0

Ajjj, tak blisko Barca B :/

0

Podbijam ;)

13

"Słabej Barcy" Hah, typowe mierdy :v

0

Pablo Sarabia strzela i Sevilla ponownie na prowadzeniu (2:1). Zostało lekko ponad 30min. meczu, także dla zainteresowanych mecz na Eleven Extra ;)

62

Najgorsze: Suarez.

2

Mecz do zapomnienia, dobranoc.

27

Te "spalone" w Hiszpanii nigdy mnie nie przestaną wkur chyba..

10

XD

0

Suarez weź tu już spier do domu.. XD

0

No w końcu Paco, błagam wejdź i strzel..

1

XDDDDDDDDDDD

0

I zapewne Inieste zmieni teraz Gomes... XDD

1

Gomes, ja pier.. XD

1

Dokładnie tak samo uważam i myślę.

2

Dawać mi tego Guedes'a do Barcelony XD

1

Wchodzę, patrzę składy a tu znowu brak Denisa i Semedo.. Ktoś mi wyjaśni co ten Ernesto za przeproszeniem odpier?

7

Guedes to jest kocur :D

1

Czas na meczycho - Valencia vs Sevilla :D

0

Na jakim kanale meczyk?

9

Z jeden strony spoko bo uniknie narażenia na kontuzje i odsapnie, z drugiej szkoda bo fajnie byłoby zobaczyć go w naszym kraju, przeciwko naszej drużynie ;D

28

I gitara, odpoczną ;) Ten mecz powinien być dla rezerw.

0

Dziękuję bardzo.

0

Jakiś link do meczu Barcy B?

3

Kur, musiał ten Piast strzelić na remis w końcówce bo jak żeby inaczej..

0

Zwracam honor.

3

Luźna guma, Grzmot około 2,5 roku starszy ;)

0

Crespo to jest dzik tylko trzeba umieć nim grać.

0

Musi chociaż trochę odpocząć z Malagą bo potem trudne mecze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Już skończcie pier za przeproszeniem o tym Pique bo nie tak dawno jak grał na najwyższym poziomie to się nad nim co drugi spuszczał i stawiał wyżej od Ramosa..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?