0

Griezmann co teraz zrobił :o Jakby to siadło to brameczka marzenie :D

0

Te "spalone" w Hiszpanii to jest dramat. Czasami już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać..

1

I weźcie wygrajcie coś u buka, dzięki Bogu że dzisiaj sobie zrobiłem odpust. Inter pierwszy mecz już by było po zawodach (1:1). Teraz patrzę na taką Fiorentine, która przegrywa u siebie 1:4 z Hellas Veroną (62min.) Kurs na Verone 13:00 XD

0

Tak z innej beczki. Wczoraj meczyk miałem, choroba dopadła i zatkany nos od rana. Tabletek się najadłem i nic nie daje ;/ Jakieś sposoby bo człowieka nerw bierze jak przez nos gada :P

7

Podziwiam że ci się chce :P

55

To niezły debiut.

0

Właśnie, o której skoki?

0

No właśnie chodzi o to, że nic nie kasowałem ;D

4

Może zostanę zjechany przez większość jak szmata, ale powiem tyle że lata mi to koło.. :)

0

Kabarecik :)

0

Co się stało z moim komentarzem sprzed paru minut? Ani śladu po nim?

0

No śmieszne w ch.. :)

0

Dobra a teraz serio bo nie w temacie z tą całą akcją z alpinistami. Jest jakieś video z tego czy coś? Dopiero teraz neta odpaliłem od wczoraj ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i zje.. mi zabawę, teraz mam dylemat z tym Dijon xd Stawiałem czyste 2 na Rennes :D

1

Tak teraz patrzę i rewanż chyba na Mestalla? Oj, będzie ciężko.

3

Ależ się dwumecz szykuje z Valencią *.*

28

Pique musi zająć miejsce po Masche w hierarchii na kapitana, nie ma innej opcji nawet :D

26

Gomes nareszcie świetny mecz :)

0

Od hakera Bonzo :v

5

Gdy nawet Erni się wkur.. to wiedz że Lahoz robi "dobrą" robotę XD

2

Lahoz ma downa, dziękuję.

21

Coutinho 10min. gry zrobił więcej niż Gomes przez 2 lata xd

36

A bym temu Lahozowi takiego kontrolnego sprzedał.. XD

0

No i to jest info, do tego co by nie było wychowanek :D

9

Era Pepa to była magia :D Najpiękniejsza piłka jaką w życiu widziałem, mam nadzieję że kiedyś wróci do Barcelony, już raczej nie w roli trenera niestety.

1

No muszę przyznać, że info o Vidalu w pierwszym składzie lekko mnie zdziwiło. No ale nie ma co płakać, Erni nie raz mi zamknął papę w tym sezonie także.. :D Oby tylko Aleix zagrał na skrzydle bo gość w obronie wygląda jak dziecko we mgle niestety.

0

Mogliby już zaokrąglić do 20 baniek xd
Nie no, świetne info, niezła kasa :D

3

Myślę, że Icardi i tak by nie przeszedł do białych ;)

0

XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?