0

On i Cou to są moje marzenonka nie ;)

0

Nie mogę pojąć co bierze zarząd widząc fenomen w tym całym Paulinho.. Osobiście jak tylko pomyślę że oni się wgl nim interesują a co gorsze chcą sprowadzić to mnie nosi. Będzie tak że skończymy z nim i Inigo Martinezem XD

4


Eh, ten transfer to byłoby coś pięknego, niestety wątpię że realny ;/

0

Grywał na ŚPO z tego co pamiętam ale dla mnie lepiej się sprawdza na skrzydle.

1

Też mnie to już zaczyna za przeproszeniem wkur.. Ja nie wiem, to są takie mameje że nie potrafią sfinalizować transferu albo co jeszcze gorsze pozbyć się takich graczy jak Douglas, Verma, Munir czy Arda.

1

Dokładnie, jak Cou nie pyknie ;)

0

Myślę że Neymara również oglądał ;)

0

Kurde faktycznie, zapomniałem wymienić na Umtitiego :D

4

Nie mam już najmniejszych wątpliwości, czuje że jutro oficjalka z Dembele i oby Cou :D

0

https://www.r-gol.com/adidas-mundial-team-019228.html
Zdecydowanie te, mam je i polecam jak żadne inne ;)

1

http://www.futhead.com/squad-builder/SW2EDw0TFB00QrDw0z4fx0ms!o0LFBx0!nvi015Ce09FBe0CoDM0qrDj/

No, powiem wam że ciekawie to wygląda ;)

9

Oczywiście że nie.. Gość przewyższa wszystkich innych lewo skrzydłowych pod każdym względem ;/

2

Oj Edena to bym przytulił u nas z chęcią.. Chyba jedyny obecnie gracz który zastąpiłby Ney :D

7

Słucham? hah

4

Coś ty odpierr Marek.. XDDD

0

Nie wierzę.. XDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brawo Dembele! :D

0

Nie no Lewy te karne to ma opracowane do perfekcji.. :v

0

No i zajebi.. Stream padł, standard

0

Nie mam słów na nich.. XDDDD

5

Zagadou dobry meczyk ;)

1

Vidal drugi Casemiro xd

4

Vidal pajac już zaczyna.. Jak ja kur nie lubię.

0

Goooooooool! Dembele asysta :D

11

Ten Vitinho to jest kocur :D Chciałbym żeby Valverde dał mu parę szans ze słabszymi drużynami na Camp Nou albo przy ustalonym wyniku, teraz właśnie strzelił kolejną bramkę :D

0

Lewy i mamy 1:1!

0

Jeszcze nie taki nowy nabytek ale oby, oby ;)

4

Rano wstaje i musi być oficjalka, nie ma innej opcji :D

4

Bartek rusz te cztery litery i sprowadzaj go jak najszybciej.. On się sam aż prosi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?