0

Iniesta jako asystent, spoko ;)

0

Hah, nie nie :D Skubańce Alfą nieoznakowaną złapali :v

1

Przekroczenie prędkości o 20 ;D

0

Eh, pierwszy mandat wpadł ;v
Na szczęście tylko 2pkt i 50zł :D

2

Dobra nie pier głupot bo z japy widać że mierda :v

6

Zdecydowanie to pierwsze ;)

0

Dla mnie to jest człowiek wzór.. Idol od dziecka, jak dla mnie razem z Xavim najlepszy ŚP w historii tego sportu. Wielki człowiek, wielki piłkarz, Legenda. Nie wyobrażałem sobie innego scenariusza niż jego pozostanie z nami. Dziękujmy Bogu że taki piłkarz gra w naszym klubie. Zdrowia trzeba życzyć przede wszystkim, niech zostanie z nami jak najdłużej i cieszy swoją grą :)

0

"To jest właśnie gra z kija"

2

Właśnie skończyłem. Sama prawda i co by nie mówić naprawdę mądrze pomyśleli z tymi dostawionymi trybunami ;)

1

Te uczucie gdy widzisz ten post i na język przychodzą ci tylko dwa słowa - "ja pier.." :v

3

Szok, Real raptem zainteresowany.. xd

0

Przecież on już zarabia według nowego kontraktu.. Brakuje tak naprawdę tego głupiego zdjęcia z Bartomeu, naprawdę to takie ważne?

9

Ciągnie ich do tej Barcelony ostatnio coś :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I tak wygra żelik..

0

To Tiempo, moim zdaniem obok Mundiali najlepsze ;)

0

Polecam Mundiale z Adasia ;) Cena może w miarę duża ale na lata buty. Skórzane całe, z przodu dodatkowo zamsz. Jak ci noga nie roście i będziesz o nie dbał, chodzi głównie o pastowanie buty nie do zajechania. Polecam z własnego doświadczenia ;)

0

Dla mnie to powinien być wzór dla każdego młodego piłkarza. Legenda, uwielbiam go :)

1

Pajace jak się opancerzyli haha :D Jeszcze czołgami niech wpadną XD

3

Może to i dobrze. W każdym razie mogliby odjąć już te 7 punktów od razu, co im tam..

1

Poważnie? xd

1

Nie mam słów na tego gościa nie.. xd

0

O co chodzi z Iniestą?!

0

Goooooool! :D

30

Jakim cudem ten gość wbiegł na boisko? Górą się wspinał? XD

3

Co piłeczkę Leo dostał :O
Swoją drogą myślałem że da jeszcze do Pique hah :D

0

Aj, jakby to siadło ;/

4

No teraz trzeba przyznać że Luisito ciasteczko wyłożył ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?