1

Jak dla mnie ideolo :D

4

Ehh.. Ronnie, Puyol, Xavi, Masche, teraz mowa o możliwym odejściu Iniesty. Idol od małego, nie wyobrażam sobie go w innym klubie.. To samo było w zasadzie z Xavim i Puyolem ;/ Niestety, taka kolej rzeczy, niedługo przyjdzie czas na Leo ;/ Mam nadzieję że zostanie mimo wszystko.

0

Hajs się zgadza, ale ten napis Beko z przodu strojów treningowych psuje tylko wygląd ;/

0

Podbijam, może być na priv jak ktoś chce ;)

0

Żaden stream do Juve vs Totki nie działa..

0

Dobra CSKA pierwszy mecz na kuponie i po zawodach. Teraz przynajmniej na chill'ku można oglądać LM :P

0

No tak 100 minimum myślę :p

0

Jakieś ciekawe typy na dzisiejsze i jutrzejsze mecze LM? :D

1





Czekam na tego młodego z niecierpliwością, oby tylko sodówa nie odwaliła i nie odszedł :D

2

Ze*rał bym się ze szczęścia chyba, tyle powiem :)

0

Dołożyłem sobie jeden mecz żeby tam do stówki dobić i oczywiście ten mecz nie wszedł.. Dobra, nie ma co być pazernym, ostatnio wygrałem ;d

1

Klasycznie, i klasycznie jeden mecz.. xd

1

A idź pan w uj z tym Palermo.. Mameje.

0

Dramat.

0

I tak by tak zagrali..

3

Mieć takie pole rażenia i zremisować z Getafe u siebie 0:0. Pięknie kur..
Pieprzone autobusy.

0

...



Mecz do zapomnienia, drugi męcz z rzędu w lidze i remis. Atletico się zbliża.

1

A mnie te spalone..

0

Zaczyna się kurw granie na czas.. Jak ja ich nie trawię, na równi z zespołem z Cornella

0

Ja pierr... Piłka meczowa możliwe

1

Śmierdzi stratą pkt niestety.

14

Bruno ty kurw, już cię nie powinno być na boisku pajacu. Sędzia to samo dzban.

8

XD

0

Coutinho to gra dzisiaj w ogóle?

6

Suarez XD

0

A mnie denerwuje ta wizja.tv.. Kiedyś się wchodziło i oglądało nawet El Clasico, a ostatnimi czasy nie wiem czy mi się coś zbugowało, że kiedy nie wejdę to brak miejsc, dramat.

0

Mój błąd, zapomniałem że Umtiti pauzuje xd

0

Oj moim zdaniem lekko przesadził z tym środkiem obrony Erni.

Z resztą.. Ufam mu mimo wszystko.

2

Już ostatnio ja o to pytałem, nie ryzykowałem. Śmierdzi przekrętem, poza tym tak niskie ceny mówią wszystko chyba.

1

Zieliński co asysta, klasa światowa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?