Zapomnij, wyjdzie typowe 4-4-2 ze środkowymi pomocnikami na skrzydłach.. Paulinho zapewne w pierwszym, gdzie gość gra padake ostatnimi czasy ze względu na zmęczenie albo Gomes o którym uj wie co już pisać po prostu, nic nie dający.
Boże jak ja tęsknie za ofensywną Barcą z 4-3-3.. Wyniki są owszem, ale po prostu mecze Barcy ostatnio to jest nuda ;/ Czy naprawdę tak ciężko dać Cou/Dembele na LS? Jeszcze niech Atleti pierwsze strzeli bramkę to w ogóle będzie dramat.
0
No także dobranoc wszystkim :v
0
XDDDDDDDDDDDDDD
0
Idioci nie kibice hah
Tym się śpieszy żeby spróbować odrobić, a te bydło przerywa grę hahha
0
Comeback XDD
0
PSG to są kur fenomeni naprawdę xd
1
Benzema XDDDD hahahahahah
0
Już szuka 11 hahhaha
1
Już pajac zaczyna kopać i jak zwykle nic z tego nie ma..
0
Co piłka Alves :o
0
Nie wiem dlaczego, ale czuję że PSG może naprawdę dziś zaskoczyć :D
3
Czy tylko ja tak mam że jak spojrzę na Alvesa to od razu mi się sama micha cieszy? :D
0
Ktoś zna i poleci jakieś sprawdzone stronki z butami lifestyle - adidas/nike/asics. Takie młodzieżowe, wiecie o co chodzi :v
Worldbox, ataf.pl, zalando, ceneo i sizeer odpada bo tam już wszystko przejrzałem ;)
Z góry wielkie dzięki :D
1
Erni chyba się irytuje tymi gwizdami na Gomesa ;D
0
Właśnie zobaczyłem reakcje Iniesty i Vermy po "świetnym" zagraniu Gomesa. Nie wiem czy to było właśnie do tej sytuacji ale wygląda to komicznie xd
Erni, wędkę dawaj :v
0
Czyli dobrze zgadłem że będzie z 90k
0
Do tej pory się zastanawiam na uj te studio w Eleven w trakcie przerwy jak oni wymienią ze dwa zdania i reklamy xd
0
Rozje mnie XD
0
Przekot pier.. Kocham go :D
6
Coś czuję że z 90k ludzi może dzisiaj być na trybunach :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Teraz tylko pytanie czy wyjdziemy 4-4-2 nudnym gdzie Cou pewnie by grał na PP, czy 4-3-3 i Cou na LS..
10
O kur :o
Brak Paulinho i Gomesa, Erni zaimponowałeś mi.
0
No dobrze, nic nie mówię.
0
To ostatnie, a z resztą.. xd
0
Boi i się ryzykować, to nie Bilbao..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Zapomnij, wyjdzie typowe 4-4-2 ze środkowymi pomocnikami na skrzydłach.. Paulinho zapewne w pierwszym, gdzie gość gra padake ostatnimi czasy ze względu na zmęczenie albo Gomes o którym uj wie co już pisać po prostu, nic nie dający.
Boże jak ja tęsknie za ofensywną Barcą z 4-3-3.. Wyniki są owszem, ale po prostu mecze Barcy ostatnio to jest nuda ;/ Czy naprawdę tak ciężko dać Cou/Dembele na LS? Jeszcze niech Atleti pierwsze strzeli bramkę to w ogóle będzie dramat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Rozumiem sobota, można wypić ale myślę że już dość.
1
Brawo Borussia.. Ja pierr..
Wygrywać u siebie z Werderem 2:0 i, a z resztą..