Ile ja bym dał żeby obejrzeć tę samą Barca za czasów Pepa.. To była prawdopodobnie najpiękniejsza gra do oglądania w historii. Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, Valdes, Busquets, Pique, Alves, Villa, Pedro, Eto'o, Henry... ehh
Już sobie wyobrażam siebie gdy zobaczę tutaj na stronie albo gdzieś w mediach "OFICJALNIE: Neymar w PSG!" Zamuruje mnie totalnie i będę zarazem wkur jak i smutny..
I gitara. Pokazał w Villarrealu że jest świetnym zawodnikiem. Potrzebuje minut i z drużynami z dołu tabeli albo przy ustalonym wyniku powinien grać jak najwięcej, to samo Alena.
30
Kogo jak kogo, ale wielkiego Gigi Buffona chyba nie da się nie lubić.. :D
2
Neymar ty kurw kocie :O NIKT GO NIE ZASTĄPI!
0
Messi lepszy w defensywie niż Douglas XD
0
Neymaaaarrrr! :DDDD
1
Samper ładne wejście, oby tak przez cały mecz :D
Swoją drogą koszulki beznadziejne xd
40
Ten gość może już powinien zostać prezydentem naszego klubu? XD
8
Danilo prawdopodobnie zostanie zawodnikiem Manchesteru City. The Citizens zapłacą za gracza Realu 30mln euro + 5mln bonusów.
Parodia..
1
Właśnie na TVP1 w Wiadomościach mówili o rzekomym odejściu Neymara do PSG za "ćwierć miliona euro" :vv
1
Gość nie dostawał szansy w pierwszej drużynie Legii i kupuje go Juve.. Polska myśl szkoleniowa xd
3
Zostanie, zobaczycie..
0
Jakiś link do meczu?
0
Klasycznie XD
1
Odszedł, jest zawodnikiem Fenerbahce Istanbul.
Tutaj wrzucam ci link do jego osoby na trenfermarkt.pl
https://www.transfermarkt.pl/carlos-kameni/profil/spieler/7914
Tak jakbyś nie wiedział, również Diego Alves odszedł z Valencii do Flamengo Rio de Janeiro:
https://www.transfermarkt.pl/diego-alves/profil/spieler/42373
12
Ile ja bym dał żeby obejrzeć tę samą Barca za czasów Pepa.. To była prawdopodobnie najpiękniejsza gra do oglądania w historii. Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, Valdes, Busquets, Pique, Alves, Villa, Pedro, Eto'o, Henry... ehh
24
Już sobie wyobrażam siebie gdy zobaczę tutaj na stronie albo gdzieś w mediach "OFICJALNIE: Neymar w PSG!" Zamuruje mnie totalnie i będę zarazem wkur jak i smutny..
0
Dybala zbędny ;)
0
Znowu zaczynamy z Betisem u siebie czy mi się wydaje? :D
0
Dziękuję, żegnam.
0
Aż wszedłem w jego kawałek na yt "Numb" komentarze mówią wszystko :/
0
Dobre :D
0
Komentarz usunięty
29
Nie.
0
No, bardzo.
0
I gitara. Pokazał w Villarrealu że jest świetnym zawodnikiem. Potrzebuje minut i z drużynami z dołu tabeli albo przy ustalonym wyniku powinien grać jak najwięcej, to samo Alena.
27
To ładnie.. Typ w moim wieku kopie w Legii a ja leżę na wyrku i oglądam go w telewizji.. eh :D
5
Kuchy king!
0
Ładnie poklepali teraz :D Babol też pierwsza klasa XD
0
Legia 1:0! :D
0
Z Gabigolem na ławce posiedzi xd
1
Ten Raiola i tak cały uj robił.. XD