1

Oficjalnie?

0

Komentarz usunięty

0

Albo tego i tego ;)

0

Nic takiego nie będzie miało miejsca, nie łudź się.

0

Mistrz kur XD

18

XD

18

Boże chroń nas przed Di Marią, Ozil'em i Parejo..

3

Działaj tam chłopie i ratuj ten klub najszybciej jak się da!
#BeneditoMusisz

0

Kur, niech to okno się już kończy w cholerę bo człowiek czytać już nie może. Pierw Di Maria, potem Ozil, teraz Parejo, nosz ja pie.. Do tego teraz ploty jakoby negocjują transfer Vidala zamiast się zająć szrotem w postaci Ardy, Munira i Gomes, a co najważniejsze sprowadzenie pomocnika bo w Cou nie wierzę już niestety.

2

Osobiście jakoś specjalnie się nie nakręcam na tego Coutinho, coś mi się wydaje że nici z tego transferu także nie podpalam się. Mimo wszystko miejmy nadzieje że przyjdzie.

0

Ten Mahrez to fake nie ma bata XD

2

Ten to może sobie pisać, gość ma ploty na poziomie Sport'u, MD, AS'a albo Marci.. xd

1

Dokładnie, on i Griezmann myślę. Też mi ten Belotti chodzi koło głowy.

0

Żeby się to tylko nie odbiło ;/

0

Teraz pytanie po co nam Lemar? Owszem, zawodnik mega, przyszłościowy ale gość jest głównie lewym skrzydłowym z tego co wiem, a tam mamy już Dembele i Deulofeu..

0

A no to się podpinam w takim razie ;)

0

Śmiem stwierdzić że można pomału kupować szampany :D

0

Jakiego Martineza? Tego z Bayernu? xd

12

I tak wygrają Grzmot i Zidane.. Swoją drogą obecność tutaj Carvajal'a i Navas'a to jakaś parodia, to samo niestety Iniesta.

1

Niestety, zbyt dużo negatywnych informacji dzisiaj coś na temat Cou, mimo wszystko wierzę :D

0

Przykład dla innych, to samo np Borussia.

0

Myślę że "Usman Dembele" ;D

2

Poleciał Leo, Ney i polak rodak kuhhw xd

5

Przypomni mi ktoś co się dzieje z Rafinhą? Z tego co pamiętam kontuzja, ale ona jest taka poważna że do tej pory nie trenuje ani nie gra? Nie pamiętam. Strasznie się cicho o nim zrobiło i tak pomyślałem sobie czy gość nie robi tak jak Coutinho i leci ze ściemą z czekaniem na transfer. Dzisiaj czytałem że podobno Milan go chce. Osobiście nie chciałbym żeby odchodził, bardzo go lubię, świetny, solidny zmiennik, do tego młody.

0

Co to za gamoń? hah

0

Sama nazwa wskazuje że to żart xd

4

Nie pojmę tego jakby przyszedł Di Maria.. To była by parodia, zwłaszcza że przyszedł Dembele. Gdzie on miałby grać..? Miejmy nadzieję że mimo wszystko przyjdzie Coutinho, a jak nie to tylko Seri i Inigo bo Robert mówił coś że może przyjść jeszcze nawet dwóch graczy. Żaden Di Maria, 29 lat, chłopie..

0


Trzymajta świeżutkie wideo z Coutinho, świetny film, niesamowity piłkarz :D

0

Jaram się tym prawdopodobnym przyjściem Coutinho :D Oby to była prawda i przyjdzie do nas :D

1

Joga Bonito wraca XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?