4 czerwca 2017, 20:03
9
Legia, Legia, Legia :DDD Sialalalal :D
4 czerwca 2017, 20:02
22
To ja proponuje Dembele z Borussi ;)
4 czerwca 2017, 18:28
0
Podałby ktoś jakiegoś stream'a do meczu Legii? Z góry wielkie dzięki :D
3 czerwca 2017, 21:19
Tym razem chociaż czysto w piłkę trafił XD
3 czerwca 2017, 21:15
4
"Takich bramek na treningach się nie strzela, a co dopiero w meczach i to tak ważnych!" :DDD
3 czerwca 2017, 21:14
1
Coooooooooooooooooooooooooooooooo za gooooooooooool!!!!
3 czerwca 2017, 18:17
15
Polscy kibice pojechali na dzisiejszy mecz w trykotach FC Barcelony [MD] To ładnie :v
3 czerwca 2017, 17:04
3
Żeby nie było jak z bratem przypadkiem i będziemy płakać..
2 czerwca 2017, 16:41
30
Najlepszy w historii.
2 czerwca 2017, 16:40
Transfer spoko, cena moim zdaniem trochę wygórowana. W sumie patrząc na dzisiejsze ceny jakoś specjalnie mnie to nie zaskoczyło ;D
1 czerwca 2017, 22:31
2
Alena i Marlon powinni dostawać częściej szansę, szczególnie w meczach u siebie ze słabszymi rywalami. To samo tyczy się Palencii.
1 czerwca 2017, 22:30
18
Naprawdę nie rozumiem ludzi porównujący kogokolwiek wyżej od niego.. Najlepszy piłkarz w historii.
1 czerwca 2017, 21:10
6
PO - Semedo / Bellerin ŚP - Verratti / Coutinho / Seri ŚO - Sanchez z Ajaxu I moje małe marzenie Dembele z Borussi :DD
1 czerwca 2017, 14:04
Moje małe marzenie żeby kiedyś wrócił do Barcelony, niestety niemożliwe :/
1 czerwca 2017, 13:59
34
Dla zainteresowanych: Klaas Jan Huntelaar wrócił do Ajaxu :)
1 czerwca 2017, 11:21
Leo Messi "Uwierz w siebie", Andres Iniesta " Artysta Futbolu", Barca "Złota Dekada", Pep Guardiola "Sztuka Zwycięstwa", Barca vs Real "Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć".
31 maja 2017, 19:13
Kameni, bramkarz Malagi ;)
29 maja 2017, 19:22
221
Zapamiętajcie te włosy, za 2/3 lata będzie siwy :v Powodzenia Panie trenerze!
29 maja 2017, 19:17
Witamy Panie Valverde! :D
27 maja 2017, 22:19
Leo jesteś Bogiem..
27 maja 2017, 22:15
#ŁATWO
27 maja 2017, 22:09
8
Ale co ty chcesz od Cillessena?
22 maja 2017, 17:54
Z tą jego szybkością na boku to życzę powodzenia.. XD
22 maja 2017, 15:08
I gitarka, dobra robota :D Najważniejsze że ciągle rozwijacie stronkę :D
21 maja 2017, 20:15
15min. Suareza żenada.
21 maja 2017, 20:12
5
A po pierwszym sezonie pewnie się spuszczałeś przed monitorem, przy drugim pewnie to samo.. :P
21 maja 2017, 20:09
Suarez coś ty odpierr...
21 maja 2017, 20:02
Hahah.. Zaczyna się, mówiłem XD
21 maja 2017, 20:01
Co oni odwalają na tym sportlive.. Nie dość że tnie to jeszcze na Juve się przełącza..
21 maja 2017, 19:56
Potrzebuję stream'a do meczu dobrego :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
9
Legia, Legia, Legia :DDD Sialalalal :D
22
To ja proponuje Dembele z Borussi ;)
0
Podałby ktoś jakiegoś stream'a do meczu Legii? Z góry wielkie dzięki :D
0
Tym razem chociaż czysto w piłkę trafił XD
4
"Takich bramek na treningach się nie strzela, a co dopiero w meczach i to tak ważnych!" :DDD
1
Coooooooooooooooooooooooooooooooo za gooooooooooool!!!!
15
Polscy kibice pojechali na dzisiejszy mecz w trykotach FC Barcelony [MD]
To ładnie :v
3
Żeby nie było jak z bratem przypadkiem i będziemy płakać..
30
Najlepszy w historii.
0
Transfer spoko, cena moim zdaniem trochę wygórowana. W sumie patrząc na dzisiejsze ceny jakoś specjalnie mnie to nie zaskoczyło ;D
2
Alena i Marlon powinni dostawać częściej szansę, szczególnie w meczach u siebie ze słabszymi rywalami. To samo tyczy się Palencii.
18
Naprawdę nie rozumiem ludzi porównujący kogokolwiek wyżej od niego.. Najlepszy piłkarz w historii.
6
PO - Semedo / Bellerin
ŚP - Verratti / Coutinho / Seri
ŚO - Sanchez z Ajaxu
I moje małe marzenie Dembele z Borussi :DD
1
Moje małe marzenie żeby kiedyś wrócił do Barcelony, niestety niemożliwe :/
34
Dla zainteresowanych: Klaas Jan Huntelaar wrócił do Ajaxu :)
1
Leo Messi "Uwierz w siebie", Andres Iniesta " Artysta Futbolu", Barca "Złota Dekada", Pep Guardiola "Sztuka Zwycięstwa", Barca vs Real "Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć".
0
Kameni, bramkarz Malagi ;)
221
Zapamiętajcie te włosy, za 2/3 lata będzie siwy :v
Powodzenia Panie trenerze!
0
Witamy Panie Valverde! :D
1
Leo jesteś Bogiem..
0
#ŁATWO
8
Ale co ty chcesz od Cillessena?
0
Z tą jego szybkością na boku to życzę powodzenia.. XD
0
I gitarka, dobra robota :D Najważniejsze że ciągle rozwijacie stronkę :D
0
15min. Suareza żenada.
5
A po pierwszym sezonie pewnie się spuszczałeś przed monitorem, przy drugim pewnie to samo.. :P
0
Suarez coś ty odpierr...
1
Hahah.. Zaczyna się, mówiłem XD
2
Co oni odwalają na tym sportlive.. Nie dość że tnie to jeszcze na Juve się przełącza..
0
Potrzebuję stream'a do meczu dobrego :D