0

Ja pier Denis..

0

Co przyspieszenie ma ten Arnaiz :D

0

Ma ktoś jakiegoś stream'a bez opóźnienia?

1

Jakby to mu siadło..

0

A przed meczem wszyscy chcieli żeby został :v

0

Klasyk :D Tak czytam i mam wrażenie jakbyśmy ze 0:3 przegrywali :D

0

Arnaiizzzzz :DDD

0

Wenger to sobie może sprowadzić.. :v

0

Kasai klasa :D

0

Dzień dobry, jako że jestem chory i zostałem w domu, strasznie się nudzę :P Jakieś ciekawe zajęcie, film, cokolwiek? :D

2

No nie żartuj.. Ile można. Zwłaszcza że dzisiaj dobry mecz w jego wykonaniu..

0

CO to jest kur za mecz :O

0

Pieknie, kupon wchodzi narazie :D

19

Ekipa wpier.. :D

1

Boże jakby jeszcze on latem przyszedł to ja bym się chyba popłakał ze szczęścia :D Zamiast Griezmann'a :D

0

Jest szansa że do końca dnia będzie oficjalka? :v

1

Najlepsze jest to że w obwodzie jest jeszcze Fekir, a i tak będzie grał Giroud razem z Mbappe i Griemznn'em ;v

1

Nie wiem czy było, myślę że warto napisać.

Nowym zawodnikiem Legii Warszawa podobno ma zostać 35 letni chorwacki napastnik, brazylijskiego pochodzenia - Eduardo da Silva.
64 występy w reprezentacji Chorwacji - 29 bramek.
Były zawodnik takich zespołów jak Dinamo Zagrzeb, Arsenalu i Szachtara Donieck.

Ciekawe czy przyjdzie, mogłoby być ciekawie, zapewne wciągnie tę ligę nosem jak Ljuboja czy Nikolić :D

2

Aż mi się przypomniało jak poszedłem do instruktora na pierwsze jazdy po placyku. Podszedłem, przywitałem się i zapytał mnie czy kiedyś jeździłem. Odpowiedziałem że nie, a ten do mnie: "Dobra nie wal w ch.. Wsiadaj, jedziemy" XD

43

O, zaczyna się. Niedawno było 2/3 dni na zamknięcie transferu, teraz już że pod koniec okienka. Klasyk, jeszcze się okaże że w ogóle do nas nie przyjdzie. Dobranoc.

3

Kur, dawać już tą oficjalke, ile można..

67

Niesamowite jest to że praktycznie wszyscy ludzie ze świata piłki i praktycznie każdy dziennik piłkarski na świecie stawia na 1 miejscu Messiego a w takim śmiesznym plebiscycie jak France Football wygrywa Ronaldo który 3/4 roku kopał się po czole :P

3



Ten gość po prostu musi u nas grać.
#BartekMusisz :D

25

Micha sama się cieszy :D

8

Nigdy nie zapomnę tych emocji gdy Sergi strzelił na 6:1. Pamiętam jak pobudziłem wszystkich w domu bo rodzice mieli na rano do pracy. Darłem się i płakałem jakby coś mi się stało :D Piękny moment, jeden z najpiękniejszych jakie w życiu przeżyłem, nigdy tego nie zapomnę :)

0



Te dwie ostatnie wypowiedzi nigdy mnie chyba nie przestaną śmieszyć, to samo "okazejszyn" Pawłowskiego XD

4

Czyżby wyszedł z domu i świętuje sylwka? :o
Nie no świrki :D

0

Nie dość że brak czerwieni dla Puncheona, kontuzja KDB to teraz rzut wolny w jego miejscu.. ;/

0

Hhahaha karmaa :D

0

Parodia nie karny..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?