0

Dzisiaj Grizi brameczka i Atleti wygrywa 1:0, tydzień później oświadcza że przechodzi do Barcy, dziękuję za uwagę.

2



Polecam ;)

0

Oni mają kadrę od kilku lat i uja grają na turniejach.

1

Obecny.

1

Ale za to Żewłakow..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Do kabaretu.

6

No to piona, ja też :v

0

Jak ktoś zna jakieś sprawdzone strony z butami/sneakery'ami męskimi Nike/Adidas/Asics to poprosiłbym :D

1

Fenomen. A co do Neymara i to co powiedział Leo, jakoś jestem mniej pewny że Neymar przeniesie się do Realu. Nie chce mi się w to po prostu wierzyć. Tak swoją drogą, czy tylko ja nie mogę sobie jakoś wyobrazić Leo jako trenera? :D Co najlepsze, podejrzewam że ten gość mógłby naprawdę robić furorę w tym fachu z powodu wiedzy i to jak wszystko ogarnia na boisku :D

1

Się koleżka za bardzo wczuł w nowy kawałek Bojarsona :v

1











Może akurat coś siądzie :v W sumie nowe kawałki, oczywiście hip-hop/rap ;)

21



Polecam świeżutki film od Javiera Nathaniel'a z udziałem Leo, prawdopodobnie jeden z najlepszych w tym roku :D Nie ma typa na planecie, który choćby w większym stopniu zbliżył się do poziomu Messiego. Ludzie którzy stawiają kogokolwiek na równi z tym typem powinni zająć się inną dyscypliną sportową, dziękuję za uwagę.

17

Jak dla mnie mimo wszystko i tak zasłużył.. xd
Typ kręci jak baranów wszystkich w tej śmiesznej lidze. Przewyższa o 2 klasy każdego jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie.

12

"Drybling" Suareza to jest dramat, komedia i uj wie co jeszcze.

1

Ten będzie leżał teraz i pajacował..

3

Mecz jak w okręgówce XDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A ten co? Robocop do uja?

0

buhahahahahahahahhahahaha

0

Muszą spier urodziny bo jak to tak.. Wstyd jak.. Jeszcze na koniec sezonu.. W sumie Bayern ostatnio też baty dostał 1:4, jedno pocieszenie.

2

Co za dzbany, co się tam od..

7

Gdzie ten Suarez się pcha do tych wolnych bosz..

5

Dzisiaj niemal identyko dałem na 2:1 w wojewódzkiej :D

2

Pier kota w bambus, a dostał baty na własnym stadionie od 7 siły La Liga na ten moment.. :v

2

Oby z Sociedad u siebie dopełnił formalność i zaklepał sobie Złotego Buta :D Szkoda że nie zagra bo jutro urki eh :v

0

Zostanie, nawet nie chce mi się wierzyć w inny scenariusz.

0

Tak szukają "zastępców"..

1

Barca B 2:3! :D

1

Witamy na pokładzie :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?