Serce mówi wiadomo co, rozum nie daje żadnych nadziei. Dlatego jakoś się specjalnie nie podpalam żeby się nie denerwować. Pogodziłem się już po ich ostatnim meczu z Celtą. Mimo wszystko wygrać i godnie pożegnać Lucho! Vamos Barca!
Trzymajcie świeżutki, nowy filmik z dzisiejszym solenizantem, legendą naszego klubu jak i całego futbolu :D Dla mnie najlepszy ŚP w historii obok Xaviego i Zidane'a :D
Nie porównuj Umtitiego który był pierwszoplanową postacią w OL, grał w top 5 lig na świecie i miał pewne doświadczenie na tle rozgrywek europejskich do jakiegoś noname'a który kopał Rubinie Kazań.. :P
Fifa to jest naprawdę zło.. Człowiek ma dobry dzień, myślę sobie dawno nie grałem to sobie odpalę, zagram ze 2/3 meczyki. I w tym momencie dobry dzień się skończył, zdążyłem zagrać niecały jeden mecz żeby się za przeproszeniem wkurr na wszystko i mało co nie rozwalić pada XDD Napisałbym że więcej w to nie zagram ale nie będę się oszukiwać :v
0
Chyba nic z tego.. :/
4
Serce mówi wiadomo co, rozum nie daje żadnych nadziei. Dlatego jakoś się specjalnie nie podpalam żeby się nie denerwować. Pogodziłem się już po ich ostatnim meczu z Celtą. Mimo wszystko wygrać i godnie pożegnać Lucho! Vamos Barca!
9
A koleżanka snapa poda? :v
8
Griezmann właśnie nie dość że zabrał hattricka Torresowi to jeszcze był na spalonym.. XDD
1
Brawo Valencia! Nani na 1:1.
18
To już niech lepiej Manolasa sprowadzą.. Słyszałem coś że mają jakieś prawa do niego w związku z przeniesieniem się Vermealen'a do Romy.
1
Icardi co za niespodzianka :v Rulli musi być w pierwszej 11!
0
Jak najbardziej polecam. Zawsze tam zamawiam obuwie albo jakieś ciuchy. Dobre jakościowo. Dla mnie najlepszy sklep piłkarski w Polsce.
30
Ronaldo nie wstawiłbym za nic do tej 11 na tę chwilę. Już nie chodzi o to że go nie lubię, gra to pokazuje.
9
Dla mnie najlepsze trio w historii futbolu.
10
Dzięki Eleven za wywiad z Suarezem.. Nic nie dadzą posłuchać.
11
Ci komentatorzy mnie śmieszą.. Cillessen niewypał, Paco niewypał XDD
4
Ten co się rozstrzelał :D
0
Zaczyna się nerwówka, typowo..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
No i 18 stuknęło :v
4
1:28 - Nie no ten, naje.. Messi mnie rozwala, jeszcze ten Pique w tle XDD
0
Ona jest cudowna.. Geri ty farcie hah :D
4
Takie pytanko, gra ktoś z was w Top Eleven? :D Osobiście gram w tę gierkę parę lat i wejście w nią dzień w dzień jest u mnie już obowiązkiem.. :D
3
Lucho mówił że chce sobie roczną przerwę zrobić ;D
10
On nawet miny robi takie same.. Nie mówią nawet o brodzie bo to to wgl jest identyko haha :D Dobry asik :D
0
Strzeli spokojnie, mimo wszystko dla mnie może i Mats strzelić.. Najważniejsze 3pkt :D
5
Trzymajcie świeżutki, nowy filmik z dzisiejszym solenizantem, legendą naszego klubu jak i całego futbolu :D Dla mnie najlepszy ŚP w historii obok Xaviego i Zidane'a :D
0
Walker, Fabinho, Sidibe, Semedo - któregoś z tych chciałbym u nas.
9
Nie porównuj Umtitiego który był pierwszoplanową postacią w OL, grał w top 5 lig na świecie i miał pewne doświadczenie na tle rozgrywek europejskich do jakiegoś noname'a który kopał Rubinie Kazań.. :P
15
Kurw Alves co ty...?! Bez dwóch zdań najlepszy PO w historii!
0
Dla mnie najlepszy PO w historii tego sportu. Oczywiście to moje zdanie :)
3
Dani tęsknie za tobą tak samo jak z Ronaldinho, Puyolem i Xavim.. :'(
53
Nie ma co się go nawet pozbywać, świetny grajek. Jak gra to praktycznie zawsze bez większych zastrzeżeń. Do tego konkurencja dla Alby :D
3
Fifa to jest naprawdę zło.. Człowiek ma dobry dzień, myślę sobie dawno nie grałem to sobie odpalę, zagram ze 2/3 meczyki. I w tym momencie dobry dzień się skończył, zdążyłem zagrać niecały jeden mecz żeby się za przeproszeniem wkurr na wszystko i mało co nie rozwalić pada XDD Napisałbym że więcej w to nie zagram ale nie będę się oszukiwać :v