Z jeden strony spoko bo uniknie narażenia na kontuzje i odsapnie, z drugiej szkoda bo fajnie byłoby zobaczyć go w naszym kraju, przeciwko naszej drużynie ;D
Już skończcie pier za przeproszeniem o tym Pique bo nie tak dawno jak grał na najwyższym poziomie to się nad nim co drugi spuszczał i stawiał wyżej od Ramosa..
0
Ajjj, tak blisko Barca B :/
0
Podbijam ;)
13
"Słabej Barcy" Hah, typowe mierdy :v
0
Pablo Sarabia strzela i Sevilla ponownie na prowadzeniu (2:1). Zostało lekko ponad 30min. meczu, także dla zainteresowanych mecz na Eleven Extra ;)
62
Najgorsze: Suarez.
2
Mecz do zapomnienia, dobranoc.
27
Te "spalone" w Hiszpanii nigdy mnie nie przestaną wkur chyba..
10
XD
0
Suarez weź tu już spier do domu.. XD
0
No w końcu Paco, błagam wejdź i strzel..
1
XDDDDDDDDDDD
0
I zapewne Inieste zmieni teraz Gomes... XDD
1
Gomes, ja pier.. XD
1
Dokładnie tak samo uważam i myślę.
2
Dawać mi tego Guedes'a do Barcelony XD
1
Wchodzę, patrzę składy a tu znowu brak Denisa i Semedo.. Ktoś mi wyjaśni co ten Ernesto za przeproszeniem odpier?
7
Guedes to jest kocur :D
1
Czas na meczycho - Valencia vs Sevilla :D
0
Na jakim kanale meczyk?
9
Z jeden strony spoko bo uniknie narażenia na kontuzje i odsapnie, z drugiej szkoda bo fajnie byłoby zobaczyć go w naszym kraju, przeciwko naszej drużynie ;D
28
I gitara, odpoczną ;) Ten mecz powinien być dla rezerw.
0
Dziękuję bardzo.
0
Jakiś link do meczu Barcy B?
3
Kur, musiał ten Piast strzelić na remis w końcówce bo jak żeby inaczej..
0
Zwracam honor.
3
Luźna guma, Grzmot około 2,5 roku starszy ;)
0
Crespo to jest dzik tylko trzeba umieć nim grać.
0
Musi chociaż trochę odpocząć z Malagą bo potem trudne mecze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Już skończcie pier za przeproszeniem o tym Pique bo nie tak dawno jak grał na najwyższym poziomie to się nad nim co drugi spuszczał i stawiał wyżej od Ramosa..