1

hahahha

5

Nie mam słów na tego Messiego..

3

Stary, dobry Iniesta dzisiaj :D

0

Pacoooooooooooooooooooo!!!

0

Kur, milion strzałów zaraz tamci kopną raz i wpadnie znając życie..

3

Boże, jakby to siadło.. :o

0

Chyba pierwszy raz widzę taki poważny błąd Umtitiego

0

Toć to już lekko dwie bramki mogły paść..

0

20 sekund meczu, Paco już zakłada siatę :D

1

I ten obrazek Thiago z Bartrą..

0

Strona R-GOL, polecam.

0

XD

0

Bartra co dał :D

0

To drugie, z kuponem dzisiaj sobie odpuściłem :D Jutro coś planuje.

0

Żadne deja vu, podobna sytuacja w dzisiejszym meczu Stoke vs Leicester ;)

1

Alaves dowieźcie to :D

0

Odbędzie się lekko, nie strasz ludzi :D

12

Już niech się Mirosławski tak nie spuszcza bo rykoszet całą robotę zrobił xd

0

Akcja za akcje, to lubię :D

0

Klasyczna "lewita" Robbena xd
Swoją drogą, marzę o powrocie Thiago.. ;/

0

Zgaduje że sugerujesz się tą jedną akcją która miała miejsce przed chwilą jak Sule go wyczyścił? :v

37

Bartra na PO w meczu z Bayernem, naprzeciwko niego Coman, może być śmiesznie xd

0

Co ich porobili z wolnego hah

0

Coraz bardziej się zastanawiam czy aby napewno Barca miałaby go sprowadzić ;D

0

Gra Atletico to jest dramat, z każdym kolejnym meczem coraz bardziej żałuje tego remisu z nimi. Zwłaszcza że zdecydowała u naszych skuteczność bo mecz był do wygrania spokojnie ;/

1

Tylko ta cieszynka.. xd

2

Najlepsza godzina :D

2

Parejo z wolnego, 1:0 Valencia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?