Kur, niech to okno się już kończy w cholerę bo człowiek czytać już nie może. Pierw Di Maria, potem Ozil, teraz Parejo, nosz ja pie.. Do tego teraz ploty jakoby negocjują transfer Vidala zamiast się zająć szrotem w postaci Ardy, Munira i Gomes, a co najważniejsze sprowadzenie pomocnika bo w Cou nie wierzę już niestety.
Osobiście jakoś specjalnie się nie nakręcam na tego Coutinho, coś mi się wydaje że nici z tego transferu także nie podpalam się. Mimo wszystko miejmy nadzieje że przyjdzie.
Teraz pytanie po co nam Lemar? Owszem, zawodnik mega, przyszłościowy ale gość jest głównie lewym skrzydłowym z tego co wiem, a tam mamy już Dembele i Deulofeu..
Przypomni mi ktoś co się dzieje z Rafinhą? Z tego co pamiętam kontuzja, ale ona jest taka poważna że do tej pory nie trenuje ani nie gra? Nie pamiętam. Strasznie się cicho o nim zrobiło i tak pomyślałem sobie czy gość nie robi tak jak Coutinho i leci ze ściemą z czekaniem na transfer. Dzisiaj czytałem że podobno Milan go chce. Osobiście nie chciałbym żeby odchodził, bardzo go lubię, świetny, solidny zmiennik, do tego młody.
Nie pojmę tego jakby przyszedł Di Maria.. To była by parodia, zwłaszcza że przyszedł Dembele. Gdzie on miałby grać..? Miejmy nadzieję że mimo wszystko przyjdzie Coutinho, a jak nie to tylko Seri i Inigo bo Robert mówił coś że może przyjść jeszcze nawet dwóch graczy. Żaden Di Maria, 29 lat, chłopie..
1
Oficjalnie?
0
Komentarz usunięty
0
Albo tego i tego ;)
0
Nic takiego nie będzie miało miejsca, nie łudź się.
0
Mistrz kur XD
18
XD
18
Boże chroń nas przed Di Marią, Ozil'em i Parejo..
3
Działaj tam chłopie i ratuj ten klub najszybciej jak się da!
#BeneditoMusisz
0
Kur, niech to okno się już kończy w cholerę bo człowiek czytać już nie może. Pierw Di Maria, potem Ozil, teraz Parejo, nosz ja pie.. Do tego teraz ploty jakoby negocjują transfer Vidala zamiast się zająć szrotem w postaci Ardy, Munira i Gomes, a co najważniejsze sprowadzenie pomocnika bo w Cou nie wierzę już niestety.
2
Osobiście jakoś specjalnie się nie nakręcam na tego Coutinho, coś mi się wydaje że nici z tego transferu także nie podpalam się. Mimo wszystko miejmy nadzieje że przyjdzie.
0
Ten Mahrez to fake nie ma bata XD
2
Ten to może sobie pisać, gość ma ploty na poziomie Sport'u, MD, AS'a albo Marci.. xd
1
Dokładnie, on i Griezmann myślę. Też mi ten Belotti chodzi koło głowy.
0
Żeby się to tylko nie odbiło ;/
0
Teraz pytanie po co nam Lemar? Owszem, zawodnik mega, przyszłościowy ale gość jest głównie lewym skrzydłowym z tego co wiem, a tam mamy już Dembele i Deulofeu..
0
A no to się podpinam w takim razie ;)
0
Śmiem stwierdzić że można pomału kupować szampany :D
0
Jakiego Martineza? Tego z Bayernu? xd
12
I tak wygrają Grzmot i Zidane.. Swoją drogą obecność tutaj Carvajal'a i Navas'a to jakaś parodia, to samo niestety Iniesta.
1
Niestety, zbyt dużo negatywnych informacji dzisiaj coś na temat Cou, mimo wszystko wierzę :D
0
Przykład dla innych, to samo np Borussia.
0
Myślę że "Usman Dembele" ;D
2
Poleciał Leo, Ney i polak rodak kuhhw xd
5
Przypomni mi ktoś co się dzieje z Rafinhą? Z tego co pamiętam kontuzja, ale ona jest taka poważna że do tej pory nie trenuje ani nie gra? Nie pamiętam. Strasznie się cicho o nim zrobiło i tak pomyślałem sobie czy gość nie robi tak jak Coutinho i leci ze ściemą z czekaniem na transfer. Dzisiaj czytałem że podobno Milan go chce. Osobiście nie chciałbym żeby odchodził, bardzo go lubię, świetny, solidny zmiennik, do tego młody.
0
Co to za gamoń? hah
0
Sama nazwa wskazuje że to żart xd
4
Nie pojmę tego jakby przyszedł Di Maria.. To była by parodia, zwłaszcza że przyszedł Dembele. Gdzie on miałby grać..? Miejmy nadzieję że mimo wszystko przyjdzie Coutinho, a jak nie to tylko Seri i Inigo bo Robert mówił coś że może przyjść jeszcze nawet dwóch graczy. Żaden Di Maria, 29 lat, chłopie..
0
Trzymajta świeżutkie wideo z Coutinho, świetny film, niesamowity piłkarz :D
0
Jaram się tym prawdopodobnym przyjściem Coutinho :D Oby to była prawda i przyjdzie do nas :D
1
Joga Bonito wraca XD