Było nie było, muszę to napisać bo ten gość jest tak żałosny jak nikt inny..
"Nie widzę nikogo lepszego ode mnie. Żaden zawodnik nie robi rzeczy, których ja nie mógłbym zrobić, widzę za to rzeczy, których oni nie mogą zrobić. Nie ma bardziej kompletnego zawodnika ode mnie, jestem najlepszym piłkarzem w historii - w dobrych i złych momentach." XD
Ktoś poleci jakieś buty na zimę? Najlepiej z Nike lub Adasia bo szukam, szukam i coś średnio mi idzie ;/ Jedne fajne znalazłem ale cena 500zł, mówię nie będę tak wariował, a jak już znajdę taniej to nie ma rozmiarów ;/
O ile się nie mylę mówił o tym chyba dwa tygodnie temu w Cafe Futbol. Swoją drogą jak ktoś wie gdzie mogę obejrzeć dzisiejszy cały odcinek to z góry wielkie dzięki ;)
Dzień dobry wszystkim :D Jako że pełno meczy dzisiaj, a u mnie wygrywanie u buka to jest tylko i wyłącznie marzenie to zdam się na was :D Jakieś ciekawe propozycje na kuponik z dzisiejszych meczy? :D
23
Było nie było, muszę to napisać bo ten gość jest tak żałosny jak nikt inny..
"Nie widzę nikogo lepszego ode mnie. Żaden zawodnik nie robi rzeczy, których ja nie mógłbym zrobić, widzę za to rzeczy, których oni nie mogą zrobić. Nie ma bardziej kompletnego zawodnika ode mnie, jestem najlepszym piłkarzem w historii - w dobrych i złych momentach." XD
2
Sukces napastnika Realu skomentował też Florentino Pérez: „jest najlepszy w historii, razem z Di Stéfano”.
Co się naśmiałem to moje XD
15
Gościu.. Jaka rywalizacja.. Ty nigdy nie miałeś i nie masz nawet podjazdu do Messiego. Koniec tematu, Jezu jak ten typ mnie irytuje.. xd
6
Krótko mówiąc, Messi leje ciepłym moczem na tę całą rywalizację z Grzmotem.. :v
0
Tak z ciekawości, Messi w ogóle wybrał się na tą śmieszną galę? :v
18
Jaki kur var.. Iwański skończ gadać głupoty.. Spalony jak wół.
0
On już ją wygrał po finale LM.
7
No jak kto lubi, u mnie na przykład jest tak że jak na niego spojrzę to już mnie zaczyna irytować xd
0
Który mecz najbardziej polecacie? Dopiero do domu wszedłem.
0
Dalej nie mogę pojąć że ten typ dostanie ZP XD
0
Kiedy losowanie LM Panie i Panowie?
2
Na tej całej wizji.tv kiedy nie wejdę i o której bym nie wszedł, zawsze jest brak wolnych miejsc.. Jeszcze miesiąc temu oglądałem tam każdy meczyk..
0
Podbijam.
5
W sumie mógłby zagrać i postrzelać coś ale odpoczynek mu się przyda, zwłaszcza że mecz tak naprawdę o nic.
0
Ktoś poleci jakieś buty na zimę? Najlepiej z Nike lub Adasia bo szukam, szukam i coś średnio mi idzie ;/ Jedne fajne znalazłem ale cena 500zł, mówię nie będę tak wariował, a jak już znajdę taniej to nie ma rozmiarów ;/
16
Szkoda chłopa, zapowiadał się na przekota ;/
1
Chłopaki ze ScoutNation zrobili z Arthurem, który jest łączony z Barceloną. Naprawdę dobry, polecam.
5
Celtic, Kopenhaga..
1
Jest o tym artykuł.
0
O ile się nie mylę mówił o tym chyba dwa tygodnie temu w Cafe Futbol. Swoją drogą jak ktoś wie gdzie mogę obejrzeć dzisiejszy cały odcinek to z góry wielkie dzięki ;)
9
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Najbardziej irytująca rzecz jaka tam jest. Kiedyś normalnie się wchodziło i oglądało. Ostatnio coś ludzi się nagromadziło i nie ma miejsc nigdy..
0
Dobre przeczucia są zawsze :v
0
Dzień dobry wszystkim :D Jako że pełno meczy dzisiaj, a u mnie wygrywanie u buka to jest tylko i wyłącznie marzenie to zdam się na was :D Jakieś ciekawe propozycje na kuponik z dzisiejszych meczy? :D
8
Piękny tydzień, oby po dzisiejszym dniu było jeszcze lepiej :D
1
Jakie to zapewne prawdziwe, szczególnie gdy pomyślę sobie o trenerze Malagi xd
2
Patola, a co najlepsze ci chorzy ludzie jeszcze ich promują i wysyłają "donejty".. XD
0
No nie mów, moje miasto hah :D
1
Tak z ciekawości pytam, jest tu ktoś z okolic Olsztyna? :D
0
Obronę, a nie bramkarza ;D