze dookoła świata mógł kur zrobić.. Zamiast strzelać od razu, taką patelnie dostał..
2 maja 2017, 21:01
3
Dostał taką patelnie że nie mógł nie trafić, aczkolwiek fakt, gra świetnie głową.
2 maja 2017, 20:56
Zaczyna się.. XD
2 maja 2017, 20:54
11
Kaziu to popuści tam zaraz.. XDD
2 maja 2017, 20:38
Osobiście się nie podpalam na zwycięstwo Atleti.. Aczkolwiek chciałbym bardzo ;)
2 maja 2017, 13:48
Nic na siłę.. Jak woli hajs niż trofea to niech tam kisi ogóra ;)
2 maja 2017, 12:09
24
Muszą przejść do tego finału.. Zasłużyli jak mało kto, przede wszystkim Simeone, uwielbiam gościa :D Jazda Atleti!
1 maja 2017, 22:53
1 maja 2017, 22:32
I 3:2 dla Malagi..
1 maja 2017, 22:23
Osz kur :D
1 maja 2017, 22:07
Sandro to jest kot..
30 kwietnia 2017, 19:19
23
Przecież to jest z zeszłego sezonu :P
30 kwietnia 2017, 16:39
5
Całkiem niezły piłkarz z tego Leo :v
30 kwietnia 2017, 15:00
6
Jak dzieciaka :v
29 kwietnia 2017, 23:58
18
Szacun! Kliczko legenda!
29 kwietnia 2017, 22:26
Leo jak z juniorami.. XD
29 kwietnia 2017, 21:52
Luisitoooooooooooooooo!
29 kwietnia 2017, 21:21
Suarez lutuj z lewej a nie wszystko odgrywasz...
29 kwietnia 2017, 21:03
Nie no, nie wytrzymam.. Proszę o stream'a jakiegokolwiek, byleby nie było opóźnienia i nie zacinało..
29 kwietnia 2017, 20:53
Czy tylko mnie denerwuje na Alliez brak głosu od jakiegoś czasu..? ;/
29 kwietnia 2017, 20:48
To się zaczęło zajebi...
29 kwietnia 2017, 17:59
Przecież kto by się spodziewał.. XDDD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Będzie się spuszczał nad "maszyną" pół meczu.. Szkoda nerwów XD
0
Gamonie inaczej ich nie da się nazwać.. Ale no rozumiem ten ból pewnej części ciała bo zawsze będą tymi nr 2 w Katalonii :)
0
Wszyscy wiemy na jakiej zasadzie jest to przyznawane.. ;)
92
Graj gówno przez cały sezon, przypieczętuj sobie złotą piłkę w 3 meczach.. Tak, mam ból dupy.
16
Nie to żebym hejtował, ale czy tylko mnie śmieszą te przekładanki nad piłką bez celu u Grzmota? :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Po cholerę wy ludzie wgl wchodzicie na ten cały notatnik..? Osobiście nigdy w życiu tam nie byłem ;p Się przejmujesz..
0
Alvesowi to on buty może czyścić.. :P
2
Jeszcze dookoła świata mógł kur zrobić.. Zamiast strzelać od razu, taką patelnie dostał..
3
Dostał taką patelnie że nie mógł nie trafić, aczkolwiek fakt, gra świetnie głową.
0
Zaczyna się.. XD
11
Kaziu to popuści tam zaraz.. XDD
3
Osobiście się nie podpalam na zwycięstwo Atleti.. Aczkolwiek chciałbym bardzo ;)
0
Nic na siłę.. Jak woli hajs niż trofea to niech tam kisi ogóra ;)
24
Muszą przejść do tego finału.. Zasłużyli jak mało kto, przede wszystkim Simeone, uwielbiam gościa :D Jazda Atleti!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I 3:2 dla Malagi..
1
Osz kur :D
3
Sandro to jest kot..
23
Przecież to jest z zeszłego sezonu :P
5
Całkiem niezły piłkarz z tego Leo :v
6
Jak dzieciaka :v
18
Szacun! Kliczko legenda!
2
Leo jak z juniorami.. XD
0
Luisitoooooooooooooooo!
1
Suarez lutuj z lewej a nie wszystko odgrywasz...
1
Nie no, nie wytrzymam.. Proszę o stream'a jakiegokolwiek, byleby nie było opóźnienia i nie zacinało..
2
Czy tylko mnie denerwuje na Alliez brak głosu od jakiegoś czasu..? ;/
0
To się zaczęło zajebi...
1
Przecież kto by się spodziewał.. XDDD