Fenomen. A co do Neymara i to co powiedział Leo, jakoś jestem mniej pewny że Neymar przeniesie się do Realu. Nie chce mi się w to po prostu wierzyć. Tak swoją drogą, czy tylko ja nie mogę sobie jakoś wyobrazić Leo jako trenera? :D Co najlepsze, podejrzewam że ten gość mógłby naprawdę robić furorę w tym fachu z powodu wiedzy i to jak wszystko ogarnia na boisku :D
Polecam świeżutki film od Javiera Nathaniel'a z udziałem Leo, prawdopodobnie jeden z najlepszych w tym roku :D Nie ma typa na planecie, który choćby w większym stopniu zbliżył się do poziomu Messiego. Ludzie którzy stawiają kogokolwiek na równi z tym typem powinni zająć się inną dyscypliną sportową, dziękuję za uwagę.
Jak dla mnie mimo wszystko i tak zasłużył.. xd
Typ kręci jak baranów wszystkich w tej śmiesznej lidze. Przewyższa o 2 klasy każdego jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie.
0
Dzisiaj Grizi brameczka i Atleti wygrywa 1:0, tydzień później oświadcza że przechodzi do Barcy, dziękuję za uwagę.
2
Polecam ;)
0
Oni mają kadrę od kilku lat i uja grają na turniejach.
1
Obecny.
1
Ale za to Żewłakow..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Do kabaretu.
6
No to piona, ja też :v
0
Jak ktoś zna jakieś sprawdzone strony z butami/sneakery'ami męskimi Nike/Adidas/Asics to poprosiłbym :D
1
Fenomen. A co do Neymara i to co powiedział Leo, jakoś jestem mniej pewny że Neymar przeniesie się do Realu. Nie chce mi się w to po prostu wierzyć. Tak swoją drogą, czy tylko ja nie mogę sobie jakoś wyobrazić Leo jako trenera? :D Co najlepsze, podejrzewam że ten gość mógłby naprawdę robić furorę w tym fachu z powodu wiedzy i to jak wszystko ogarnia na boisku :D
1
Się koleżka za bardzo wczuł w nowy kawałek Bojarsona :v
1
Może akurat coś siądzie :v W sumie nowe kawałki, oczywiście hip-hop/rap ;)
21
Polecam świeżutki film od Javiera Nathaniel'a z udziałem Leo, prawdopodobnie jeden z najlepszych w tym roku :D Nie ma typa na planecie, który choćby w większym stopniu zbliżył się do poziomu Messiego. Ludzie którzy stawiają kogokolwiek na równi z tym typem powinni zająć się inną dyscypliną sportową, dziękuję za uwagę.
17
Jak dla mnie mimo wszystko i tak zasłużył.. xd
Typ kręci jak baranów wszystkich w tej śmiesznej lidze. Przewyższa o 2 klasy każdego jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie.
12
"Drybling" Suareza to jest dramat, komedia i uj wie co jeszcze.
1
Ten będzie leżał teraz i pajacował..
3
Mecz jak w okręgówce XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A ten co? Robocop do uja?
0
buhahahahahahahahhahahaha
0
Muszą spier urodziny bo jak to tak.. Wstyd jak.. Jeszcze na koniec sezonu.. W sumie Bayern ostatnio też baty dostał 1:4, jedno pocieszenie.
2
Co za dzbany, co się tam od..
7
Gdzie ten Suarez się pcha do tych wolnych bosz..
5
Dzisiaj niemal identyko dałem na 2:1 w wojewódzkiej :D
2
Pier kota w bambus, a dostał baty na własnym stadionie od 7 siły La Liga na ten moment.. :v
2
Oby z Sociedad u siebie dopełnił formalność i zaklepał sobie Złotego Buta :D Szkoda że nie zagra bo jutro urki eh :v
0
Zostanie, nawet nie chce mi się wierzyć w inny scenariusz.
0
Tak szukają "zastępców"..
1
Barca B 2:3! :D
1
Witamy na pokładzie :v