0

Tylko Barca. Potem magazyn LM będzie w tv także easy.

12

Kurw mać XDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Kane i Ben Yedder z hattrickami dzisiaj, nieźle :D

0

Porto 3:0.. Parodia, dzięki Monaco za kupon :v

0

Sterling i City 2:0.

0

No muszę przyznać, że polóweczkę taką to sam bym z chęcią przygarną :D

0

Jakieś propozycje na kuponik z LM? :D

0

To pierwsze raczej. Do tego akcje pomocne typu np. ostatnia pomoc pieniężna dla Chapecoense i zaproszenie na mecz o Puchar Gampera lub słynne Unicef i itp.

2

United, BVB, Valencia, Villarreal ;)

8

Co ten Marcelino hah :D

0

Zazaa 2:3! :D

0

Jakieś fajne tapety na pulpit z Barceloną? :D

8

Jedna z najlepszych "9" w historii :D

7

Brawo! Chciałbym żeby wygrali ligę i utarli nosa Bayern'owi :D Do tego niech pyknął Real i pikobelo :D

6

Jak to się mówi "w razie w" :D

0

Jakiś fajny horrorek/komedie chciałbym obejrzeć :D
Propozycje jakieś?

60

Do jutra.

0

A na jakiej gra obecnie?

1

Szefuncio to ma chyba najlepsze wślizgi na świecie..

9

Suarez i ta mina do liniowego:
"Zaraz mu j*bne" XD

0

XD

0

Jak ma ktoś stream'a jakiegoś bez opóźnienia to bardzo bym prosił, z góry wielkie dzięki ;)

0

To jest drugi babol czy mi się wydaje? hah

0

Ma ktoś stream'a do meczu bez opóźnienia?

1

Vidal na skrzydle zapewne i Roberto na PO.. Do tego brak Sergio i Denisa, będzie ciężko.

7

Ten to chyba siedzi i czeka aż info wyjdzie żeby pierwszy napisać.. xd

1

Dopiero do domu wszedłem, widzę niezła beka z Ronaldo :D
Co ten "nahajpowany" przez media laluś tam odstawia? XD

0

To niezły hit kolejki :v

0

Też się spodziewam ciężkiego meczu, 0:1 dla nas biorę w ciemno ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?