27 września 2017, 20:04
0
Tylko Barca. Potem magazyn LM będzie w tv także easy.
27 września 2017, 16:58
12
Kurw mać XDDDD
26 września 2017, 22:40
Komentarz usunięty przez użytkownika
26 września 2017, 22:37
3
Kane i Ben Yedder z hattrickami dzisiaj, nieźle :D
26 września 2017, 22:34
Porto 3:0.. Parodia, dzięki Monaco za kupon :v
26 września 2017, 22:33
Sterling i City 2:0.
26 września 2017, 16:13
No muszę przyznać, że polóweczkę taką to sam bym z chęcią przygarną :D
25 września 2017, 13:41
Jakieś propozycje na kuponik z LM? :D
24 września 2017, 22:44
To pierwsze raczej. Do tego akcje pomocne typu np. ostatnia pomoc pieniężna dla Chapecoense i zaproszenie na mecz o Puchar Gampera lub słynne Unicef i itp.
24 września 2017, 22:33
2
United, BVB, Valencia, Villarreal ;)
24 września 2017, 22:32
8
Co ten Marcelino hah :D
24 września 2017, 22:28
Zazaa 2:3! :D
24 września 2017, 14:34
Jakieś fajne tapety na pulpit z Barceloną? :D
24 września 2017, 14:33
Jedna z najlepszych "9" w historii :D
24 września 2017, 14:17
7
Brawo! Chciałbym żeby wygrali ligę i utarli nosa Bayern'owi :D Do tego niech pyknął Real i pikobelo :D
24 września 2017, 12:25
6
Jak to się mówi "w razie w" :D
24 września 2017, 11:55
Jakiś fajny horrorek/komedie chciałbym obejrzeć :D Propozycje jakieś?
23 września 2017, 22:45
60
Do jutra.
23 września 2017, 22:44
A na jakiej gra obecnie?
23 września 2017, 22:19
1
Szefuncio to ma chyba najlepsze wślizgi na świecie..
23 września 2017, 22:14
9
Suarez i ta mina do liniowego: "Zaraz mu j*bne" XD
23 września 2017, 22:10
XD
23 września 2017, 21:54
Jak ma ktoś stream'a jakiegoś bez opóźnienia to bardzo bym prosił, z góry wielkie dzięki ;)
23 września 2017, 21:51
To jest drugi babol czy mi się wydaje? hah
23 września 2017, 21:02
Ma ktoś stream'a do meczu bez opóźnienia?
23 września 2017, 19:39
Vidal na skrzydle zapewne i Roberto na PO.. Do tego brak Sergio i Denisa, będzie ciężko.
23 września 2017, 19:37
Ten to chyba siedzi i czeka aż info wyjdzie żeby pierwszy napisać.. xd
23 września 2017, 18:00
Dopiero do domu wszedłem, widzę niezła beka z Ronaldo :D Co ten "nahajpowany" przez media laluś tam odstawia? XD
23 września 2017, 13:49
To niezły hit kolejki :v
23 września 2017, 12:17
Też się spodziewam ciężkiego meczu, 0:1 dla nas biorę w ciemno ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Tylko Barca. Potem magazyn LM będzie w tv także easy.
12
Kurw mać XDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kane i Ben Yedder z hattrickami dzisiaj, nieźle :D
0
Porto 3:0.. Parodia, dzięki Monaco za kupon :v
0
Sterling i City 2:0.
0
No muszę przyznać, że polóweczkę taką to sam bym z chęcią przygarną :D
0
Jakieś propozycje na kuponik z LM? :D
0
To pierwsze raczej. Do tego akcje pomocne typu np. ostatnia pomoc pieniężna dla Chapecoense i zaproszenie na mecz o Puchar Gampera lub słynne Unicef i itp.
2
United, BVB, Valencia, Villarreal ;)
8
Co ten Marcelino hah :D
0
Zazaa 2:3! :D
0
Jakieś fajne tapety na pulpit z Barceloną? :D
8
Jedna z najlepszych "9" w historii :D
7
Brawo! Chciałbym żeby wygrali ligę i utarli nosa Bayern'owi :D Do tego niech pyknął Real i pikobelo :D
6
Jak to się mówi "w razie w" :D
0
Jakiś fajny horrorek/komedie chciałbym obejrzeć :D
Propozycje jakieś?
60
Do jutra.
0
A na jakiej gra obecnie?
1
Szefuncio to ma chyba najlepsze wślizgi na świecie..
9
Suarez i ta mina do liniowego:
"Zaraz mu j*bne" XD
0
XD
0
Jak ma ktoś stream'a jakiegoś bez opóźnienia to bardzo bym prosił, z góry wielkie dzięki ;)
0
To jest drugi babol czy mi się wydaje? hah
0
Ma ktoś stream'a do meczu bez opóźnienia?
1
Vidal na skrzydle zapewne i Roberto na PO.. Do tego brak Sergio i Denisa, będzie ciężko.
7
Ten to chyba siedzi i czeka aż info wyjdzie żeby pierwszy napisać.. xd
1
Dopiero do domu wszedłem, widzę niezła beka z Ronaldo :D
Co ten "nahajpowany" przez media laluś tam odstawia? XD
0
To niezły hit kolejki :v
0
Też się spodziewam ciężkiego meczu, 0:1 dla nas biorę w ciemno ;)