17

A niech spierr.. 150 za młodziaka który jest jeszcze tylko i wyłącznie niewiadomą. W d*pach się wszystkim poprzewracało.

0

XD

3

-Ronaldinho, Xavi, Puyol cofają się w rozwoju

0

To niezła kontuzja XD

0

Jakoś specjalnie mu się nie dziwie, nie wiem na co oni tam czekają, oklaski chyba..

6

Czyli tak jak myślałem, wstanę i tak żadnej oficjalki nie będzie xd
Na co oni tam kur czekają to ja nie mam pojęcia.

1

Spodziewałem się takiej odpowiedzi ;d

0

Jakiś film/serial na bezsenność? ;p

3

Jak żyd okupacje xd

5

Ronaldo hahahahaahahahahahha

0

Dobra po meczu.. Pies ich.. :P

0

Zobaczycie że laluś jeszcze coś ustrzeli.. xd

2

Rashford mamejo..

0

Kur, wszyscy ziewają XD

0

Gadanie.. Żebyśmy się z czasem nie zdziwili ;) Oby tak było oczywiście.

6

Niech się przyzwyczaja ;)

1

Czyli co bracie i siostry?! FICHADO?!:D

0

Witamy Dembele! :D

3

Prawda jest taka że moim marzeniem jest przyjście Cou i Dembele ale płacąc powyżej 100 baniek za tego drugiego to grube przegięcie niestety, za Cou rozumiem, jest to crack ograny w lidze hiszpańskiej i przede wszystkim angielskiej. Poza tym myślę że obecnie w top 5/10 pomocników na świecie. Co do Dembele to nie oszukujmy się, jest świetny ale ma dopiero 20 lat.. Jedna wielka niewiadoma ;/

0

Swoją drogą Pan Jorge spoko gościem się wydaje ;)

1

Śmiechłem XD

15

Typ właśnie w koszulce Barcelony który jednocześnie ziewał i klaskał podsumował ten mecz XD

1

Wydaje mi się że wszyscy sobie zdają sprawę, po prostu warto czasami pochwalić ;)

5

I po uj nam Neymary, Hazardy czy inne Dembele ludzie.. XDD

0

Deulofeu co kot narazie :D

0

To niezły spalony xd

6

Musiałeś napisać o tym Paulinho tuż przed snem..? Akurat wyłączałem kompa :P
Miejmy nadzieje że ten transfer to jedna wielka plota która nie dojdzie do skutku, dobranoc wszystkim!

30

Krycha bo Polak rodak kuhhhw :v

0

http://www.futhead.com/squad-builder/SWnOfE0TFB00QrDw0z4fx0ms!o0LFBx0!nvi0xCve09FBe0CoDM0qrDj02EDr0JZ!x0jPfr0C7fr015Ce04Bve0bPvr0iNDE0AfdM0Pzd00BWdj0pzdi/

Ehh, marzenie.. :D

0

W ŁKS'ie Łódź grał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?