8

Jak to jak, na stojąco jak zwykle..

2

Panie Alba to się szanuje.

4

Najbardziej się cieszę że strzelił to właśnie on :D

0

Hahahhaahahaha :DDD

1

Suarez weź tu już spierr do domu..

0

1:1 u siebie z Burnley..

2

Ostatni raz postawiłem na Liverpool..

0

Paulinho wejdź i strzel, błagam.. :D

1

City 6:0, ładnie się bawią :v

0

Przecież to jest kurw ewidentny karny.. XD

0

Umtiti

0

To niezła żółta kartka XD

0

Swoją drogą City co w formie, niedawno w LM 5:0, teraz właśnie też strzelili z Watford'em na wyjeździe na 5:0 ;D

0

Tak, tak.. Przed meczem widziałeś że strzeli :v

0

Uderzył w polu karnym XD

0

Pięknie, jeszcze jedna! :D

4

Ten teraz kuźwa mecz życia będzie miał.. XD

0

Kur, już koniec pierwszej połowy, jak ten czas zapie*dziela..

0

Żenada.

7

Sory ale jak lubię Suareza tak ostatnio nie mogę go oglądać, jest tragiczny..

1

Fortuna.

5

Piątek, wieczór a ja jak nigdy w domu, stypa taka że oglądam Eibar vs Leganes.. XD

0

Liczę na Denisa ;)

0

Ktoś jakiś kuponik ciekawy ma do zaproponowania z meczykami na dzisiaj i jutro? :D

4

Niestety, lubię go ale przy obecnej dyspozycji Semedo, minut mu nie wróżę ;/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Tomaszewski jak się spuszcza nad Ronaldo XDD

0

Chyba ziomeczki z Sevilli nie chcieli mu podziękować za mecz.

1

Ligi Europy nawet nie obstawiam, szkoda nerwów xd

2

Muriel co z*ebał XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?