0

Spokojnie.. Myślę że wygrają, o Suareza bramkę też bym nie dramatyzował bo jak nas przyzwyczaił, spier 2/3 setki, później strzeli bramkę po której nikt jak i on sam nie wie jak to zrobił XD

12

Jak tak patrzę to niewiele ci potrzeba żeby zaimponować na boisku w niektórych przypadkach ;D

7

Suarez mur bankowo.




XD

12

Typowy Suarez, zaraz strzeli jakąś życiówkę, spokojnie XD

1

No tak, to by wszystko wyjaśniało...

2

Nie rozumiem osobiście fenomenu tego Rodrygo, Vinicius jeszcze coś tam kręcił z tego co widziałem, ale jeśli chodzi o drugiego to naprawdę..

4

Zakład że żaden kariery w Realu nie zrobi? :)

8

Boże ile bym dał żeby wrócił.. Już uj z tym co zrobił i jak się zachował. Zaraz za Messiem najlepszy zawodnik na świecie.

6

Thiago, dziękuję.

6

Ci kur dalej z tym Eriskenem.. Zapomnijcie o nim, nie dość ze nierealne to niepotrzebny, dziękuję i pozdrawiam. To nie kariera w Fifie. Mamy Coutinho. Nam jest potrzebny rozgrywający, a nie kolejny ŚPO.

0

Pierdzielenie, daje dwa lata i będzie biegał po angielskich boiskach albo w PSG.. :v

11

Jak dla mnie same plusy z Griezmann'em. Dembele będzie grać bo musi, jest przyszłością tego klubu. Wypożyczyć Mine, sprowadzić Lengleta. Sprzedać Gomesa, w jego miejsce Thiago i jak dla mnie idealne okienko. De Jong to już takie moje małe marzenie ale jak nie przyjdzie to nie będę dramatyzował :)

4

Neymar w Barcelonie też podobno.

0

Wydymał co niektórych tutaj jak młodych Grizi (mnie też). Niezłą beke w kadrze tam teraz muszą mieć XD Tymaczasem Atleti ma teraz i Lemara i jego :v

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Drugiego takiego planu B prędko nie znajdzie nikt ;)

3

To co? Serial z udziałem Thiago/Eriksena można uznać za otwartą? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobra da ktoś w końcu jakiś link do tego czy nie? Proszę xd

1

Do kabaretu koleżka normalnie.

0

Podijam.

0

Pięknieee, brawa dla Stasia! :D

18

Umtiti na Twitterze sugeruje że również przydałby mu się popcorn do telenoweli z Griemann'em :v

4

*Z całej pety :v

0

hahahahahha

0

XDDDDDDDDDDD

0

Ahh Shakira..

2

Kasa misiu, kasa.

3

Polecam nowego Twitta Pique :v

0

Pytanie do graczy GTA V. Mianowicie właśnie skończyłem po raz trzeci grę (misje) i pytam w jaki sposób najszybciej zarobić dużo hajsu na singleplayer. Za przykład dam pole golfowe które można kupić, czy w ogóle jest opcja żeby je kupić. Kosztuje ono około aż 200 baniek, a po skończeniu gry dostaję się 20 baniek.. ;v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?