0

CO ON OBRONIŁ TERAZ?!

2

Na co on czeka z tym Dembele.. Taki Roberto to już w końcówce pierwszej połowy oddychał przez rękawy..

1

Co to za ręcznik na bramce w Romie? XD
Gość wszystko wypluwa hah

1

Umtiti właśnie wyjaśnił swoją przyszłość :)

4

90.106 kibiców na Camp Nou!

0

Suarez ma drybling jak trampkarz.

0

Wrócił Owngoal :D

1

35min. meczu i śmiało można stwierdzić że gramy jedne wielkie g..

2

Co tam się odpier XDDDD

0

Umtiti co piłka o kur

1

Leo w końcu do fryca się wybrał :v

71

Nie, nie powinni mieć po równo. Messi powinien mieć więcej, dobranoc.

0

Oby na Warmii w końcu pogoda dopisała bo tęsknie już za tym piwkiem w plenerze na chill'ku, a nie non stop albo deszcz, albo śnieg i samochodem się jeździ..

1

Już nie przesadzaj z tym Roberto aż tak.. Pierwszy pewnie leciałaś i biłeś niemca po kasku jak strzelił na 6:1 z PSG albo przeprowadzał rajdy w meczach z Realem po których padały bramki.. xd

0

Najgorsze jest u niego krycie we własnym polu karnym przy wrzutkach, jak dziecko we mgle..

3

Obrona to dzisiaj jest kur? Typ bez krycia na 5 metrze a Umtiti stoi i się patrzy..

2

Bonucci strzela na 1:1, jak t w ogóle wygląda xd

0

Dokładnie, "jeszcze".

1

Leo podsumował XD

0

Rozpierdziela mnie te darcie japy u Hodgson'a xd
Nigdy mi się to nie znudzi xd

0

Daj ktoś link do meczu bo zaraz pie*dolca dostanę z tymi streamami, z meczu na mecz coraz więcej stron pada albo się nie ładuje.. Z góry wielkie dzięki.

4

No powiem ci klasa :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wkur xd

0

Co tam się odpier w tym Monachium? XD

2

"Brazyliana" Ronniego - jego pierwszy gol dla Barcy, i sombrero Neymara z Villarrealem bodajże ;)

0

Falcao też z tego co pamiętam ładnie się wypowiedział na temat Leo o jego grze dla repry. Do tego prawdziwie :)

0

Autko idealne jak dla mnie, polecam zdecydowanie. Posiadam identyko :D

1

Mhm, srajo muchy, będzie wiosna.. Póki nie zobaczę zdjęcia z Bartkiem nie biorę tych słów pod uwagę.

2

Jest i on kur! xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?