Dla mnie to jest człowiek wzór.. Idol od dziecka, jak dla mnie razem z Xavim najlepszy ŚP w historii tego sportu. Wielki człowiek, wielki piłkarz, Legenda. Nie wyobrażałem sobie innego scenariusza niż jego pozostanie z nami. Dziękujmy Bogu że taki piłkarz gra w naszym klubie. Zdrowia trzeba życzyć przede wszystkim, niech zostanie z nami jak najdłużej i cieszy swoją grą :)
Polecam Mundiale z Adasia ;) Cena może w miarę duża ale na lata buty. Skórzane całe, z przodu dodatkowo zamsz. Jak ci noga nie roście i będziesz o nie dbał, chodzi głównie o pastowanie buty nie do zajechania. Polecam z własnego doświadczenia ;)
0
Iniesta jako asystent, spoko ;)
0
Hah, nie nie :D Skubańce Alfą nieoznakowaną złapali :v
1
Przekroczenie prędkości o 20 ;D
0
Eh, pierwszy mandat wpadł ;v
Na szczęście tylko 2pkt i 50zł :D
2
Dobra nie pier głupot bo z japy widać że mierda :v
6
Zdecydowanie to pierwsze ;)
0
Dla mnie to jest człowiek wzór.. Idol od dziecka, jak dla mnie razem z Xavim najlepszy ŚP w historii tego sportu. Wielki człowiek, wielki piłkarz, Legenda. Nie wyobrażałem sobie innego scenariusza niż jego pozostanie z nami. Dziękujmy Bogu że taki piłkarz gra w naszym klubie. Zdrowia trzeba życzyć przede wszystkim, niech zostanie z nami jak najdłużej i cieszy swoją grą :)
0
"To jest właśnie gra z kija"
2
Właśnie skończyłem. Sama prawda i co by nie mówić naprawdę mądrze pomyśleli z tymi dostawionymi trybunami ;)
1
Te uczucie gdy widzisz ten post i na język przychodzą ci tylko dwa słowa - "ja pier.." :v
3
Szok, Real raptem zainteresowany.. xd
0
Przecież on już zarabia według nowego kontraktu.. Brakuje tak naprawdę tego głupiego zdjęcia z Bartomeu, naprawdę to takie ważne?
9
Ciągnie ich do tej Barcelony ostatnio coś :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I tak wygra żelik..
0
To Tiempo, moim zdaniem obok Mundiali najlepsze ;)
0
Polecam Mundiale z Adasia ;) Cena może w miarę duża ale na lata buty. Skórzane całe, z przodu dodatkowo zamsz. Jak ci noga nie roście i będziesz o nie dbał, chodzi głównie o pastowanie buty nie do zajechania. Polecam z własnego doświadczenia ;)
0
Dla mnie to powinien być wzór dla każdego młodego piłkarza. Legenda, uwielbiam go :)
1
Pajace jak się opancerzyli haha :D Jeszcze czołgami niech wpadną XD
3
Może to i dobrze. W każdym razie mogliby odjąć już te 7 punktów od razu, co im tam..
1
Poważnie? xd
0
http://www.futhead.com/18/players/?club=all&league=308&group=cbs&bin_platform=ps
Rudego polecam ;)
1
Nie mam słów na tego gościa nie.. xd
0
O co chodzi z Iniestą?!
0
Goooooool! :D
30
Jakim cudem ten gość wbiegł na boisko? Górą się wspinał? XD
3
Co piłeczkę Leo dostał :O
Swoją drogą myślałem że da jeszcze do Pique hah :D
0
Aj, jakby to siadło ;/
4
No teraz trzeba przyznać że Luisito ciasteczko wyłożył ;)