Prawda jest taka że moim marzeniem jest przyjście Cou i Dembele ale płacąc powyżej 100 baniek za tego drugiego to grube przegięcie niestety, za Cou rozumiem, jest to crack ograny w lidze hiszpańskiej i przede wszystkim angielskiej. Poza tym myślę że obecnie w top 5/10 pomocników na świecie. Co do Dembele to nie oszukujmy się, jest świetny ale ma dopiero 20 lat.. Jedna wielka niewiadoma ;/
Musiałeś napisać o tym Paulinho tuż przed snem..? Akurat wyłączałem kompa :P
Miejmy nadzieje że ten transfer to jedna wielka plota która nie dojdzie do skutku, dobranoc wszystkim!
17
A niech spierr.. 150 za młodziaka który jest jeszcze tylko i wyłącznie niewiadomą. W d*pach się wszystkim poprzewracało.
0
XD
3
-Ronaldinho, Xavi, Puyol cofają się w rozwoju
0
To niezła kontuzja XD
0
Jakoś specjalnie mu się nie dziwie, nie wiem na co oni tam czekają, oklaski chyba..
6
Czyli tak jak myślałem, wstanę i tak żadnej oficjalki nie będzie xd
Na co oni tam kur czekają to ja nie mam pojęcia.
1
Spodziewałem się takiej odpowiedzi ;d
0
Jakiś film/serial na bezsenność? ;p
3
Jak żyd okupacje xd
5
Ronaldo hahahahaahahahahahha
0
Dobra po meczu.. Pies ich.. :P
0
Zobaczycie że laluś jeszcze coś ustrzeli.. xd
2
Rashford mamejo..
0
Kur, wszyscy ziewają XD
0
Gadanie.. Żebyśmy się z czasem nie zdziwili ;) Oby tak było oczywiście.
6
Niech się przyzwyczaja ;)
1
Czyli co bracie i siostry?! FICHADO?!:D
0
Witamy Dembele! :D
3
Prawda jest taka że moim marzeniem jest przyjście Cou i Dembele ale płacąc powyżej 100 baniek za tego drugiego to grube przegięcie niestety, za Cou rozumiem, jest to crack ograny w lidze hiszpańskiej i przede wszystkim angielskiej. Poza tym myślę że obecnie w top 5/10 pomocników na świecie. Co do Dembele to nie oszukujmy się, jest świetny ale ma dopiero 20 lat.. Jedna wielka niewiadoma ;/
0
Swoją drogą Pan Jorge spoko gościem się wydaje ;)
1
Śmiechłem XD
15
Typ właśnie w koszulce Barcelony który jednocześnie ziewał i klaskał podsumował ten mecz XD
1
Wydaje mi się że wszyscy sobie zdają sprawę, po prostu warto czasami pochwalić ;)
5
I po uj nam Neymary, Hazardy czy inne Dembele ludzie.. XDD
0
Deulofeu co kot narazie :D
0
To niezły spalony xd
6
Musiałeś napisać o tym Paulinho tuż przed snem..? Akurat wyłączałem kompa :P
Miejmy nadzieje że ten transfer to jedna wielka plota która nie dojdzie do skutku, dobranoc wszystkim!
30
Krycha bo Polak rodak kuhhhw :v
0
http://www.futhead.com/squad-builder/SWnOfE0TFB00QrDw0z4fx0ms!o0LFBx0!nvi0xCve09FBe0CoDM0qrDj02EDr0JZ!x0jPfr0C7fr015Ce04Bve0bPvr0iNDE0AfdM0Pzd00BWdj0pzdi/
Ehh, marzenie.. :D
0
W ŁKS'ie Łódź grał ;)