Oby na Warmii w końcu pogoda dopisała bo tęsknie już za tym piwkiem w plenerze na chill'ku, a nie non stop albo deszcz, albo śnieg i samochodem się jeździ..
Już nie przesadzaj z tym Roberto aż tak.. Pierwszy pewnie leciałaś i biłeś niemca po kasku jak strzelił na 6:1 z PSG albo przeprowadzał rajdy w meczach z Realem po których padały bramki.. xd
Daj ktoś link do meczu bo zaraz pie*dolca dostanę z tymi streamami, z meczu na mecz coraz więcej stron pada albo się nie ładuje.. Z góry wielkie dzięki.
0
CO ON OBRONIŁ TERAZ?!
2
Na co on czeka z tym Dembele.. Taki Roberto to już w końcówce pierwszej połowy oddychał przez rękawy..
1
Co to za ręcznik na bramce w Romie? XD
Gość wszystko wypluwa hah
1
Umtiti właśnie wyjaśnił swoją przyszłość :)
4
90.106 kibiców na Camp Nou!
0
Suarez ma drybling jak trampkarz.
0
Wrócił Owngoal :D
1
35min. meczu i śmiało można stwierdzić że gramy jedne wielkie g..
2
Co tam się odpier XDDDD
0
Umtiti co piłka o kur
1
Leo w końcu do fryca się wybrał :v
71
Nie, nie powinni mieć po równo. Messi powinien mieć więcej, dobranoc.
0
Oby na Warmii w końcu pogoda dopisała bo tęsknie już za tym piwkiem w plenerze na chill'ku, a nie non stop albo deszcz, albo śnieg i samochodem się jeździ..
1
Już nie przesadzaj z tym Roberto aż tak.. Pierwszy pewnie leciałaś i biłeś niemca po kasku jak strzelił na 6:1 z PSG albo przeprowadzał rajdy w meczach z Realem po których padały bramki.. xd
0
Najgorsze jest u niego krycie we własnym polu karnym przy wrzutkach, jak dziecko we mgle..
3
Obrona to dzisiaj jest kur? Typ bez krycia na 5 metrze a Umtiti stoi i się patrzy..
2
Bonucci strzela na 1:1, jak t w ogóle wygląda xd
0
Dokładnie, "jeszcze".
1
Leo podsumował XD
0
Rozpierdziela mnie te darcie japy u Hodgson'a xd
Nigdy mi się to nie znudzi xd
0
Daj ktoś link do meczu bo zaraz pie*dolca dostanę z tymi streamami, z meczu na mecz coraz więcej stron pada albo się nie ładuje.. Z góry wielkie dzięki.
4
No powiem ci klasa :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wkur xd
0
Co tam się odpier w tym Monachium? XD
2
"Brazyliana" Ronniego - jego pierwszy gol dla Barcy, i sombrero Neymara z Villarrealem bodajże ;)
0
Falcao też z tego co pamiętam ładnie się wypowiedział na temat Leo o jego grze dla repry. Do tego prawdziwie :)
0
Autko idealne jak dla mnie, polecam zdecydowanie. Posiadam identyko :D
1
Mhm, srajo muchy, będzie wiosna.. Póki nie zobaczę zdjęcia z Bartkiem nie biorę tych słów pod uwagę.
2
Jest i on kur! xd