I weźcie wygrajcie coś u buka, dzięki Bogu że dzisiaj sobie zrobiłem odpust. Inter pierwszy mecz już by było po zawodach (1:1). Teraz patrzę na taką Fiorentine, która przegrywa u siebie 1:4 z Hellas Veroną (62min.) Kurs na Verone 13:00 XD
Tak z innej beczki. Wczoraj meczyk miałem, choroba dopadła i zatkany nos od rana. Tabletek się najadłem i nic nie daje ;/ Jakieś sposoby bo człowieka nerw bierze jak przez nos gada :P
Era Pepa to była magia :D Najpiękniejsza piłka jaką w życiu widziałem, mam nadzieję że kiedyś wróci do Barcelony, już raczej nie w roli trenera niestety.
No muszę przyznać, że info o Vidalu w pierwszym składzie lekko mnie zdziwiło. No ale nie ma co płakać, Erni nie raz mi zamknął papę w tym sezonie także.. :D Oby tylko Aleix zagrał na skrzydle bo gość w obronie wygląda jak dziecko we mgle niestety.
0
Griezmann co teraz zrobił :o Jakby to siadło to brameczka marzenie :D
0
Te "spalone" w Hiszpanii to jest dramat. Czasami już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać..
1
I weźcie wygrajcie coś u buka, dzięki Bogu że dzisiaj sobie zrobiłem odpust. Inter pierwszy mecz już by było po zawodach (1:1). Teraz patrzę na taką Fiorentine, która przegrywa u siebie 1:4 z Hellas Veroną (62min.) Kurs na Verone 13:00 XD
0
Tak z innej beczki. Wczoraj meczyk miałem, choroba dopadła i zatkany nos od rana. Tabletek się najadłem i nic nie daje ;/ Jakieś sposoby bo człowieka nerw bierze jak przez nos gada :P
7
Podziwiam że ci się chce :P
55
To niezły debiut.
0
Właśnie, o której skoki?
0
No właśnie chodzi o to, że nic nie kasowałem ;D
4
Może zostanę zjechany przez większość jak szmata, ale powiem tyle że lata mi to koło.. :)
0
Kabarecik :)
0
Co się stało z moim komentarzem sprzed paru minut? Ani śladu po nim?
0
No śmieszne w ch.. :)
0
Dobra a teraz serio bo nie w temacie z tą całą akcją z alpinistami. Jest jakieś video z tego czy coś? Dopiero teraz neta odpaliłem od wczoraj ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i zje.. mi zabawę, teraz mam dylemat z tym Dijon xd Stawiałem czyste 2 na Rennes :D
1
Tak teraz patrzę i rewanż chyba na Mestalla? Oj, będzie ciężko.
3
Ależ się dwumecz szykuje z Valencią *.*
28
Pique musi zająć miejsce po Masche w hierarchii na kapitana, nie ma innej opcji nawet :D
26
Gomes nareszcie świetny mecz :)
0
Od hakera Bonzo :v
5
Gdy nawet Erni się wkur.. to wiedz że Lahoz robi "dobrą" robotę XD
2
Lahoz ma downa, dziękuję.
21
Coutinho 10min. gry zrobił więcej niż Gomes przez 2 lata xd
36
A bym temu Lahozowi takiego kontrolnego sprzedał.. XD
0
No i to jest info, do tego co by nie było wychowanek :D
9
Era Pepa to była magia :D Najpiękniejsza piłka jaką w życiu widziałem, mam nadzieję że kiedyś wróci do Barcelony, już raczej nie w roli trenera niestety.
1
No muszę przyznać, że info o Vidalu w pierwszym składzie lekko mnie zdziwiło. No ale nie ma co płakać, Erni nie raz mi zamknął papę w tym sezonie także.. :D Oby tylko Aleix zagrał na skrzydle bo gość w obronie wygląda jak dziecko we mgle niestety.
0
Mogliby już zaokrąglić do 20 baniek xd
Nie no, świetne info, niezła kasa :D
3
Myślę, że Icardi i tak by nie przeszedł do białych ;)
0
XD