0

To jak? Lacazette?

1

Żadna pompa, wyleczy uraz i będzie łupał brameczki dla Barcy ;)

0

Jak ktoś ma tłumaczenie o tym jak rozmawiał coś o Pique i Messim to może podesłać :)

5

A mnie wk.. denerwuje takie bawienie się.. Zostajesz albo odchodzisz, krótka piłka..

7

Żeli papą.

0

Możesz podesłać link jak możesz :)

0

XD

0

Jest fenomenem* Drugi gość, zaraz po Leo na tej planecie.

3

Limit przypadku w tej akcji wyczerpany.

0

Ej pany, jak skończyły się walki:
Rajewski vs Zulić
Fields vs Prado
Wolański vs Torres?

0

Dajcie link do meczu jak możecie, proszę i dziękuję :)

8

Gość jest stworzony pod Barcelonę.

0

Jak ktoś ma link do meczu Francuzów to poproszę, akcja może zaraz być jakaś z Antkiem także no :D

6

Łykaj dalej jak pelikan. Prześcieradła piszą aby pisać.

5

Tak powinno być moim zdaniem od początku. Gość musi przyjść latem żeby się oswoić z drużyną i europejską piłką w pre-sezonie. Zwłaszcza gdy się przychodzi z Brazylii, za przykład dam Mine.

0

Na biednego nie trafiło :v

23

Coś czuję, że naprawdę mogą być mocni na Mundialu. Chłopy będą gryźć trawę bo mają coś do udowodnienia, szczególnie dla swoich kibiców. Będą zmotywowani jak mało kto. Założę się, że będzie to o klasę lepsza drużyna niż w eliminacjach i ostatnich meczach towarzyskich.

2

Zajebiście :)

3

Nie to żeby coś ale po ewentualnym przyjściu Griezmann'a, Thiago i Lenglet'a ta kadra może wyglądać niczym rodem kariery w fifie :v

0

Kto wie, może znowu nadejdzie ten moment kiedy dwóch braci Alcantara będzie grało dla Barcy w tym samym momencie :v

1

Pamiętam jak swego czasu zamiast transferu Suareza wolałem Aguera :v Aczkolwiek niczego nie żałuję :D

1

Czy ty białe.. muszą się wpierdzielać w każdy transfer, który jest wiązany z Barcą..?! I tak zapewne go nie kupią tylko grają na naszą niekorzyść żeby podnieść cenę..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mądrze mówisz Leo.

0

Na ławkę spoko.

0

Wszystko spoko tylko co z kozakiem Sonem, który też jest lewym skrzydłowym? Chyba że Martial na napadzie, choć nie chce mi się wierzyć że będą grać na dwóch napastników (Kane).

2

Zaczyna się.. To była kwestia czasu. Nienawidzę okienek transferowych xd

27

Dopóki sam się nie wypowie, nie uwierzę w nic.

7

Tu akurat ma rację, już wolałbym Jordiego Cruyff'a, przynajmniej jest szansa że będzie szedł śladami ojca i będzie dobierał graczy pasujących tutaj a nie "turów" takich jak Gomes.

0

Kto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?