Ehh.. Ronnie, Puyol, Xavi, Masche, teraz mowa o możliwym odejściu Iniesty. Idol od małego, nie wyobrażam sobie go w innym klubie.. To samo było w zasadzie z Xavim i Puyolem ;/ Niestety, taka kolej rzeczy, niedługo przyjdzie czas na Leo ;/ Mam nadzieję że zostanie mimo wszystko.
A mnie denerwuje ta wizja.tv.. Kiedyś się wchodziło i oglądało nawet El Clasico, a ostatnimi czasy nie wiem czy mi się coś zbugowało, że kiedy nie wejdę to brak miejsc, dramat.
1
Jak dla mnie ideolo :D
4
Ehh.. Ronnie, Puyol, Xavi, Masche, teraz mowa o możliwym odejściu Iniesty. Idol od małego, nie wyobrażam sobie go w innym klubie.. To samo było w zasadzie z Xavim i Puyolem ;/ Niestety, taka kolej rzeczy, niedługo przyjdzie czas na Leo ;/ Mam nadzieję że zostanie mimo wszystko.
0
Hajs się zgadza, ale ten napis Beko z przodu strojów treningowych psuje tylko wygląd ;/
0
Podbijam, może być na priv jak ktoś chce ;)
0
Żaden stream do Juve vs Totki nie działa..
0
Dobra CSKA pierwszy mecz na kuponie i po zawodach. Teraz przynajmniej na chill'ku można oglądać LM :P
0
No tak 100 minimum myślę :p
0
Jakieś ciekawe typy na dzisiejsze i jutrzejsze mecze LM? :D
1
Czekam na tego młodego z niecierpliwością, oby tylko sodówa nie odwaliła i nie odszedł :D
2
Ze*rał bym się ze szczęścia chyba, tyle powiem :)
0
Dołożyłem sobie jeden mecz żeby tam do stówki dobić i oczywiście ten mecz nie wszedł.. Dobra, nie ma co być pazernym, ostatnio wygrałem ;d
1
Klasycznie, i klasycznie jeden mecz.. xd
1
A idź pan w uj z tym Palermo.. Mameje.
0
Dramat.
0
I tak by tak zagrali..
3
Mieć takie pole rażenia i zremisować z Getafe u siebie 0:0. Pięknie kur..
Pieprzone autobusy.
0
...
Mecz do zapomnienia, drugi męcz z rzędu w lidze i remis. Atletico się zbliża.
1
A mnie te spalone..
0
Zaczyna się kurw granie na czas.. Jak ja ich nie trawię, na równi z zespołem z Cornella
0
Ja pierr... Piłka meczowa możliwe
1
Śmierdzi stratą pkt niestety.
14
Bruno ty kurw, już cię nie powinno być na boisku pajacu. Sędzia to samo dzban.
8
XD
0
Coutinho to gra dzisiaj w ogóle?
6
Suarez XD
0
A mnie denerwuje ta wizja.tv.. Kiedyś się wchodziło i oglądało nawet El Clasico, a ostatnimi czasy nie wiem czy mi się coś zbugowało, że kiedy nie wejdę to brak miejsc, dramat.
0
Mój błąd, zapomniałem że Umtiti pauzuje xd
0
Oj moim zdaniem lekko przesadził z tym środkiem obrony Erni.
Z resztą.. Ufam mu mimo wszystko.
2
Już ostatnio ja o to pytałem, nie ryzykowałem. Śmierdzi przekrętem, poza tym tak niskie ceny mówią wszystko chyba.
1
Zieliński co asysta, klasa światowa :D