1

Będzie się spuszczał nad "maszyną" pół meczu.. Szkoda nerwów XD

0

Gamonie inaczej ich nie da się nazwać.. Ale no rozumiem ten ból pewnej części ciała bo zawsze będą tymi nr 2 w Katalonii :)

0

Wszyscy wiemy na jakiej zasadzie jest to przyznawane.. ;)

92

Graj gówno przez cały sezon, przypieczętuj sobie złotą piłkę w 3 meczach.. Tak, mam ból dupy.

16

Nie to żebym hejtował, ale czy tylko mnie śmieszą te przekładanki nad piłką bez celu u Grzmota? :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Po cholerę wy ludzie wgl wchodzicie na ten cały notatnik..? Osobiście nigdy w życiu tam nie byłem ;p Się przejmujesz..

0

Alvesowi to on buty może czyścić.. :P

2

Jeszcze dookoła świata mógł kur zrobić.. Zamiast strzelać od razu, taką patelnie dostał..

3

Dostał taką patelnie że nie mógł nie trafić, aczkolwiek fakt, gra świetnie głową.

0

Zaczyna się.. XD

11

Kaziu to popuści tam zaraz.. XDD

3

Osobiście się nie podpalam na zwycięstwo Atleti.. Aczkolwiek chciałbym bardzo ;)

0

Nic na siłę.. Jak woli hajs niż trofea to niech tam kisi ogóra ;)

24

Muszą przejść do tego finału.. Zasłużyli jak mało kto, przede wszystkim Simeone, uwielbiam gościa :D Jazda Atleti!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I 3:2 dla Malagi..

1

Osz kur :D

3

Sandro to jest kot..

23

Przecież to jest z zeszłego sezonu :P

5

Całkiem niezły piłkarz z tego Leo :v

6

Jak dzieciaka :v

18

Szacun! Kliczko legenda!

2

Leo jak z juniorami.. XD

0

Luisitoooooooooooooooo!

1

Suarez lutuj z lewej a nie wszystko odgrywasz...

1

Nie no, nie wytrzymam.. Proszę o stream'a jakiegokolwiek, byleby nie było opóźnienia i nie zacinało..

2

Czy tylko mnie denerwuje na Alliez brak głosu od jakiegoś czasu..? ;/

0

To się zaczęło zajebi...

1

Przecież kto by się spodziewał.. XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?