16 września 2017, 18:05
8
Jak to jak, na stojąco jak zwykle..
2
Panie Alba to się szanuje.
16 września 2017, 17:59
4
Najbardziej się cieszę że strzelił to właśnie on :D
16 września 2017, 17:57
0
Hahahhaahahaha :DDD
16 września 2017, 17:56
1
Suarez weź tu już spierr do domu..
16 września 2017, 17:55
1:1 u siebie z Burnley..
16 września 2017, 17:53
Ostatni raz postawiłem na Liverpool..
16 września 2017, 17:48
Paulinho wejdź i strzel, błagam.. :D
16 września 2017, 17:46
City 6:0, ładnie się bawią :v
16 września 2017, 17:44
Przecież to jest kurw ewidentny karny.. XD
16 września 2017, 17:43
Umtiti
16 września 2017, 17:39
To niezła żółta kartka XD
Swoją drogą City co w formie, niedawno w LM 5:0, teraz właśnie też strzelili z Watford'em na wyjeździe na 5:0 ;D
16 września 2017, 17:36
Tak, tak.. Przed meczem widziałeś że strzeli :v
16 września 2017, 17:35
Uderzył w polu karnym XD
16 września 2017, 17:34
Pięknie, jeszcze jedna! :D
16 września 2017, 17:03
Ten teraz kuźwa mecz życia będzie miał.. XD
16 września 2017, 17:01
Kur, już koniec pierwszej połowy, jak ten czas zapie*dziela..
16 września 2017, 16:55
Żenada.
16 września 2017, 16:54
7
Sory ale jak lubię Suareza tak ostatnio nie mogę go oglądać, jest tragiczny..
15 września 2017, 21:36
Fortuna.
15 września 2017, 21:20
5
Piątek, wieczór a ja jak nigdy w domu, stypa taka że oglądam Eibar vs Leganes.. XD
15 września 2017, 18:55
Liczę na Denisa ;)
15 września 2017, 14:39
Ktoś jakiś kuponik ciekawy ma do zaproponowania z meczykami na dzisiaj i jutro? :D
15 września 2017, 14:32
Niestety, lubię go ale przy obecnej dyspozycji Semedo, minut mu nie wróżę ;/
13 września 2017, 22:59
Komentarz usunięty przez użytkownika
13 września 2017, 22:45
Tomaszewski jak się spuszcza nad Ronaldo XDD
13 września 2017, 22:40
Chyba ziomeczki z Sevilli nie chcieli mu podziękować za mecz.
Ligi Europy nawet nie obstawiam, szkoda nerwów xd
13 września 2017, 22:37
Muriel co z*ebał XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
Jak to jak, na stojąco jak zwykle..
2
Panie Alba to się szanuje.
4
Najbardziej się cieszę że strzelił to właśnie on :D
0
Hahahhaahahaha :DDD
1
Suarez weź tu już spierr do domu..
0
1:1 u siebie z Burnley..
2
Ostatni raz postawiłem na Liverpool..
0
Paulinho wejdź i strzel, błagam.. :D
1
City 6:0, ładnie się bawią :v
0
Przecież to jest kurw ewidentny karny.. XD
0
Umtiti
0
To niezła żółta kartka XD
0
Swoją drogą City co w formie, niedawno w LM 5:0, teraz właśnie też strzelili z Watford'em na wyjeździe na 5:0 ;D
0
Tak, tak.. Przed meczem widziałeś że strzeli :v
0
Uderzył w polu karnym XD
0
Pięknie, jeszcze jedna! :D
4
Ten teraz kuźwa mecz życia będzie miał.. XD
0
Kur, już koniec pierwszej połowy, jak ten czas zapie*dziela..
0
Żenada.
7
Sory ale jak lubię Suareza tak ostatnio nie mogę go oglądać, jest tragiczny..
1
Fortuna.
5
Piątek, wieczór a ja jak nigdy w domu, stypa taka że oglądam Eibar vs Leganes.. XD
0
Liczę na Denisa ;)
0
Ktoś jakiś kuponik ciekawy ma do zaproponowania z meczykami na dzisiaj i jutro? :D
4
Niestety, lubię go ale przy obecnej dyspozycji Semedo, minut mu nie wróżę ;/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Tomaszewski jak się spuszcza nad Ronaldo XDD
0
Chyba ziomeczki z Sevilli nie chcieli mu podziękować za mecz.
1
Ligi Europy nawet nie obstawiam, szkoda nerwów xd
2
Muriel co z*ebał XD