Nowym zawodnikiem Legii Warszawa podobno ma zostać 35 letni chorwacki napastnik, brazylijskiego pochodzenia - Eduardo da Silva.
64 występy w reprezentacji Chorwacji - 29 bramek.
Były zawodnik takich zespołów jak Dinamo Zagrzeb, Arsenalu i Szachtara Donieck.
Ciekawe czy przyjdzie, mogłoby być ciekawie, zapewne wciągnie tę ligę nosem jak Ljuboja czy Nikolić :D
Aż mi się przypomniało jak poszedłem do instruktora na pierwsze jazdy po placyku. Podszedłem, przywitałem się i zapytał mnie czy kiedyś jeździłem. Odpowiedziałem że nie, a ten do mnie: "Dobra nie wal w ch.. Wsiadaj, jedziemy" XD
O, zaczyna się. Niedawno było 2/3 dni na zamknięcie transferu, teraz już że pod koniec okienka. Klasyk, jeszcze się okaże że w ogóle do nas nie przyjdzie. Dobranoc.
Niesamowite jest to że praktycznie wszyscy ludzie ze świata piłki i praktycznie każdy dziennik piłkarski na świecie stawia na 1 miejscu Messiego a w takim śmiesznym plebiscycie jak France Football wygrywa Ronaldo który 3/4 roku kopał się po czole :P
Nigdy nie zapomnę tych emocji gdy Sergi strzelił na 6:1. Pamiętam jak pobudziłem wszystkich w domu bo rodzice mieli na rano do pracy. Darłem się i płakałem jakby coś mi się stało :D Piękny moment, jeden z najpiękniejszych jakie w życiu przeżyłem, nigdy tego nie zapomnę :)
0
Ja pier Denis..
0
Co przyspieszenie ma ten Arnaiz :D
0
Ma ktoś jakiegoś stream'a bez opóźnienia?
1
Jakby to mu siadło..
0
A przed meczem wszyscy chcieli żeby został :v
0
Klasyk :D Tak czytam i mam wrażenie jakbyśmy ze 0:3 przegrywali :D
0
Arnaiizzzzz :DDD
0
Wenger to sobie może sprowadzić.. :v
0
Kasai klasa :D
0
Dzień dobry, jako że jestem chory i zostałem w domu, strasznie się nudzę :P Jakieś ciekawe zajęcie, film, cokolwiek? :D
2
No nie żartuj.. Ile można. Zwłaszcza że dzisiaj dobry mecz w jego wykonaniu..
0
CO to jest kur za mecz :O
0
Pieknie, kupon wchodzi narazie :D
19
Ekipa wpier.. :D
1
Boże jakby jeszcze on latem przyszedł to ja bym się chyba popłakał ze szczęścia :D Zamiast Griezmann'a :D
0
Jest szansa że do końca dnia będzie oficjalka? :v
1
Najlepsze jest to że w obwodzie jest jeszcze Fekir, a i tak będzie grał Giroud razem z Mbappe i Griemznn'em ;v
1
Nie wiem czy było, myślę że warto napisać.
Nowym zawodnikiem Legii Warszawa podobno ma zostać 35 letni chorwacki napastnik, brazylijskiego pochodzenia - Eduardo da Silva.
64 występy w reprezentacji Chorwacji - 29 bramek.
Były zawodnik takich zespołów jak Dinamo Zagrzeb, Arsenalu i Szachtara Donieck.
Ciekawe czy przyjdzie, mogłoby być ciekawie, zapewne wciągnie tę ligę nosem jak Ljuboja czy Nikolić :D
2
Aż mi się przypomniało jak poszedłem do instruktora na pierwsze jazdy po placyku. Podszedłem, przywitałem się i zapytał mnie czy kiedyś jeździłem. Odpowiedziałem że nie, a ten do mnie: "Dobra nie wal w ch.. Wsiadaj, jedziemy" XD
43
O, zaczyna się. Niedawno było 2/3 dni na zamknięcie transferu, teraz już że pod koniec okienka. Klasyk, jeszcze się okaże że w ogóle do nas nie przyjdzie. Dobranoc.
3
Kur, dawać już tą oficjalke, ile można..
67
Niesamowite jest to że praktycznie wszyscy ludzie ze świata piłki i praktycznie każdy dziennik piłkarski na świecie stawia na 1 miejscu Messiego a w takim śmiesznym plebiscycie jak France Football wygrywa Ronaldo który 3/4 roku kopał się po czole :P
3
Ten gość po prostu musi u nas grać.
#BartekMusisz :D
25
Micha sama się cieszy :D
8
Nigdy nie zapomnę tych emocji gdy Sergi strzelił na 6:1. Pamiętam jak pobudziłem wszystkich w domu bo rodzice mieli na rano do pracy. Darłem się i płakałem jakby coś mi się stało :D Piękny moment, jeden z najpiękniejszych jakie w życiu przeżyłem, nigdy tego nie zapomnę :)
0
Te dwie ostatnie wypowiedzi nigdy mnie chyba nie przestaną śmieszyć, to samo "okazejszyn" Pawłowskiego XD
4
Czyżby wyszedł z domu i świętuje sylwka? :o
Nie no świrki :D
0
Nie dość że brak czerwieni dla Puncheona, kontuzja KDB to teraz rzut wolny w jego miejscu.. ;/
0
Hhahaha karmaa :D
0
Parodia nie karny..