0

No także dobranoc wszystkim :v

0

XDDDDDDDDDDDDDD

0

Idioci nie kibice hah
Tym się śpieszy żeby spróbować odrobić, a te bydło przerywa grę hahha

0

Comeback XDD

0

PSG to są kur fenomeni naprawdę xd

1

Benzema XDDDD hahahahahah

0

Już szuka 11 hahhaha

1

Już pajac zaczyna kopać i jak zwykle nic z tego nie ma..

0

Co piłka Alves :o

0

Nie wiem dlaczego, ale czuję że PSG może naprawdę dziś zaskoczyć :D

3

Czy tylko ja tak mam że jak spojrzę na Alvesa to od razu mi się sama micha cieszy? :D

0

Ktoś zna i poleci jakieś sprawdzone stronki z butami lifestyle - adidas/nike/asics. Takie młodzieżowe, wiecie o co chodzi :v

Worldbox, ataf.pl, zalando, ceneo i sizeer odpada bo tam już wszystko przejrzałem ;)

Z góry wielkie dzięki :D

1

Erni chyba się irytuje tymi gwizdami na Gomesa ;D

0

Właśnie zobaczyłem reakcje Iniesty i Vermy po "świetnym" zagraniu Gomesa. Nie wiem czy to było właśnie do tej sytuacji ale wygląda to komicznie xd

Erni, wędkę dawaj :v

0

Czyli dobrze zgadłem że będzie z 90k

0

Do tej pory się zastanawiam na uj te studio w Eleven w trakcie przerwy jak oni wymienią ze dwa zdania i reklamy xd

0

Rozje mnie XD

0

Przekot pier.. Kocham go :D

6

Coś czuję że z 90k ludzi może dzisiaj być na trybunach :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Teraz tylko pytanie czy wyjdziemy 4-4-2 nudnym gdzie Cou pewnie by grał na PP, czy 4-3-3 i Cou na LS..

10

O kur :o

Brak Paulinho i Gomesa, Erni zaimponowałeś mi.

0

No dobrze, nic nie mówię.

0

To ostatnie, a z resztą.. xd

0

Boi i się ryzykować, to nie Bilbao..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Zapomnij, wyjdzie typowe 4-4-2 ze środkowymi pomocnikami na skrzydłach.. Paulinho zapewne w pierwszym, gdzie gość gra padake ostatnimi czasy ze względu na zmęczenie albo Gomes o którym uj wie co już pisać po prostu, nic nie dający.



Boże jak ja tęsknie za ofensywną Barcą z 4-3-3.. Wyniki są owszem, ale po prostu mecze Barcy ostatnio to jest nuda ;/ Czy naprawdę tak ciężko dać Cou/Dembele na LS? Jeszcze niech Atleti pierwsze strzeli bramkę to w ogóle będzie dramat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Rozumiem sobota, można wypić ale myślę że już dość.

1

Brawo Borussia.. Ja pierr..
Wygrywać u siebie z Werderem 2:0 i, a z resztą..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?