Spokojnie.. Myślę że wygrają, o Suareza bramkę też bym nie dramatyzował bo jak nas przyzwyczaił, spier 2/3 setki, później strzeli bramkę po której nikt jak i on sam nie wie jak to zrobił XD
Ci kur dalej z tym Eriskenem.. Zapomnijcie o nim, nie dość ze nierealne to niepotrzebny, dziękuję i pozdrawiam. To nie kariera w Fifie. Mamy Coutinho. Nam jest potrzebny rozgrywający, a nie kolejny ŚPO.
Jak dla mnie same plusy z Griezmann'em. Dembele będzie grać bo musi, jest przyszłością tego klubu. Wypożyczyć Mine, sprowadzić Lengleta. Sprzedać Gomesa, w jego miejsce Thiago i jak dla mnie idealne okienko. De Jong to już takie moje małe marzenie ale jak nie przyjdzie to nie będę dramatyzował :)
Pytanie do graczy GTA V. Mianowicie właśnie skończyłem po raz trzeci grę (misje) i pytam w jaki sposób najszybciej zarobić dużo hajsu na singleplayer. Za przykład dam pole golfowe które można kupić, czy w ogóle jest opcja żeby je kupić. Kosztuje ono około aż 200 baniek, a po skończeniu gry dostaję się 20 baniek.. ;v
0
Spokojnie.. Myślę że wygrają, o Suareza bramkę też bym nie dramatyzował bo jak nas przyzwyczaił, spier 2/3 setki, później strzeli bramkę po której nikt jak i on sam nie wie jak to zrobił XD
12
Jak tak patrzę to niewiele ci potrzeba żeby zaimponować na boisku w niektórych przypadkach ;D
7
Suarez mur bankowo.
XD
12
Typowy Suarez, zaraz strzeli jakąś życiówkę, spokojnie XD
1
No tak, to by wszystko wyjaśniało...
2
Nie rozumiem osobiście fenomenu tego Rodrygo, Vinicius jeszcze coś tam kręcił z tego co widziałem, ale jeśli chodzi o drugiego to naprawdę..
4
Zakład że żaden kariery w Realu nie zrobi? :)
8
Boże ile bym dał żeby wrócił.. Już uj z tym co zrobił i jak się zachował. Zaraz za Messiem najlepszy zawodnik na świecie.
6
Thiago, dziękuję.
6
Ci kur dalej z tym Eriskenem.. Zapomnijcie o nim, nie dość ze nierealne to niepotrzebny, dziękuję i pozdrawiam. To nie kariera w Fifie. Mamy Coutinho. Nam jest potrzebny rozgrywający, a nie kolejny ŚPO.
0
Pierdzielenie, daje dwa lata i będzie biegał po angielskich boiskach albo w PSG.. :v
11
Jak dla mnie same plusy z Griezmann'em. Dembele będzie grać bo musi, jest przyszłością tego klubu. Wypożyczyć Mine, sprowadzić Lengleta. Sprzedać Gomesa, w jego miejsce Thiago i jak dla mnie idealne okienko. De Jong to już takie moje małe marzenie ale jak nie przyjdzie to nie będę dramatyzował :)
4
Neymar w Barcelonie też podobno.
0
Wydymał co niektórych tutaj jak młodych Grizi (mnie też). Niezłą beke w kadrze tam teraz muszą mieć XD Tymaczasem Atleti ma teraz i Lemara i jego :v
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Drugiego takiego planu B prędko nie znajdzie nikt ;)
3
To co? Serial z udziałem Thiago/Eriksena można uznać za otwartą? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobra da ktoś w końcu jakiś link do tego czy nie? Proszę xd
1
Do kabaretu koleżka normalnie.
0
Podijam.
0
Pięknieee, brawa dla Stasia! :D
18
Umtiti na Twitterze sugeruje że również przydałby mu się popcorn do telenoweli z Griemann'em :v
4
*Z całej pety :v
0
hahahahahha
0
XDDDDDDDDDDD
0
Ahh Shakira..
2
Kasa misiu, kasa.
3
Polecam nowego Twitta Pique :v
0
Pytanie do graczy GTA V. Mianowicie właśnie skończyłem po raz trzeci grę (misje) i pytam w jaki sposób najszybciej zarobić dużo hajsu na singleplayer. Za przykład dam pole golfowe które można kupić, czy w ogóle jest opcja żeby je kupić. Kosztuje ono około aż 200 baniek, a po skończeniu gry dostaję się 20 baniek.. ;v