0

Chyba nic z tego.. :/

4

Serce mówi wiadomo co, rozum nie daje żadnych nadziei. Dlatego jakoś się specjalnie nie podpalam żeby się nie denerwować. Pogodziłem się już po ich ostatnim meczu z Celtą. Mimo wszystko wygrać i godnie pożegnać Lucho! Vamos Barca!

9

A koleżanka snapa poda? :v

8

Griezmann właśnie nie dość że zabrał hattricka Torresowi to jeszcze był na spalonym.. XDD

1

Brawo Valencia! Nani na 1:1.

18

To już niech lepiej Manolasa sprowadzą.. Słyszałem coś że mają jakieś prawa do niego w związku z przeniesieniem się Vermealen'a do Romy.

1

Icardi co za niespodzianka :v Rulli musi być w pierwszej 11!

0

Jak najbardziej polecam. Zawsze tam zamawiam obuwie albo jakieś ciuchy. Dobre jakościowo. Dla mnie najlepszy sklep piłkarski w Polsce.

30

Ronaldo nie wstawiłbym za nic do tej 11 na tę chwilę. Już nie chodzi o to że go nie lubię, gra to pokazuje.

9

Dla mnie najlepsze trio w historii futbolu.

10

Dzięki Eleven za wywiad z Suarezem.. Nic nie dadzą posłuchać.

11

Ci komentatorzy mnie śmieszą.. Cillessen niewypał, Paco niewypał XDD

4

Ten co się rozstrzelał :D

0

Zaczyna się nerwówka, typowo..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

No i 18 stuknęło :v

4


1:28 - Nie no ten, naje.. Messi mnie rozwala, jeszcze ten Pique w tle XDD

0

Ona jest cudowna.. Geri ty farcie hah :D

4

Takie pytanko, gra ktoś z was w Top Eleven? :D Osobiście gram w tę gierkę parę lat i wejście w nią dzień w dzień jest u mnie już obowiązkiem.. :D

3

Lucho mówił że chce sobie roczną przerwę zrobić ;D

10

On nawet miny robi takie same.. Nie mówią nawet o brodzie bo to to wgl jest identyko haha :D Dobry asik :D

0

Strzeli spokojnie, mimo wszystko dla mnie może i Mats strzelić.. Najważniejsze 3pkt :D

5


Trzymajcie świeżutki, nowy filmik z dzisiejszym solenizantem, legendą naszego klubu jak i całego futbolu :D Dla mnie najlepszy ŚP w historii obok Xaviego i Zidane'a :D

0

Walker, Fabinho, Sidibe, Semedo - któregoś z tych chciałbym u nas.

9

Nie porównuj Umtitiego który był pierwszoplanową postacią w OL, grał w top 5 lig na świecie i miał pewne doświadczenie na tle rozgrywek europejskich do jakiegoś noname'a który kopał Rubinie Kazań.. :P

15

Kurw Alves co ty...?! Bez dwóch zdań najlepszy PO w historii!

0

Dla mnie najlepszy PO w historii tego sportu. Oczywiście to moje zdanie :)

3

Dani tęsknie za tobą tak samo jak z Ronaldinho, Puyolem i Xavim.. :'(

53

Nie ma co się go nawet pozbywać, świetny grajek. Jak gra to praktycznie zawsze bez większych zastrzeżeń. Do tego konkurencja dla Alby :D

3

Fifa to jest naprawdę zło.. Człowiek ma dobry dzień, myślę sobie dawno nie grałem to sobie odpalę, zagram ze 2/3 meczyki. I w tym momencie dobry dzień się skończył, zdążyłem zagrać niecały jeden mecz żeby się za przeproszeniem wkurr na wszystko i mało co nie rozwalić pada XDD Napisałbym że więcej w to nie zagram ale nie będę się oszukiwać :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?