4 listopada 2017, 21:32
1
hahahha
4 listopada 2017, 21:29
5
Nie mam słów na tego Messiego..
4 listopada 2017, 21:13
3
Stary, dobry Iniesta dzisiaj :D
4 listopada 2017, 21:07
0
Pacoooooooooooooooooooo!!!
Kur, milion strzałów zaraz tamci kopną raz i wpadnie znając życie..
4 listopada 2017, 21:03
Boże, jakby to siadło.. :o
4 listopada 2017, 20:59
Chyba pierwszy raz widzę taki poważny błąd Umtitiego
4 listopada 2017, 20:50
Toć to już lekko dwie bramki mogły paść..
4 listopada 2017, 20:46
20 sekund meczu, Paco już zakłada siatę :D
4 listopada 2017, 20:24
I ten obrazek Thiago z Bartrą..
4 listopada 2017, 20:20
Strona R-GOL, polecam.
XD
4 listopada 2017, 20:17
Bartra co dał :D
4 listopada 2017, 20:13
To drugie, z kuponem dzisiaj sobie odpuściłem :D Jutro coś planuje.
4 listopada 2017, 20:12
Żadne deja vu, podobna sytuacja w dzisiejszym meczu Stoke vs Leicester ;)
4 listopada 2017, 20:09
Alaves dowieźcie to :D
4 listopada 2017, 19:16
Odbędzie się lekko, nie strasz ludzi :D
4 listopada 2017, 19:11
12
Już niech się Mirosławski tak nie spuszcza bo rykoszet całą robotę zrobił xd
4 listopada 2017, 19:04
Akcja za akcje, to lubię :D
4 listopada 2017, 18:52
2
https://www.google.pl/search?q=thiago+barcelona&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjSupXmvaXXAhUO6qQKHf0zBygQ_AUICigB&biw=1344&bih=743#imgrc=u_4PrO6oebYiTM: Tak tylko tu zostawię ;/
4 listopada 2017, 18:49
Klasyczna "lewita" Robbena xd Swoją drogą, marzę o powrocie Thiago.. ;/
4 listopada 2017, 18:46
Zgaduje że sugerujesz się tą jedną akcją która miała miejsce przed chwilą jak Sule go wyczyścił? :v
4 listopada 2017, 18:15
37
Bartra na PO w meczu z Bayernem, naprzeciwko niego Coman, może być śmiesznie xd
4 listopada 2017, 18:01
Co ich porobili z wolnego hah
4 listopada 2017, 17:55
Coraz bardziej się zastanawiam czy aby napewno Barca miałaby go sprowadzić ;D
4 listopada 2017, 17:51
http://www.fcbarca.com/79970-umtiti-jesli-bedzie-taka-mozliwosc-powiem-griezmannowi-zeby-przeszedl-do-barcy.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
4 listopada 2017, 17:48
Gra Atletico to jest dramat, z każdym kolejnym meczem coraz bardziej żałuje tego remisu z nimi. Zwłaszcza że zdecydowała u naszych skuteczność bo mecz był do wygrania spokojnie ;/
4 listopada 2017, 17:32
Tylko ta cieszynka.. xd
4 listopada 2017, 16:55
Najlepsza godzina :D
4 listopada 2017, 13:14
Parejo z wolnego, 1:0 Valencia!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
hahahha
5
Nie mam słów na tego Messiego..
3
Stary, dobry Iniesta dzisiaj :D
0
Pacoooooooooooooooooooo!!!
0
Kur, milion strzałów zaraz tamci kopną raz i wpadnie znając życie..
3
Boże, jakby to siadło.. :o
0
Chyba pierwszy raz widzę taki poważny błąd Umtitiego
0
Toć to już lekko dwie bramki mogły paść..
0
20 sekund meczu, Paco już zakłada siatę :D
1
I ten obrazek Thiago z Bartrą..
0
Strona R-GOL, polecam.
0
XD
0
Bartra co dał :D
0
To drugie, z kuponem dzisiaj sobie odpuściłem :D Jutro coś planuje.
0
Żadne deja vu, podobna sytuacja w dzisiejszym meczu Stoke vs Leicester ;)
1
Alaves dowieźcie to :D
0
Odbędzie się lekko, nie strasz ludzi :D
12
Już niech się Mirosławski tak nie spuszcza bo rykoszet całą robotę zrobił xd
0
Akcja za akcje, to lubię :D
2
https://www.google.pl/search?q=thiago+barcelona&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjSupXmvaXXAhUO6qQKHf0zBygQ_AUICigB&biw=1344&bih=743#imgrc=u_4PrO6oebYiTM:
Tak tylko tu zostawię ;/
0
Klasyczna "lewita" Robbena xd
Swoją drogą, marzę o powrocie Thiago.. ;/
0
Zgaduje że sugerujesz się tą jedną akcją która miała miejsce przed chwilą jak Sule go wyczyścił? :v
37
Bartra na PO w meczu z Bayernem, naprzeciwko niego Coman, może być śmiesznie xd
0
Co ich porobili z wolnego hah
0
Coraz bardziej się zastanawiam czy aby napewno Barca miałaby go sprowadzić ;D
1
http://www.fcbarca.com/79970-umtiti-jesli-bedzie-taka-mozliwosc-powiem-griezmannowi-zeby-przeszedl-do-barcy.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
0
Gra Atletico to jest dramat, z każdym kolejnym meczem coraz bardziej żałuje tego remisu z nimi. Zwłaszcza że zdecydowała u naszych skuteczność bo mecz był do wygrania spokojnie ;/
1
Tylko ta cieszynka.. xd
2
Najlepsza godzina :D
2
Parejo z wolnego, 1:0 Valencia!