30

Kogo jak kogo, ale wielkiego Gigi Buffona chyba nie da się nie lubić.. :D

2

Neymar ty kurw kocie :O NIKT GO NIE ZASTĄPI!

0

Messi lepszy w defensywie niż Douglas XD

0

Neymaaaarrrr! :DDDD

1

Samper ładne wejście, oby tak przez cały mecz :D
Swoją drogą koszulki beznadziejne xd

40

Ten gość może już powinien zostać prezydentem naszego klubu? XD

8

Danilo prawdopodobnie zostanie zawodnikiem Manchesteru City. The Citizens zapłacą za gracza Realu 30mln euro + 5mln bonusów.
Parodia..

1

Właśnie na TVP1 w Wiadomościach mówili o rzekomym odejściu Neymara do PSG za "ćwierć miliona euro" :vv

1

Gość nie dostawał szansy w pierwszej drużynie Legii i kupuje go Juve.. Polska myśl szkoleniowa xd

3

Zostanie, zobaczycie..

0

Jakiś link do meczu?

0

Klasycznie XD

1

Odszedł, jest zawodnikiem Fenerbahce Istanbul.
Tutaj wrzucam ci link do jego osoby na trenfermarkt.pl
https://www.transfermarkt.pl/carlos-kameni/profil/spieler/7914

Tak jakbyś nie wiedział, również Diego Alves odszedł z Valencii do Flamengo Rio de Janeiro:
https://www.transfermarkt.pl/diego-alves/profil/spieler/42373

12

Ile ja bym dał żeby obejrzeć tę samą Barca za czasów Pepa.. To była prawdopodobnie najpiękniejsza gra do oglądania w historii. Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, Valdes, Busquets, Pique, Alves, Villa, Pedro, Eto'o, Henry... ehh

24

Już sobie wyobrażam siebie gdy zobaczę tutaj na stronie albo gdzieś w mediach "OFICJALNIE: Neymar w PSG!" Zamuruje mnie totalnie i będę zarazem wkur jak i smutny..

0

Dybala zbędny ;)

0

Znowu zaczynamy z Betisem u siebie czy mi się wydaje? :D

0

Dziękuję, żegnam.

0

Aż wszedłem w jego kawałek na yt "Numb" komentarze mówią wszystko :/

0

Dobre :D

0

Komentarz usunięty

29

Nie.

0

No, bardzo.

0

I gitara. Pokazał w Villarrealu że jest świetnym zawodnikiem. Potrzebuje minut i z drużynami z dołu tabeli albo przy ustalonym wyniku powinien grać jak najwięcej, to samo Alena.

27

To ładnie.. Typ w moim wieku kopie w Legii a ja leżę na wyrku i oglądam go w telewizji.. eh :D

5

Kuchy king!

0

Ładnie poklepali teraz :D Babol też pierwsza klasa XD

0

Legia 1:0! :D

0

Z Gabigolem na ławce posiedzi xd

1

Ten Raiola i tak cały uj robił.. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?